Як грає Ярик Лапа в "Майнкрафт", хто він такий, і в чому секрет його успіху?

333 0 Новини високих технологій

Досить багато дітей дивляться YouTube, їх там приваблюють не тільки нові знання, але і нові знайомства. А якщо вони поєднуються з гарною грою, то таку комбінацію називають секретом успіху. У даній статті ми розповімо, як грає Ярик Лапа в «Майнкрафт», як він отримав багатомільйонну дитячу аудиторію, а також подробиці його особистого життя. Стаття особливо сподобається фанатам гри «Майнкрафт» і Ярика Лапи, адже у статті зібрані всі відомості про популярної особистості, які тільки можна знайти.


Хто такий Ярик Лапа?

Достовірно відомо, що справжнє ім'я його - саме Ярик, але от про прізвище даний блогер ніде і нічого не говорив зі зрозумілих причин, хоч у його сторінки є галочка - це спеціальний значок біля імені і прізвища в соціальній мережі «ВКонтакте», який видається значущим культурним діячам, наприклад, відомим летсплейщикам. Популярність тягне за собою велику відповідальність не тільки за себе, але і за своїх рідних, причому Ярик житель Києва – це Україна. У зв'язку з неспокійною обстановкою деякі жителі України не ради розголошувати своє місце проживання і справжнє прізвище. Народився 10 вересня 1992 року, тобто на даний момент часу йому повних 25 років.
Як грає Ярик Лапа в "Майнкрафт", хто він такий, і в чому секрет його успіху?
Своїм хобі і професією Ярик вважає діяльність на YouTube , в якій він досить успішний. Адже загальна кількість переглядів його каналу перевищило число в один мільярд, що досить велика цифра для будь-якого каналу. В основному він знімає видеопрохождения по Minecraft, тому часто можна почути історії від молодих людей про те, як грає Ярик Лапа в «Майнкрафт». У наступній частині статті ми докладно розповімо, які саме відео знімає Ярик і в чому його секрет.


Як грає Ярик лапа в «Майнкрафт» і в чому секрет успіху проекту?

Спочатку відео знімалися без веб-камери, але з часом вона з'явилася, але не одна, а в додачу з хромакеем - це спеціальне зелене полотно, які після комп'ютерної обробки «зникає», тобто залишається, крім цього зеленого фону. Є й інші прекрасні функції цієї речі, Ярик ж використовував його для того, щоб відео було виключно його обличчя і не було заднього фону, тому вся увага прикута до нього.
Як грає Ярик Лапа в "Майнкрафт", хто він такий, і в чому секрет його успіху?
Також часто запрошуються різні гості, наприклад, Віка Лапа – це його партнерка в деяких прохождениях карт Minecraft. Однак «ВКонтакте» в полі «Сімейний статус» коштує «Не одружений», з чого можна зробити висновок, що Віка всього лише друг йому, нічого більше. Але повної правди ми ніколи не дізнаємося, якщо Лапа не захоче розповісти. Аудиторія біля однойменного каналу в основному дитяча, тому основна гра на каналі – це Minecraft. Дана гра дуже різноманітна в проходженні, тому на каналі Лапи є наступні плейлисти, присвячені «Майнкрафту»:
 • Хованки - Ярик Лапа і Фредді грають в «Майнкрафт», де кожен з них повинен сховатися, а потім виловити один одного. Все створено з мотиву гри «П'ять ночей з Фреді». Участь бере Фреді і Віка Лапа.
 • Kids – Лапа з друзями грають в режимі, при якому персонажі маленькі, але їх голови досить великі, що надає комічності побаченому.
 • Para – проходження паранормальної карти разом з Вікою.
 • Як грає Ярик Лапа в "Майнкрафт", хто він такий, і в чому секрет його успіху?

  Вище були представлені три найбільших плейлиста, на яких Ярик Лапа і Віка Лапа грають в «Майнкрафт». Якщо говорити про секрет успіху, то він простий: максимум передачі почуттів глядачам і якісний контент.

  Інші популярні майнкрафтеры

  Безліч дитячих сердець завоював Містер Лололошка, зняв сотні ігрових роликів. Схожість з Яриком у нього в тому, що ведучий завжди спілкується з глядачами, запитує їх думки, просить ставити лайки, якщо думки глядачів та ведучого збіглися, загалом, не дає занудьгувати. Також раніше був популярний Фрост, він створив популярний YouTube-канал з багатомільйонною аудиторією дітей, вони з Яриком стали відомими практично в один час. Багато глядачів як одного, так і іншого підписані на обидва ігрових каналу. Якщо ж ви хочете стати відомим летсплейщиком, то дивіться, як грає Ярик Лапа в «Майнкрафт», помічайте його особливості, і все у вас вийде. Копіювання не вітається, проте ніхто не забороняв покращувати те, що і так добре саме по собі.

  На закінчення

  Сподіваємося, що з даної статті ви дізналися про те, як грає Ярик Лапа в «Майнкрафт», що являє собою його канал і з ким він знімає свої відео. Якщо дитина, яка читає цю статтю, дивиться вищевказаного летсплейщика, то можете спокійно зітхнути, адже ваша дитина не матиме з цього нічого поганого, крім щирої дружби.