Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації

147 0 Новини високих технологій

"АліЕкспрес" - китайський інтернет-магазин, який останнім знайшов нечувану популярність.

Популярність сайту "АліЕкспрес"

Ніяких секретів успіху майданчики немає: ціни нижче доступних і широкий асортимент. Багато користувачів годинами просиджують за комп'ютером, вибираючи речі, тому що очі дійсно розбігаються від величезного вибору. Деколи викликає сумнів якість товару, але і на цей рахунок політика сайту гарантує безпеку покупки і ряд заходів по припиненню діяльності шахраїв і шахраїв-продавців. Єдине, що може збентежити - довга доставка. Але задоволені покупці вже давно визначили, що очікування виправдано.


"АліЕкспрес" - основне місце закупівлі недорогих товарів як для перекупників, так і для роздрібних клієнтів. В цілому з інтерфейсом сайту досить легко розібратися. Мобільна версія дозволяє здійснювати покупки повсюдно. Але по ходу роботи з майданчиком біля покупців все ж виникає ряд питань, наприклад, зберегти картинку з "АліЕкспреса". Про це ми і поговоримо докладніше.
Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації

Навіщо зберігати картинки з "АліЕкспреса"?

У процесі вибору того чи іншого товару у користувачів виникає необхідність зберегти картинку з сайту "АліЕкспрес". Скажімо, щоб продемонструвати можливу покупку друзям або близьким. Зрозуміло, завжди можна скопіювати посилання, однак це не завжди зручно. Так, посилання в цьому інтернет-магазині часто "згоряють", тобто перестають бути дійсними. Тоді збережена картинка може допомогти відшукати подібний товар. Або ж ви хочете запитати думку про товар, показавши його передплатникам або друзям в одній із соціальних мереж, де використання прямих посилань заборонено або немає можливості створення текстових постів. Зрештою, у вас може просто відсутніми з'єднання з інтеренетом, а продемонструвати товар необхідно терміново (особливо у разі перекупників). Саме тоді і виникає необхідність збереження зображення.


Однак політика сайту припиняє завантаження фото з сайту, можливо, керівництво намагається захистити права продавців з унікальними товарами. У будь-якому випадку звичний нам спосіб збереження картинок через праву кнопку миші тут не працює. Тоді як скачати картинку з "АліЕкспрес"? Вихід є.
Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації

Як зберегти картинку з "АліЕкспрес"?

Почнемо, мабуть, з найменш практичних способів, але вони все ж існують. Скористатися ними цілком можна за браком інших або ж за бажанням користувача. Для цього потрібно відключити J avascript на деякий час. Після скачування всіх необхідних файлів з "АліЕкспреса", роботу цього модуля рекомендується відновити для коректної роботи інших сайтів. Для різних браузерів існують різні способи для того, щоб вимкнути J avascript. Для браузера "Гугл Хром", "Яндекс.Браузер" або "Майл.Ру" в рядок пошуку необхідно вписати (можна скопіювати звідси і вставити) наступне: chrome://settings/content#javascript. Після цього у відповідній графі вимкніть виконання javascript. В "Опері" цей модуль вимикається дещо інакше. Зайдіть в налаштування або пропишіть в адресному рядку - opera://settings. Після цього вимкніть "Яваскрипт" в меню "Веб-сайти". Якщо у вас інший браузер, також потрібно "поритися" в його налаштуваннях і відшукати можливість відключення цього модуля (така можливість повинна бути присутньою у всіх браузерах). Після збереження всіх необхідних налаштувань ви зможете зберігати картинки з "АліЕкспреса" через праву кнопку миші без перешкод. Але чи є ще варіанти? Як з "АліЕкспрес" скопіювати картинку іншими способами?

Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації

Інші способи збереження картинок

Раніше був доступний для користувачів більш простий спосіб збереження картинок. Можна було просто перетягнути необхідне зображення в бік адресного рядка, але з недавнього часу спосіб перестав був дієвим. Але не варто забувати про одну невеликої хитрості, що дозволяє зберігати картинки абсолютно з будь-яких ресурсів. Цей метод нагоді для студентів або ж любителів "красти" картинки з інших сайтів, де політикою заборонено збереження. Це простий скріншот екрану. Можна скористатися клавішею PrintScrin (Fn+PrtScr для ноутбуків) або завантажити спеціальну утиліту для створення скріншотів, що ще більше полегшить цю частину роботи. З допомогою таких програм можна відразу виділити ту область екрану, яка потрібна (в нашому випадку це картинка з "АліЕкспреса") та зберегти її в обране місце. Якщо з комп'ютером і програмним забезпеченням ви на ти, то можна відшукати код картинки, переглянувши вихідних код сторінки. Також варто відзначити, що в мобільному додатку зберігання картинок не препятствуется, а якщо перейти з браузера в мобільну версію, то скачувати картинки можна і використовуючи комп'ютер. Як зберегти картинку з "АліЕкспрес", ми розібралися. По суті, немає нічого складного.
Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації

Пошук по картинці на "АліЕкспрес"

Після того, як ви вже зберегли картинку, по ній можна знайти схожу продукцію. Для цього в пошуковій системі "Google" передбачена відповідна функція, іменована "пошук по картинці". Як правило, в результатах пошуку товари з "АліЕкспреса" знаходяться на перших позиціях, проте можна відсіяти інші ресурси, якщо ввести в додаток до запиту - site:aliexpress.com. Тепер ви знаєте, як зберегти картинку з "АліЕкспрес", гарних вам покупок і гарного настрою!