Виправлення помилки Steam Validation Rejected

105 0 Новини високих технологій

Сучасні технології не можна назвати ідеальними, тому спільнота, пов'язане зі всілякими вильотами, багами і гальмами, досить велике, воно охоплює практично кожну сучасну гру. Бувають випадки, що після оновлення улюблене додаток перестає працювати коректно і дає збої, а користувачеві доводиться шукати відповіді. У даній статті ми докладно розповімо, як виправити проблему Steam Validation Rejected, щоб вам не довелося довго відвідувати різні форуми в надії на допомогу.

Причини виникнення проблеми

Подібного роду проблеми виникають, коли крім ліцензованого програмного забезпечення на вашому комп'ютері знаходяться також і піратські копії програм, у тому числі й ігор. Якщо ж ви категорично відмовляєтеся їх видаляти, то рекомендуємо вам використовувати виключно при вимкненому Steam, інакше подібна проблема буде досить сильно заважати в ліцензійних додатках.


Також така проблема виникає в іграх від Valve в Counter-Strike: GP і Garry's Mod, про вирішення проблем з якими сьогодні і піде мова.
Виправлення помилки Steam Validation Rejected
Деякі користувачі стверджують, що дана проблема виникає, коли на комп'ютері встановлено невірний час і Steam Guard не може нормально синхронізуватися з сервером, тому і виходить помилка Steam Validation Rejected. Щоб це виправити, зайдіть у налаштування дати і часу, прив'яжіть їх до того часового поясу, де ви знаходитесь, після чого кілька разів оновіть робочий стіл. Для кращого ефекту рекомендуємо налаштувати час і в BIOS. Варто зауважити, що в конфлікт з додатками можуть вступати і антивірусне програмне забезпечення, багато експертів взагалі не рекомендують їх відключати, але існує можливість, що саме антивіруси заважають Steam повноцінно функціонувати. Вимкніть брандмауер і спробуйте увійти знову, якщо не допомогло, то в наступних частинах статті проблема буде вирішуватися стосовно певних ігор.


CS: GO Steam Validation Rejected - що робити?

Ви включаєте свою ліцензійну копію Counter-Strike, але після пошуку гри помилка? Швидше за все, на вашому ПК встановлено піратське програмне забезпечення, але якщо це не так, то рекомендуємо виконати інструкцію нижче.
Виправлення помилки Steam Validation Rejected
 • Натисніть правою кнопкою миші по CS, після чого зайдіть у властивості і знайдіть кнопку «Параметри запуску», у поле введіть наступне: sv_lan 1 але варто відзначити, що цей спосіб працює тільки на піратських версіях, адже він відключає мережевий режим пошуку і включає локальний.
 • Тепер йдемо в корінну папку Steam, шукаємо файл під назвою Clientregistry.blob і видаляємо його. Не бійтеся, його видалення не призведе до фатальних помилок. Даний файл створюється кожен раз, коли Steam запускається.
 • Якщо проблема в CS: GO досі не вирішена, то перевірте актуальність версії програми під назвою SFK Standalone Patch. Якщо вона застаріла, то велика ймовірність, що саме вона призводить до помилок.
 • Дані методи допомагають у багатьох випадках, однак бувають ситуації, коли виникає проблема виключно за серверів Steam, тому не варто нервувати і встановлювати заново всю операційну систему, на крайній випадок можна одну гру видалити, а потім заново встановити.

  Як виправити Steam Validation Rejected в Garrys Mod

  На відміну від CS: GO, Garry's mod було помічено, що така помилка з'являється виключно при використанні піратської копії гри. Якщо бути точніше, то помилка виникає при вході піратської версії на офіційний сервер. Виходить збій даних, при якому користувача викидає. Якщо ж у вас ліцензійна версія, то рекомендуємо ретельно досліджувати дисковий простір вашого комп'ютера на наявність піратського софту, видаліть його і спробуйте знову увійти. Не варто забувати і про антивіруси, деякі з них закривають порти комп'ютера, використовувані Garry's mod для підключення до серверів. Однак у крайньому випадку може допомогти перевстановлення або пошук пошкоджених файлів.
  Виправлення помилки Steam Validation Rejected
  Рішення Steam Validation Rejected за допомогою перевірки цілісності файлів:
 • Правою кнопкою миші клацніть по грі, після чого потрібно вибрати «Властивості».
 • У властивостях треба буде знайти пункт «Локальні файли», де буде кнопка «Перевірити цілісність файлів гри».
 • Зачекайте кілька хвилин і спробуйте зайти знову.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що проблема Steam Validation Rejected вас більше не буде турбувати. Варто нагадати ще раз, що немає необхідності встановлювати заново всю операційну систему, адже з-за цього ви втратите багато часу, а результат буде той же.