Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

48 0 Новини високих технологій

Бездротові навушники відрізняються один від одного завдяки вазі, колірного оформлення, звучанням. Однак у них є одна загальна риса – вони заряджаються за допомогою USB-шнура. Майже всі навушники Harper являють собою бездротові пристрої. Вони не сильно відрізняються якісним звучанням, проте відтворення цілком виразне. Робота стабільна. Але цього досить для того, щоб бюджетні моделі користувалися підвищеним споживчим попитом. Все навушники є гарнітурами. Мікрофон має погану якість, тому з допомогою нього краще всього говорити лише в тихому приміщенні. Це відзначають усі споживачі. Якщо перебувати на вулиці, де дме вітер, і говорити зі співрозмовником, то ймовірність того, що він якісно расслишит мова, дуже мала.


HB-200

Навушники Harper HB-200 досить зручні для використання. При бігу або швидкій ходьбі пристрій не спадає, легко натискаються кнопки. Заряджати можна один раз на добу, так і раз на двоє-троє. Це залежить від тривалості використання. Якщо музику споживач слухає більше восьми годин на добу, то краще всього заряджати пристрій кожен день. Звучання приємне, об'ємне. Є хороший рівень звукоізоляції. За рахунок зручного механізму, навушники можна легко змістити з одного вуха на скроню. Таке носіння, яке називається «діджейським», притаманне лише цим навушникам з усього асортименту. Всі інші моделі, на жаль, менш зручні в такому положенні. Середня ціна – 2 тис. рублів.
Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

HB-300

Навушники Harper HB-300 на перший погляд нагадують спортивне пристрій, проте в механізмі і конструкції є істотні недоліки. Необхідно відзначити мінімум те, що прилад погано тримається на вухах і за півгодини просто «злітає».


З-за того, що дужка пристрою зроблена з пластику, всі звуки передаються у вуха. Однак мова йде не тільки про мелодіях, але і про скреготінні і шереху, які з'являються, якщо навушники зачепити. Ще одним недоліком можна назвати погане кріплення. На жаль, при будь-якому різкому русі навушники відразу ж падають. Затички також виконані з невдалого матеріалу, що не дозволяє вдосталь насолодитися прослуховуванням музики. Середня ціна – 2500 рублів.
Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

HB-400

Навушники Harper HB-400 повною мірою підійдуть людям з невеликими вушними раковинами. За рахунок ущільнювачів вони добре «ляжуть» на голову і зафіксуються, що не дасть їм впасти навіть при різких рухах. Завдяки щільному приляганню до вух навушники мають відмінну звукоізоляцію. Спеціально пророблений корпус дозволить з легкістю згорнути прилад, тому він поміститься навіть у самій невеликій сумочці. Кнопки механічні, натискаються без праці. Якщо у людини великі вушні раковини, то цей прилад, на жаль, швидко буде спадати. Багато покупці стверджують, що тримаються вони дуже невпевнено. Ні про шумоізоляції, ні про герметичності не говорити доводиться – при будь-якому різкому русі навушники сповзають. Бездротова модель продається в декількох колірних рішеннях. На ринку представлені білі, помаранчеві та зелені прилади. Всі три варіанти виглядають досить яскраво і незвично. Для оббивки використовувався прогумований матеріал. Його легко відмивати від забруднень, крім цього, він не чіпляється за волосся. Наголов'я покрита матовим матеріалом, відбитки пальців майже не помітні.
Середня вартість – 2500 рублів.
Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

Відгуки про HB-400

Пристрій має позитивні риси. Споживачі відзначають пристойне звучання, невелику вартість, особливо як для блютуз-пристрої. Дизайн, гучність, маленька вага – все це також можна віднести до плюсів. З переваг у відгуках часто відзначають складну конструкцію, яка дозволяє носити навушники скрізь (в сумці, кишенях тощо), можливість підключення за допомогою дроту, наявність мікрофона, металевих вставок, які захищають пристрій від механічних впливів. Кнопки розташовуються зручно. Батарея у більшості споживачів тримає відносно довго. З недоліків відзначають погану дальність роботи при підключенні через «блютуз». При тривалому носінні від навушників болять вуха. Конструкція, незважаючи на метал в ній, тендітна. Іноді бездротовий модуль може не спрацьовувати або скидати з'єднання. Заряджати дозволено лише через USB, деякі споживачі вважають це мінусом. Шумоізоляція погана, але для такої цінової категорії це нормально. Деякі відзначають погану роботу мікрофона, інші ж, навпаки, нахвалюють її. Потрібно зауважити, що багато споживачі роблять акцент на тому, що тиснуть навушники тільки перший час. Потім вони розбовтуються, і відчуття дискомфорту сходить нанівець.
Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

HB-410

Навушники Harber HB-410 являють собою плоску модель. Панель управління намацати можна без зусиль, однак звикати до неї доведеться тривалий час. Модель добре «сидить» на голові, незалежно від того, які у господаря вуха. Прилад універсальний. Підключається через будь-які роз'єми для навушників. Компактні розміри дозволяють надягати на пристрій як капюшон, так і шапку. Однак все ж у відгуках рекомендують занадто різко без додаткових утримуючих засобів не озиратися по сторонах. Шумоізоляція не дуже хороша, відтворення на середньому рівні. Для прослуховування музики в тихій обстановці, навушники цілком будуть актуальними. Батарея тримає достатній час.
Середня вартість – 1 тис. грн.
Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

HB-500

Навушники Harber HB-500 мають агресивний і брутальний зовнішній вигляд. На цьому всі достоїнства закінчуються. На жаль, прилад на голові сидить незручно, особливо якщо вуха середніх розмірів. Через нестачу поролону може виникати біль або дискомфорт. Тим, у кого маленькі вушні раковини, пристрій здасться нормальним. Підключати прилад можна за допомогою дроту через будь-які роз'єми для навушників, які є у комп'ютера або телефону. Іноді з цим можуть виникати проблеми. Багато відгуків у мережі про те, що смартфон ніяк не реагує на підключення. У такому разі рекомендують перезавантажити телефон або обрати собі іншу модель. Провід достатньої довжини, відтворення на хорошому рівні, особливо якщо пристрій щільно зафіксувалося на голові. Мікрофон працює відмінно, тому дана модель справляється з роллю гарнітури навіть в галасливих місцях. Середня ціна – 1 тис. рублів.
Навушники Harper: моделі, характеристики, відгуки

Підсумок

І дротові і бездротові накладні навушники мають приблизно однакову цінову категорію. На жаль, є не зовсім вдалі моделі, але в цілому розмаїтість і практичний підхід до створення пристроїв компенсує недоліки. З-за того, що всі вони є бюджетними, є багато мінусів, але, як правило, переваг на пару пунктів більше. Перед тим як придбати яку-небудь модель, необхідно приміряти її і послухати кілька треків різних жанрів. На зовнішній вигляд звертати уваги ніякої не потрібно. Вибирати слід за такими критеріями: чи влаштовує відтворення і посадка на голові, інакше стануть повним розчаруванням навушники Harper. Відгуки повністю підтверджують цей факт. Крім цього, не варто виділяти основним критерієм ціновий діапазон, адже виробник на одну з найбільш адекватних моделей встановив порівняно низьку вартість.