"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція

456 0 Новини високих технологій

Як відомо, до виходу Windows 10 всі системи цього сімейства були (і є) платними. Звичайно, спочатку купувати інсталяційний диск зовсім необов'язково, однак для забезпечення якісної роботи будь-якої системи її потрібно активувати. А це додаткові фінансові витрати, оскільки доведеться вводити спеціальний ключ ліцензії. Для прикладу розглянемо питання про те, як активувати «Віндовс 7 Максимальна», адже саме ця версія системи на сьогоднішній день, якщо не брати в розрахунок десяту модифікацію, вважається самої сучасною і популярною серед користувачів. При розгляді основного питання торкнемося і офіційні, і неофіційні методи, хоча другі є, м'яко кажучи, протизаконними, зате працюють, що називається, на всі сто. А нашому користувачеві більшого і не потрібно.


Як активувати «Віндовс 7 Максимальна»: навіщо це потрібно?

Для початку з'ясуємо, навіщо взагалі потрібна активація цього програмного продукту. Справа в тому, що недостатньо просто завантажити образ системи і встановити її на комп'ютер. Вона, що називається, повинна пройти перевірку, про яку корпорація Microsoft так посилено дбає, хоча це і не робить популярнішими ні саму систему, ні поставляються до неї додаткові програмні продукти.
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
Якщо цього не зробити, по закінченню певного строку система почне видавати попередження з приводу того, що до закінчення пробного періоду залишилося стільки-то днів, і врешті-решт виявиться заблокованою, більшість функцій стануть недоступними, та ще й мимовільна перезавантаження буде відбуватися кожні 20-30 хвилин.


Активація в процесі інсталяції оригінальної операційної системи

Перше рішення проблеми того, як активувати «Віндовс 7 Ultimate 32 біт або 64 біт, полягає у використанні установки з оригінального диска, який користувач придбав, заплативши за нього потрібну суму. На коробці в обов'язковому порядку буде вказаний спеціальний 25-значний код.
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
На певній стадії встановлення його потрібно буде ввести в спеціальне поле, після чого активована «Віндовс 7 Ultimate 64 біта або 32 біта буде працювати без всяких нагадувань. Але цей варіант підійде тільки для тих випадків, якщо у вас дійсно є оригінальний інсталяційний диск з ліцензійною кодом. Але що робити, якщо дистрибутив був завантажений з офіційного ресурсу, а ліцензії до нього немає? Процес активації можна пройти при створенні облікового запису Microsoft, якщо вказати номер мобільного телефону або адресу електронної пошти, після чого потрібно буде підтвердити свої дані. Мінус полягає тільки в тому, що для отримання ключа, хочете ви цього чи ні, доведеться здійснити оплату з використанням будь-якої платіжної системи або пластикової карти.

Як активувати «Віндовс 7 Ultimate 64 біт після установки?

Можна зробити трохи простіше, відклавши активацію в процесі інсталяції. Тільки в цьому випадку система буде працювати у тестовому режимі всього тридцять днів. Якщо ви офіційно придбали ліцензію вже після установки системи, активувати «Віндовс 7 Ultimate 64 біт або нижчої конфігурації можна шляхом використання перегляду властивостей системи, доступ до яких здійснюється через меню ПКМ на значку комп'ютера, який розташований безпосередньо на «Робочому столі». Знизу можна побачити поле, в якому буде зазначено, що до закінчення пробного періоду залишилося стільки-то днів. Посилання необхідно натиснути, почати слідувати вказівкам активатора, а на певному кроці просто ввести придбаний ключ.
Обов'язкова умова – наявність безперебійного підключення до інтернету. При відсутності зв'язку автентифікація системи буде неможлива.

