Покемон Торчик: особливості виду та еволюції

143 0 Новини високих технологій

Покемон Торчик являє собою "кишенькового монстра" вогняного типу. З часом він здатний еволюціонувати в Комбаскена, а далі і в Блейзикена. Дана різновид покемона є досить популярною в багатьох тренерів. Його вони нерідко отримують в якості стартового.

Покемон Торчик: особливості виду та еволюції

Опис виду

Покемон Торчик відноситься до вогняного типу. Зростання його досягає 40 см, а вага - 25 кг. Покемон Торчик може бути як жіночої, так і чоловічої статі. Особливим талантом є "Полихание". Його застосування значно посилює покемона і його атаки. Торчик досить чутливий до атак наступних типів:


 • земляний;
 • кам'яної;
 • водної.
 • Саме з цієї причини даного покемона тренери намагаються не виставляти у битвах з кишеньковими монстрами таких типів.

  Про особливості еволюції

  Даний покемон з накопиченням досвіду може еволюціонувати. В результаті він перетворюється в Комбаскена. Цей кишеньковий монстр значно сильніше, ніж покемон Торчик. Еволюція наділяє його можливістю застосовувати атаки бойового типу. В результаті у Комбаскена є одразу 2 спеціалізації. Перемогти його буде непросто навіть тим покемонів, які здатні завдавати кам'яні, земляні і навіть водні удари.
  Покемон Торчик: особливості виду та еволюції
  Тренери, які активно займаються еволюцією свого вихованця, здатні розвинути Комбаскена в Блейзикена. Після того, як покемон Торчик розвинеться в третю свою форму, перемогти його буде непросто навіть самим сильним і досвідченим тренерам. Блейзикен так само, як і Комбаскен, здатний використовувати атаки вогняного та бойового типу, проте вони у нього більш сильні і швидкі. Цей кишеньковий монстр не здається навіть при нападі на нього більш сильного суперника. Чим сильніше протистоїть покемон, тим більше жарке полум'я розгорається в руках Блейзикена. Покемон Торчик є прекрасним вибором для кожного тренера. На перших етапах розвитку він сам досить сильний, а еволюційні форми зроблять свого тренера небезпечним суперником на турнірах будь-якого рангу.