Чому не працює «Фонбет»: причини збоїв і методи їх усунення

95 0 Новини високих технологій

Якщо хто не знає, «Фонбет» є однією з найбільших букмекерських контор, що дає змогу робити ставки і заробляти гроші практично за відсутності великого початкового капіталу. Але останнім часом постійно доводиться вирішувати проблему того, чому не працює «Фонбет» (ні в якості інтернет-ресурсу, ні в якості окремо встановленої програми). За цього приводу можна навести декілька простих методик виправлення сформованої ситуації, правда, особливо на них розраховувати не доведеться (далі буде зрозуміло, чому).


Чому не працює «Фонбет»?

Почати варто з того, що працездатність самого ресурсу і однойменного клієнта до програмної частини відносини, на жаль, не має. У цьому сенсі питання того, чому не працює «Фонбет», зазвичай пов'язується з блокуванням самого ресурсу.
Чому не працює «Фонбет»: причини збоїв і методи їх усунення
Справа в тому, що в Російській Федерації цей сайт внесений у список заборонених для відвідування громадянам або жителям, які перебувають на території країни. Але хто сказав, що ці обмеження і заборони не можна обійти?
Чому не працює «Фонбет»: причини збоїв і методи їх усунення
Зробити це можна зовсім просто, якщо не брати в розрахунок встановлені файрволы на державному рівні (принаймні, в Україні обійти їх можна абсолютно елементарно, чого не скажеш про КНДР йди Китаї).

Не працює «Фонбет»: усунення проблеми найпростішим способом

Але ми трохи відволіклися. Найголовніша проблема того, чому не працює «Фонбет», пов'язана тільки з тим, що сайт і програмне забезпечення цієї контори заблоковано на рівні «Роскомнадзора». Іншими словами, даний ресурс внесено в базу даних, як неблагонадійний.


Чому не працює «Фонбет»: причини збоїв і методи їх усунення
Найпростішим методом виправлення ситуації з відмовою у доступі є звичайний перезапуск браузера. З іншого боку, особливу увагу при рестарті слід звернути на очищення тимчасових компонентів. Від них треба позбутися в обов'язковому порядку.

Пошук «дзеркала»

Але не завжди проблема вирішується вищеописаними методами. Багато користувачів рекомендують не зупинятися на звичайному вході на оригінальний сайт. Тут питання в тому, що у оригінального ресурсу може бути кілька копій, про що прямо сигналізують посилання переходу на так звані «дзеркала», а, простіше кажучи, на той же самий ресурс зі зміною доменного імені.

Усунення проблеми за допомогою VPN

Проблеми «Фонбет» частково можуть бути вирішені за рахунок використання VPN-клієнтів. Мається на увазі те, що такі програми або доповнення, що встановлюються у веб-браузери, допомагають обійти практично будь-які обмеження навіть на рівні мобільних систем, якщо тільки вони не пов'язані з чинними правилами самого провайдера, що забезпечує доступ до інтернету.
Чому не працює «Фонбет»: причини збоїв і методи їх усунення
У тієї ж «Опери» для першої активації клієнта достатньо зайти в налаштування безпеки і включити розширення. Chromium-подібних браузерах використовувати доведеться встановлення додаткових плагінів з розділа розширень. Але навіть такий підхід до вирішення по виправленню виниклої проблеми спрацьовує не завжди.

Питання програмного забезпечення

Здається, все просто. Але ж і сама програма «Фонбет» в якості персоніфікованого клієнта може не працювати. Цю ситуацію можна дозволити шляхом повторної інсталяції клієнта або за рахунок визначення прав доступу у користувача на поточний момент відсутні. Перевірити або встановити новий рівень можна через ПКМ на каталозі додатка в «Провіднику».
В даному випадку мова йде про те, щоб спочатку змінити власника, потім встановити максимум дозволів, після чого зберегти зміни в адміністраторській групі і провести повний рестарт системи. Якщо ви використовуєте стаціонарно встановлений аплет, зверніть увагу на його оновлення. Цілком можливо, що установка апдейта зможе усунути виникаючі проблеми. Може бути і таке, що доступ до програмних файлів блокується тільки тому, що користувач не має необхідних прав доступу. Принаймні, працювати з апплетами такого рівня необхідно виключно із завантаженням системи під адміном з наявністю всіх необхідних прав.
Чому не працює «Фонбет»: причини збоїв і методи їх усунення
Ще краще знизити рівень контролю реєстраційних записів. Щоб довго не шукати цей розділ, просто введіть у пошуковому меню кнопки «Пуск» скорочення UAC, а у вікні параметрів встановіть повзунок в саме нижнє положення. Якщо і після цього з'являється проблема того, чому «Фонбет» не працює, тут варто звернутися до налаштувань протоколів доступу до інтернету. Для початку у властивостях адаптера вимкніть використання протоколу IP шостої версії, а в налаштуваннях четвертої переконайтеся, що всі адреси виставлені на автоматичне отримання. Якщо це не працює, виставте адреси DNS-серверів самостійно і в додаткових опціях в обов'язковому порядку вимкни пункт використання проксі-сервер для локальних адрес. Як раз така опція в більшості випадків і впливає на те, що «Фонбет» працювати не хоче.

Короткі підсумки

Звичайно, результати «Фонбет»-ставок багатьох, м'яко кажучи, просто шокують. Не дивно, адже заробити можна досить багато. Однак захоплюватися такими речами не варто. Якщо ви є професійним гравцем, то повинні розуміти, що в кінці кінців в один «прекрасний» момент фортуна від вас відвернеться. І ви констатуєте факт програшу (іноді ціною життя). І що стосується доступу на конкретний ресурс або використання спеціальної програми, якщо вже на те пішло, особливу увагу зверніть на вірусні атаки, підміну оригінальних сайтів і шкідливі коди рекламного характеру, які здатні завдати шкоди комп'ютерній системі навіть у вищій мірі, ніж це роблять звичайні загрози, розраховані на дестабілізацію самої операційної системи.