Інжектор для dll файлів в CS: GO

134 0 Новини високих технологій

Сучасні технології невпинно розвиваються, надаючи людству безліч нового, як корисних, так і не дуже. У даній статті ми розповімо про таку програму, яка здатна проникати в інший процес, тим самим змінюючи його користь користувача, а якщо коротко, то дана стаття присвячена темі інжекторів для dll-файлів в іграх. Як користуватися інжектором, як працює і в яких іграх він може застосуватися – про все це буде йти мова в цій статті. Варто сказати відразу, що мова буде йти про CS: GO і його попередника CSS.


Для чого створюються інжектори?

Всі ми знаємо, що для нечесної гри використовуються спеціальний програми, їх називають чітами. Вони змушують працювати програму так, як ми цього хочемо, але не хочуть розробники програми, в яке ми впроваджуємо наше шкідливе програмне забезпечення. Варто зауважити, що антивіруси достатньо сильно не люблять присутності на комп'ютері програм, які впроваджуються в процеси іншої програми.
Інжектор для dll файлів в CS: GO
Не багато хто задається питанням того, як саме чити взаємодіють з нашими іграми. Спочатку пишеться чит, після чого його потрібно впровадити в процес додатки. Робиться це за допомогою інжектора для dll-файлів – це програма, яка здатна «приєднати» до процесу будь-якої програми чужорідний dll-файл. Що ж таке dll? Це бібліотека, у якій написані основні функції, методи, класи та багато іншого, що використовує програма. Додавання бібліотеки з читом може змінити ігровий процес настільки, наскільки ви цього захочете.


Кожен чит призначений для певної гри, адже кожен додаток написано окремою групою програмістів, а не одним. Якби навіть воно було написано одним програмістом, то все одно чіти не підходили б один до одного, адже у кожної гри унікальний движок, заточений на з ним певні маніпуляції, наприклад, обробку фізики в космосі, обробки відображення асфальту і багато іншого.

Інжектор для dll файлів для CS:GO

Вище ми з'ясували, що собою являє інжектор, як працює і навіщо створюється. Настав час навчитися його використовувати. Варто зазначити, що використання інжекторів прирівнюється до використання чітів, тобто якщо Steam Guard яким-небудь чином виявив даний процес у вашій системі, то є ймовірність бана. Однак у даній статті описується хороший інжектор, здатний не показувати себе іншим програмам.
Інжектор для dll файлів в CS: GO
Як використовувати інжектор для dll файлів CS:GO? Необхідно зробити наступне:
 • Скачайте з довіреної вам сайту «Extreme Injector v3.3», після чого розпакуйте його на своєму робочому столі.
 • Для інжектора потрібно чит, тому знайдіть на просторах Інтернету той чіт, який задовольнить вашим вимогам.
 • Запускаємо виконавчий файл програми за допомогою прав адміністратора – це дасть процесу більше можливостей для роботи з комп'ютером.
 • У налаштуваннях програми потрібно включити функцію «StartinSecureMode», після чого в головному меню натисніть кнопку «ADD DLL». Відкриється вікно, і ви повинні будете вибрати dll-файл вашого чита.
 • Включіть вашу гру, після чого поверніть її і в нашому інжекторі потрібно натиснути кнопку «Select», де будуть відображені процеси. Сміливо вибирайте процес CS:GO, а потім кнопку «ін'єкційні».
 • Готово, ваша шкідлива програма проникла в CS:GO. До речі, даний метод працює і з CSS. Інжектор для dll-файлів - досить невибаглива програма, тому нею можна користуватися з різними іграми, але чити доведеться використовувати щоразу різні.

  Відповідальність за використання чітів

  Багато гри, в тому числі CS:GO, не вітають використання шкідливих програм для особистих вигід. Покаранням може служити довічне позбавлення вас права запускати гру. До речі, деяких творців чітів і інжекторів для dll-файлів цілком можуть притягнути до відповідальності, оскільки вони займаються кіберзлочинністю, а саме порушують права видавця. Якщо користуєтесь подібними програмами, то рекомендуємо відключати антивірус.
  Інжектор для dll файлів в CS: GO

  На закінчення

  Сподіваємося, що з даної статті ви зрозуміли, що таке інжектор для dll-файлів, як їм користуватись та що він робить. Варто відзначити, що скачування подібного роду програм може загрожувати безпеки вашого комп'ютера, тому будьте пильними і качайте інжектор і чит тільки з довірених сайтів