Виправлення помилки під час завантаження компонентів гри від "Фогейм"

108 0 Новини високих технологій

Сучасна ігрова індустрія невпинно удосконалюється, але у фундаменті стоять все ті ж старі, добре перевірені технології, тому ігрове співтовариство швидко знаходить шляхи рішення навіть у найскладніших ситуаціях, наприклад, при помилці під час завантаження компонентів гри. В статті мова піде про код помилки 6194310 який з'являється із-за неправильних налаштувань операційної системи Windows в ігровому додаток від «Фогейм» – Frost Security. Нижче ми докладно розберемо, чому ж з'явилася дана помилка і як її ефективно вирішити.


Причини появи помилки під час завантаження компонентів гри. Статус: 6194310

Архітектура операційної системи Windows досить вразлива до забруднень реєстру, що тягне за собою безліч проблем, про одну з яких у цій статті розповімо. Після кожної встановлення якої-небудь програми, залишається практично незмивна пляма у вигляді ключа реєстру. Тобто, якщо ви видаляєте програму, то велика ймовірність, що розробник просто забув внести видалення цього самого ключа під час процесу видалення. Отже, ключ залишиться у вашому реєстрі, але це лише найкращий варіант розвитку подій, в найгіршому випадку він буде заважати коректній роботі інших програм.
Виправлення помилки під час завантаження компонентів гри від "Фогейм"
Під час перевірки вашої системи, спеціальний додаток Frost Security сканує комп'ютер на наявність інжекторів файлів, читів та інших програм, здатних порушити цілісність інших додатків. Коли він читає реєстру і бачить, що з ним які-небудь неполадки невірні записи, залишки неіснуючих програм тощо), то видає помилку під час завантаження компонентів гри зі статусом 6194310. У цьому випадку вважається, що користувач надсилає запит на технічну підтримку і проблема буде вирішена.


У наступній частині статті ми докладно розповімо вам, як повністю позбутися від проблеми, причому викладемо кілька варіантів, які можуть підійти для багатьох комп'ютерів.

Лікування помилки під час завантаження компонентів гри 6194310

Трохи вище ми звертали увагу користувача на основну проблему – засміченість реєстру. Це, як відомо, спеціальна база даних, в якій все влаштоване ієрархічно і будь-яка помилка в ній призводить до поганих наслідків для користувача. На щастя, існує чимало програмних засобів, здатних виявити помилки реєстру і їх благополучно усувати. Як правило, невірності в реєстрі видаляються або лікуються. Досить хорошою утилітою вважається Cleaner. Вона безкоштовно і професійно справляється з даною проблемою, причому є вибір між тим, щоб вилікувати пошкоджені елементи або ж їх начисто видалити, попередньо створивши точку відновлення.
Виправлення помилки під час завантаження компонентів гри від "Фогейм"
Лікування помилки під час завантаження компонентів гри без спеціальних програм передбачає наступні кроки:
 • Спробувати почистити систему за допомогою Cleaner або іншої подібної чистячої програмою. Якщо результату немає, то слід відновити реєстр.
 • У разі відсутності спеціального файлу реєстру, здатного відновити до первісного стану, можна зробити повну очистку системи за допомогою служби відновлення, для цього досить зайти в «Настройки». До речі, файл, про який йшла мова, можна скачати в інтернеті, але лише з довірених сайтів.
 • У параметрах ви побачите кнопку «Оновлення та відновлення». В цій закладці, необхідно знайти пункт «Відновлення», де і буде кнопка «Відновити». Тут потрібно мати на увазі, що всі ваші дані з комп'ютера втрачається, тому рекомендуємо перед цією процедурою зберегти їх в окремому розділі системи.
 • Тепер можна знову встановити гру від «Фогейм» і заново перевірити наявність помилок.
 • Виправлення помилки під час завантаження компонентів гри від "Фогейм"

  Оновлення драйверів

  Також багато користувачів скаржаться, що Frost Security вельми вимогливий до версії драйверів. Якщо у вас застаріла версія програмного забезпечення, наприклад, для відеокарти, з-за цього теж може виникнути помилка зі статусом 6194310. Рекомендуємо спочатку оновити Windows (робиться це там же, де і відновлення). Потім слід зайти на сайти виробників комплектуючих вашого ПК, скачати найсвіжіші драйвера і встановити. Наприкінці варто зробити перезавантаження, після чого знову спробувати увійти в гру.
  Виправлення помилки під час завантаження компонентів гри від "Фогейм"

  На закінчення

  Сподіваємося, ця стаття вирішила ваше запитання про помилку під час завантаження компонентів гри від «Фогейм». Також радимо звернутися в технічну підтримку, якщо жоден з варіантів не допоміг Вам. Там обов'язково виявлять основну причину виникнення збою. До того ж, варто пам'ятати, що своєчасний догляд за комп'ютером гарантовано вбереже вас від непередбачених проблем.