Продовження терміну активації через командний рядок

Мало хто знає, але термін роботи системи в тестовому режимі можна легко продовжити, використовуючи для цього засоби командного рядка, після чого він буде збільшений з тридцяти до ста двадцяти днів.
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
Спочатку викликається сама консоль (cmd) - обов'язково з правами адміністратора! - а потім у ньому прописується рядок slmgr.vbs /rearm, і натискається клавіша enter. Тепер залишається перезавантажити систему і подивитися на розділ властивостей.
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
Примітка: кожне виконання команди додає до залишився пробного терміну 30 днів, коли наближається його закінчення, але використовувати такий метод можна не більше чотирьох разів (тому-то максимальний строк і складає всього 120 днів). Зате активація Windows 7 Ultimate протягом цього періоду не потрібно взагалі. Принаймні на цей термін система залишиться повністю працездатною і повідомляти про необхідність введення ліцензії не буде.

Стандартний процес активації системи

Тепер подивимося, як активувати «Віндовс 7 Максимальна» ще одним методом. У цьому випадку необхідно перейти до тих же властивостей системи, а внизу використовувати поле «Активувати Windows зараз».
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
Після цього доведеться або ввести ключ наявний або посилання на його придбання через інтернет, якщо такого немає в наявності. У веб-браузері, встановленому за замовчуванням, відкриється сторінка корпорації, з якою потрібно буде завантажити аплет Windows Activation Update, встановити його, а після запуску ввести на сайті корпорації використовувані ключі (публічні), хоча ймовірність їх легалізації не так вже висока. Але якщо хоч одна комбінація пройде валідацію, підтвердження автентичності системи буде видано автоматично.
Примітка: перед виконання даних операцій настійно рекомендується відключити автоматичну установку апдейтів через стандартний «Центр оновлення».

Використання активатора Windows Loader

Але наші користувачі все одно задаються питаннями з приводу того, навіщо потрібно використовувати такі манівці, якщо можна застосувати і не цілком офіційні методи.
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
Наприклад, питання про те, як активувати «Віндовс 7 Максимальна», абсолютно просто вирішується за рахунок застосування утиліти Windows 7 Loader. Потрібно запустити програму з правами адміна, дочекатися завершення процесу і перезавантажити комп'ютерний пристрій, після чого можна буде насолоджуватися повністю працездатною системою.

Активатор RemoveWAT

Практично точно так само працює і це додаток. Різниця суттєва, але цей аплет дозволяє з'ясувати, як активувати «Віндовс 7 Максимальна» без ключа, якщо вищевказана утиліта результату не дала. Але і це ще не остаточне рішення.

KMSAuto Net

Нарешті, проблема, як активувати «Віндовс 7 Ultimate» або будь-яку іншу версію операційної системи, не кажучи вже про офісному пакеті будь-якого року випуску, вирішується за рахунок застосування портативної утиліти керування КЛЮЧАМИ.
"Віндовс 7 Максимальна": як активувати. Покрокова інструкція
В неї теж потрібно натиснути кнопку активації системи, але тільки на стадії створення ліцензійного ключа слід погодитися з внесенням завдання з постійною переактивации в «Планувальник завдань», а видаляти файл програми можна ні в якому разі, оскільки після цього вся активація, що називається, «злетить», і виконувати її доведеться заново. Зате при використанні цієї програми оновлення Windows встановлюються так, як якщо б це дійсно була офіційна копія - все одно ніяка (навіть найпотужніша) система перевірки Microsoft відстежити такі дані не може.

Редагування реєстру і підсумки

Ті, хто досить добре розбираються в налаштуваннях системного реєстру, можуть просто відключити нагадування про активацію. Але що це дасть? Не більше ніж зникнення відповідного повідомлення на робочому столі в області системного трею, а сама Windows після закінчення пробного терміну і так перестане працювати. Таким чином, якщо і вирішувати питання по активації системи, звичайно, краще використовувати офіційні засоби. Але не у всіх наших користувачів може знайтися сума близько десяти тисяч рублів для покупки ліцензійного ключа, тому в даному випадку найбільш схожим рішенням стане використання активатора KMS. Принаймні на відміну від інших подібних додатків збоїв він не дає і порушень в роботі самої операційної системи, незважаючи на своє піратське походження, ніколи не викликає. А ось це якраз є величезним плюсом, незважаючи навіть не протиправність застосування даної програми.

Популярі новини
Загрузка...