Що робити при припиненні роботи програми Steam Client Bootstrapper?

139 0 Новини високих технологій

Багато користувачів щодня застосовують додаток Steam, однак у деякого відсотка з них відбуваються помилки, яких ніхто не очікував. Однією з таких можна вважати припинення роботи програми Steam Client Bootstrapper, коли ви тільки-но запустили ваш комп'ютер, а додаток мало того що не запустилося, так ще й відмовляється включатися в ручному режимі. У цій статті докладно буде описана методика усунення даної проблеми та причини її виникнення при старті операційної системи. Дані знання не раз допоможуть вам у роботі з Steam.

Причини виникнення помилки програми Steam Client Bootstrapper

Досить багато користувачів ставляться до свого комп'ютера як до звичайного залізного інструменту, який ніколи не зламається, і особливий догляд за ним не потрібно. Проте все не так просто, і ця помилка - доказ цього. Під час завантаження операційної системи Windows всі її ядро поступово завантажується в оперативну пам'ять, звідки вже під час роботи не вивантажується. Крім ядра завантажуються і додаткові програми: драйвера, елементи робочого столу, антивіруси, а також користувальницькі додатки, до яких і відноситься Steam.


Що робити при припиненні роботи програми Steam Client Bootstrapper?
Багато власників комп'ютерів стверджують: припинення роботи програми Steam Client Bootstrapper пов'язано з тим, що користувач не вивів Steam з поля автозавантаження Windows і додатком просто не вистачає пам'яті, щоб завантажитися коректно і швидко. Від цього і відбувається "вічна" завантаження, захламление стека пам'яті своєю присутністю в ньому й інші небажані ефекти. Варто також відзначити, що якщо у вас занадто старий і зношений жорсткий диск, то причина може бути в ньому. Але детальний розбір того, як усунути раз і назавжди цю проблему, буде в наступній частині.


Що робити при припиненні роботи програми Steam Client Bootstrapper?

Не працює Client Bootstrapper Steam - що робити?

Отже, для загальних відомостей варто пояснити, що в операційній системі Windows існують обов'язкові і необов'язкові додатки для завантаження безпосередньо при старті. Може здатися, що після «Ласкаво просимо» система повністю завантажилася. Це так, але лише наполовину. Тільки після завантаження робочого столу активуються і користувальницькі програми, але ніяк не раніше, тому багато досвідчені користувачі рекомендують відключити всі користувальницькі програми з автозавантаження, щоб система завантажувалася куди швидше і без збоїв.
Що робити при припиненні роботи програми Steam Client Bootstrapper?
Як правильно вирішити проблему, пов'язану з припиненням роботи програми Steam Client Bootstrapper. Необхідно виконати наступне:
  • Спершу вимкнути програму Steam Client Bootstrapper і робочий процес кнопкою «Зняти завдання» в диспетчері завдань. Після такого можна вручну запустити Steam, і він буде працювати.
  • Половина проблеми вирішена, тепер варто запобігти появі помилки в майбутньому. Тому треба зайти в полі «Автозавантаження» і відключити додаток Steam. Рекомендується зробити це і з іншими додатками, необов'язковими для автозавантаження, наприклад Skype.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ці маніпуляції допоможуть більше не бачити помилку припинення роботи програми Steam Client Bootstrapper. Також варто відзначити, що після виконання інструкції вище доведеться запускати Steam самостійно за допомогою ярлика, тому що додавання програми в автозапуск призведе до відновлення появи при запуску помилки. Слідкуйте за своїм комп'ютером, і він буде служити вам дуже довго.