Як вставити картридж в принтер? Особливості процедури

166 0 Новини високих технологій

Принтери зараз є не тільки в офісах, але і в багатьох приватних будинках. Цю техніку потрібно періодично заправляти, щоб була можливість створення друкованих документів. Тому важливо знати, як вставити картридж в принтер. Процедура проста, достатньо виконати кілька дій.

Правила процедури

Залежно від виду техніки процес вставки картриджа може відрізнятися. Поширеним принтером вважається HP. Він простий в управлінні і налагодженні. Як вставити картридж в принтер HP Laserjet? Картридж розташований у коробці. Діставати його бажано перед установкою, оскільки вплив повітря негативно вплине на техніку.


Як вставити картридж в принтер? Особливості процедури
Акуратно потрібно струснути новий блок. Це дія обов'язкове, оскільки він міг зберігатися протягом тривалого часу. Пов'язано це з тим, що дрібнодисперсний порошок, що знаходиться всередині, злежується. Пристосування тримають горизонтально і 3-4 рази струшують. Головка, відповідальна за друк, прикрита плівкою. Вона розташована внизу деталі, що знімається акуратно. Щоб не забруднити руки, слід взятися за кольоровий ярлик. Куди вставляти картридж в принтер? Блок вміщують в те місце, де був старий картридж. Зазвичай нагорі пристрої відкривається кришка, куди і вміщається друкуючий пристрій. Картридж треба зафіксувати, що виконується за допомогою наполегливої механізму або фіксатора. Підтвердженням вставки вважається клацання. Не слід сильно натискати на пристосування, щоб не пошкодити його.

Рекомендації

Використаний картридж треба помістити в пакет і утилізувати окремо від побутових відходів. Потім потрібно вставити новий картридж. Струшування обов'язково виконувати з будь-яким видом техніки.


Як вставити картридж в принтер? Особливості процедури
Як вставити картридж в принтер, щоб зробити це з першого разу? Деталь встановлюється по напрямних рейках. Пристосування акуратно потрібно всунути в техніку. Правильно розміщена деталь стає вільно. Після клацання можна закривати передню кришку. Як вставити картридж в принтер Brother? Дана процедура виконується так само, як і з іншими пристроями. Необхідно відкрити кришку, куди вставляється блок, а потім плавно встановити його до клацання. В кінці потрібно закрити кришку.

Перевірка після установки

Як вставити картридж в принтер, пристрій правильно функціонувало? Для цього потрібно перевірити його працездатність. Коли кришка закрита, техніка визначається в автоматичному режимі. На екрані комп'ютера повідомлення про необхідність друкування тестової сторінки. Потрібно підтвердити дану дію.
Як вставити картридж в принтер? Особливості процедури
Якщо такої функції немає, самостійно увімкніть друк. Не слід забувати про вставлення чистого паперу, інакше буде повідомлення про помилку. Перед друкуванням зазвичай виконується перевірка налаштувань принтера, після чого надрукується тестова сторінка. При відповідності картинки процедура виконана правильно. Якщо виявлені смуги або проблеми, то слід виконати глибоке очищення. Ймовірно, потрібно вирівняти друкуючі головки. Дані процедури здійснюються в панелі управління принтером. У кожного пристрою є меню, тому подробиці можна дізнатися в інструкції. В ній же зазвичай вказується, як вставити картридж в принтер? Необхідно дотримуватися приписів виробника, щоб не допустити поломку техніки.

Ймовірні труднощі

Принтери бувають чорно-білі та кольорові. У останніх всього кілька кольорів, що змішуються для отримання різних тонів. Складність пов'язана з тим, що якщо сплутати кольору, то пристроєм не буде виконуватися коректне змішування фарб при друці. Під час установки звертайте увагу на кольоровий стікер. Він повинен бути на картриджі і в посадочному гнізді друкуючої техніки. Виходить, що блок з зеленим стікером встановлюють туди, де є стікер такого ж кольору. При наявності складнощів, наприклад, пристосування не вставляється до кінця, можливо, що воно вміщається не тією стороною, якій потрібна.

Як визначити, що потрібно заміна картриджа?

Картридж зазвичай витягується при необхідності заправки. Вставляють його після виконання цієї процедури. Існують ознаки, коли потрібно виконувати заміну картриджа:
  • Друк стає невиразною, втрачається її колишня насиченість.
  • Друкується не весь аркуш, деякі букви можуть губитися, спостерігається ефект «непропечатанних кутів».
  • На дисплеї буде позначка «Замініть картридж».
  • Ефект «світлих смуг».
  • Як вставити картридж в принтер? Особливості процедури
    Є 2 види картриджів – чіпована і нечипованные. Перші вважаються дорогими в обслуговуванні, а також технологічними. Наприклад, цей пристрій оповіщає власника про необхідність заміни блоку з чорнилом. Нечипованные пристосування зазвичай застосовуються з бюджетною техніки. Тоді треба самостійно розраховувати ресурс апарату. Треба заправляти картриджі регулярно, не допускаючи їх висихання. Вставляються дані пристосування дуже просто. Достатньо один раз спробувати зробити, тоді в майбутньому не виникне ніяких складнощів.