Як грати в "Монетку". Причини непрацездатності гри

129 0 Новини високих технологій

Практично кожен з нас хоча б раз пробував свої сили в різних логічних іграх, де доводиться рухати камені, продумувати стратегію пересування. А якщо вам вже все набридло, то спробуйте зрівнятися у грі з іншими користувачами за допомогою турнірній таблиці. У наведеній нижче статті піде мова про те, як грати в «Монетку» - це браузерна гра, метою якої є збір монет допомогою вирішення різного роду логічних завдань. Вона неймовірно затягує і цікава. Особливо вона актуальна для підлітків і дітей, у яких логіка тільки починає розвиватися.


Причини некоректного запуску «Монеток»

Багато з нас знають, що крім ігор, які потрібно встановити на персональний комп'ютер, ноутбук, приставку і інші електронні девайси, також існують спеціальні флеш-ігри. Їх ще називають браузерних. Гра «Монетки» є якраз такий. Адже вам доведеться спочатку встановити саму нову версію Adobe Flash Player. Це спеціальна програма, призначена для відтворення в браузері графічних елементів, якими можуть вважатися відео, анімації та багато іншого. Також варто відзначити, що є ігри і HTML 5. Це спеціальна мова програмування, що використовується при написанні будь-яких графічних додатків прямо в інтернеті, а не на комп'ютері. Гра «Монетки» може підтримувати обидві ці технології.
Як грати в "Монетку". Причини непрацездатності гри
Навіщо ж така різноманітність пристосувань для відтворення програм в інтернеті? Як відомо, існує чимало різних операційних систем. Наприклад, продукція компанії Apple погано підтримує Flash Player. На допомогу в цьому і приходить HTML 5 версії. Питання про те, як грати в «Монетку», часто виникає тоді, коли браузер не може відобразити гру через відсутність одного з цих елементів. Запустити програму можна на офіційному сайті FlashPlayer.


Рішення проблем з запуском гри

Інструкція щодо вирішення проблем з грою «Монетки»:
 • Зайдіть на офіційний сайт Adobe Flash Player і встановіть останню версію програми. Варто відзначити, що необхідно поставить галочку «автоматично Отримувати оновлення», тому що якщо у вас буде застаріла версія, то навряд чи запуститься додаток «Монетки» через деякий час.
 • З HTML 5 трохи інша проблема. Вам доведеться повністю повторно встановити або оновити існуючий браузер. Робиться це досить легко. Як правило, браузер сам потребує оновлення. Тому не варто ігнорувати його прохання.
  Як грати в "Монетку". Причини непрацездатності гри
 • Після проведення подібних операцій у вас обов'язково додаток буде достатньо добре працювати. У наступній частині статті ми розповімо, з чого складається проходження «Монеток».

  Як грати в гру «Збери монетки»

  Для початку вам знадобиться сучасний і оновлений браузер. Як зробити такий, описано трішки вище. Далі вам потрібно буде зайти на Flash Player, після чого знайти «Монетки». Багатьох хвилює питання, чи варто починати грати в неї. Так, безумовно, присутній досить багато логічних загадок, які належить вирішити до того, як перейти на наступний рівень. Інакше у вас нічого не вийде, і рівень почнеться заново. Головний сенс полягає в тому, щоб грати, бігати, збирати монетки, попутно вирішувати головоломки.
  На першому рівні вас зустріне завдання на швидкість. Переміщення персонажа здійснюється за допомогою клавіш W, A, S, D, SPACE. Якщо хто не знає, то Space – це пробіл, який відповідає в «Монетках» за стрибок головного персонажа. Щоб потрапити на другий рівень, потрібно підійти до дерева. Зазвичай в кущах захована сходинка, з якої і можна видертися на перший літаючий острів. Стійте на ньому впевнено, він не пропаде, на відміну від двох наступних. Після того, як з'явився другий – швидко стрибайте на нього і чекайте третій. Після його появи пройде кілька секунд, і другий острів пропаде. Тому зволікати зовсім не можна.
  Як грати в "Монетку". Причини непрацездатності гри
  Якщо зробите все швидко і правильно, то пройдете рівень. Після чого пропаде питання про те, як грати в «Монетку». До речі, в деяких браузерах подібні додатки погано відображаються. Тому спробуйте інші, наприклад, стандартний Edge.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання нашої статті ви вирішили всі проблеми з запуском програми і знаєте, як грати в «Монетку». Такі знання допоможуть вам запускати і інші флеш-додатки. «Монетки» – досить хороша гра. Тому вона рекомендується дітям.