Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою

237 0 Новини високих технологій

У цій статті буде розказано про букс adbtc.top, відгуки про який не відрізняються єдністю. Відомо, що сайт повністю адаптований для російськомовних фрілансерів. Інтерфейс adbtc.top повністю позбавлений дизайнерських наворотів і це, на думку фанатів проекту, є великим плюсом. У сайту, якщо вірити рекламним текстом, розміщеним на партнерських контентах, є ще один величезний плюс – величезна кількість рекламних посилань, за перегляд яких фрілансеру нараховуються сатоши.

Умови реєстрації та особливості adbtc.top. Відгуки учасників партнерської програми

Щоб зареєструватися на цьому букс, необхідно вписати в формуляр адресу діючої електронної пошти, найменування гаманця для зберігання біткоінов і придумати пароль.


Головна особливість проекту, на думку групи користувачів мережі, охочих поділитися своїми враженнями – невисокі вимоги до виконавцю. Фрілансеру не потрібно піклуватися про те, щоб вікно серфінгу постійно було активним (активним веб-вікном називають використовувану зараз вкладку браузера).
Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Роботу на цій платформі, якщо вірити учасникам реферального програми, можна поєднувати з іншими діями, просто відкривши ще одну вкладку браузера. Головна умова: вікно з серфінгом можна закривати, поки не обнулиться таймер. Ще одна приємна особливість цього букса: таймер, що відлічує час перегляду, буде відображатися в шапці браузера, і виконавцю, який працює у сусідній вкладці, не складе труднощів вчасно активізувати перегляд чергової рекламної посилання.


На обговорюваному проекті є ще один вид заробітку – автосерфінг. Запустивши перегляд посилань автосерфінгу, фрілансер може спокійно працювати в сусідній вкладці – рекламні сторінки будуть завантажуватися без його участі.
Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Не можна не згадати і про те, що на контентах, що належать учасникам партнерської програми, є безліч протиріч, хоч сайт і адаптований для користувачів, які вміють читати і писати російською мовою. Якась група партнерів https://adbtc.top, відгуки яких також перебувають у вільному доступі, поділилися абсолютно іншою інформацією: серфінг відбувається в активному вікні і підрозділяється на дві категорії: з переходом на сайт рекламодавця і без нього (це означає, що фрілансер повинен невідлучно перебувати на сайті і стежити за процесом).

Мінуси сайту

Судячи за деякими відгуками, adbtc.top надає бажаючим заробляти біткоіни така кількість рекламних посилань, що деякі фрілансери знаходять у цьому достатку джерело роздратування. Однак мінус обертається значним плюсом для осіб, які називають інтернет єдиним місцем, приносить їм прибуток. Серйозним мінусом багато вважають невисоку оплату праці. Втім, досвідчених виконавців низька плату за серфінг, не дивує, так як даний вид заробітку в усі часи вважався самим легким і найбільш низькооплачуваним.

Те, що юзеру в тягар, для рекламодавця – рай

Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Онлайн-підприємці і власники сайтів знаходять всі перераховані мінуси вельми привабливими. Невисока ціна кліка, інтуїтивний інтерфейс і відсутність капчі – що ще потрібно рекламодавцю? Крім дешевого просування своїх сайтів в обмін на біткоіни, електронні комерсанти отримують реальних відвідувачів, що прийшли на adbtc.top заради заробітку.

Результати професійної перевірки та відгуки про сайт adbtc.top

В результаті перевірки, проведеної сервісом RankW, з'ясувалося, що обговорюваний сайт дійсно оплачує роботу виконавців криптовалютою. Щоб заробити біткоіни, користувачі переглядають сторінки веб-сайтів.
Деякі фрілансери залишають відгуки про adbtc.top (відгуки були опубліковані 9 грудня) як про платформу, де можна легко заробити гідні гроші. Ще одним приводом для захоплення є відсутність капчі. «Тут, – кажуть вони, – не потрібно нікому доводити, що на сайті працюють реальні люди». За одне відвідування рекламованої сторінки проект, згідно з відгуками, платить від 25 до 100 сатошей. Зароблена криптовалюта, якщо вірити свідченням користувачів, виводиться безпосередньо на біткоіновий гаманець, а мінімальна сума, яка допускається до висновку, дорівнює 10000 сатоши (згідно іншого джерела – 15000). Процедура виведення коштів займає близько 24 годин. Рекламодавці, які вирішили скористатися послугами букса adbtc.top, отримують можливість підвищити репутацію своїх веб-проектів, не витрачаючи великих сум. Якщо вірити власнику однієї з партнерських контентів, чий короткий огляд і відгук про adbtc.top на момент написання цієї статті перебували у вільному доступі, за тисячу унікальних відвідувачів замовник реклами повинен заплатити близько двохсот сатошей.
Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Крім того, з'ясувалося, що з липня цього року значно зросли такі показники, як рівень довіри до обговорюваного сайту з боку фрілансерів і підприємців та рівень захисту особистих даних користувачів. Також слід зазначити, що adbtc.top не завдає шкоди дитячій психіці, так як не містить відомостей та рекламних посилань, які забороняється показувати дітям.

Соціальна активність і місце розташування букса

В ході останньої перевірки, яка проводилася 15 листопада, стало відомо, що обговорюваний веб-сайт кілька разів згадували в LinkedIn – соціальній мережі для ділових людей.
Сервер даного проекту зареєстрований в Сан-Франциско (Сполучені Штати Америки). У цьому ж місті розташувався і головний офіс сайту.

Хитрий сайт

Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Серед шквалу захоплених відгуків про adbtc.top знайшлося місце і для негативу. Автори негативних коментарів називають сайт хитрим тільки за те, що заробіток, отриманий тут, вони вважають мізерним і не вартим докладених зусиль. Ці одкровення ніяк не в'яжуться зі скріншотами та даними, оприлюдненими на деяких партнерських контентах. За свідченням осіб, які залучають на обговорюваний проект рефералів, сатоши заробляються з блискавичною швидкістю.

Популярі новини
Загрузка...