Кращий чит Cursor.io

231 0 Новини високих технологій

Багатий мир браузерних ігор приваблює безліч гравців, однак не всім подобається грати за правилами, і люди починають використовувати спеціальні програми, що порушують чесність гри – чити. У даній статті ми докладно розглянемо чити Cursor.io, з'ясуємо, як їх застосовувати, які ризики ви несете при їх використанні і навіщо вони взагалі створювалися. Стаття рекомендується людям, погано знайомих з поняттям «чіти», адже з неї ви дізнаєтеся багато чого нового для себе.

Гра Cursors.io

На відміну від інших браузерних багатокористувацьких ігор, Cursor.io засулужила популярність своєю складністю і наявністю кооперації між користувачами. В інших іграх ви самостійно можете пройти рівень, якщо, звичайно, вмієте грати. У Cursor.io таке вже не пройде, адже для початку вам доведеться зібрати команду із знайомих людей, після чого ваш успіх в проходженні місій гарантований, але до певного моменту. У грі вам доведеться проходити лабіринт за допомогою значка миші.


Кращий чит Cursor.io
З кожним рівнем гра буде ставати все складніше і складніше до тих пір, поки ви просто не зможете його пройти, якщо, звичайно, ви не людина, у якого тисячі годин вільного часу, щоб освоїти всі тонкощі і баги гри. На допомогу приходять чити, вони швидко допомагають нам зробити те, чого досі не могли при звичайній, чесній грі. Нижче ми розповімо, як же їх правильно використовувати.

Чити Cursor.io

Варто спочатку помітити, що використання чітів не підтримується багатьма гравцями, тому якщо ви хочете використовувати чіт, то не заходьте на сервер до інших людей, інакше можливі скандали і негативні репліки в вашу сторону.


Кращий чит Cursor.io
Установка чита:
  • Встановіть розширення Tampermonkey для вашого браузера Chrome. На даному браузері скрипт працює більш стабільно, ніж на інших.
  • Після встановлення розширення, зазначеного ваше, потрібно завантажити з Інтернету Cursor.io hack.
  • Відкрийте консоль браузера і скопіюйте вміст файлу. Консоль відкривається комбінацією клавіш CTRL + SHIFT + J.
  • Даний чіт дозволяє вам більш точно управляти мишкою, а також ходити крізь стінки. Управління читом вельми просто і зрозуміло навіть тим, хто погано розбирається в комп'ютерних технологіях.