Як оплачувати "Яндекс.Директ"? Інструкція для початківців

112 0 Новини високих технологій

Реклама залишається двигуном торгівлі навіть у вік високих технологій. Зараз маркетинг у чому перемістився в інтернет, а можливість налаштування розміщення оголошень дозволяє підприємцям і менеджерам не тільки виділити цільову аудиторію зацікавленості користувачів конкретним товаром або послугою, географічному положенню, але і розподілити потенційних клієнтів по інших групах (віком, наприклад, наявності неповнолітніх дітей, рівнем доходу, інтересам).

Як оплачувати "Яндекс.Директ"? Інструкція для початківців
"Яндекс.Директ" для початківців не представляє особливих труднощів, проте можна заплутатися в численних способи оплати, більшість з яких, на жаль, доступно тільки для громадян Росії та компаній, зареєстрованих на території РФ.


Що таке "Яндекс.Директ"? Бюджет рекламної кампанії

Однією з найпопулярніших систем контекстної реклами, опанувати яку може навіть новачок в області інтернет-маркетингу є рекламна мережа Яндекса" — "Яндекс.Директ". Вартість просування товарів чи послуг в рекламній мережі пошукової системи, що охоплює 280 мільйонів пошукових запитів щодня, залежить від безлічі факторів: регіону та періоду показу оголошення, майданчиків розміщення (все або тільки мобільні) і ключових слів. Ціна кліка значно різниться в залежності від сфери діяльності компанії, індивідуального підприємця або фізичної особи. Так, за ключовим словом "нерухомість", середня вартість кліка становить від 5 до 10$ (на першій позиції рекламного блоку), а в будівельному бізнесі може досягати і 25$. В менш прибуткових галузях (потенційно), наприклад, за ключовою фразою "заробіток в Мережі" ціна обмежується лише п'ятнадцятьма центами. На бюджетну рекламну кампанію можуть також розраховувати менеджери, які займаються просуванням косметики, спортивних товарів, сайтів про іграх і фільмах, автомобілях, колишніх у вживанні, і мобільних телефонах.


Як оплачувати "Яндекс.Директ"? Інструкція для початківців
Як оплачувати "Яндекс.Директ", коли рекламна компанія вже налаштована і чекає запуску? Існує кілька способів, частина з них доступна тільки для громадян Росії, інші ж можуть без обмежень використовуватися жителями України, Казахстану і Білорусі. Оплата ("Яндекс.Директ") здійснюється всього в кілька кліків.

Мінімальне поповнення

Мінімальна сума поповнення рахунку рекламної кампанії ("Яндекс.Директ") на сьогоднішній момент складає 300 рублів. До зміни курсу долара величина відповідала 10. е. Після падіння рубля сума мінімального поповнення так і не змінилася.

Оплата для фізичних та юридичних осіб з РФ

Способів поповнення рахунку рекламної кампанії для громадян Росії існує безліч. Як оплачувати "Яндекс.Директ" в РФ? Для фізичних та юридичних осіб доступні наступні варіанти: електронні гаманці, банк або готівкою.
Як оплачувати "Яндекс.Директ"? Інструкція для початківців
Користувачі з РФ можуть оплатити "Яндекс.Директ" електронними грошима WebMoney, PayPal або "Яндекс.Гроші". В останньому випадку важливо, щоб логін "Яндекс.Паспорти" відповідав логіном рекламної кампанії "Директе". Для оплати електронним гаманцем досить вказати спосіб оплати: WebMoney, PayPal або "Яндекс.Гроші" - під час виставлення рахунку рекламної кампанії. У випадку з PayPal або WebMoney відбудеться переадресація на сайти платіжних систем із зазначеними реквізитами для оплати. Платіж зараховується протягом 15 хвилин.
Оплата через банк може проводитися пластиковою карткою, квитанцією або через інтернет-банкінг. Для одержання квитанції слід зайти на сторінку "Оплатити" в "Яндекс.Директе" і вибрати опцію "Виписати рахунок". Сформовану квитанцію можна роздрукувати або відправити по електронній пошті. Щоб оплатити "Директ" через інтернет-банкінг, при виставленні оплати слід вказати варіант "Готівкою у банку", вибрати платіжну систему і сформувати рахунок "Яндекс.Директ". Гроші також можна перевести з карти. До оплати не приймаються Cirrus Maestro і Visa Electron, для інших карт обмежень немає.

Оплата для України, Білорусі та Казахстану

Як оплачувати "Яндекс.Директ" громадянам України, Білорусі і Казахстану? Доступні наступні способи:
 • Через банк на розрахунковий рахунок "Яндекс Україна" (у гривнях), ТОО Orange Point Agency (в тенге) або загальний рахунок "Яндекса" для безготівкових розрахунків. Отримати рахунок на оплату можна, надіславши повідомлення на електронну пошту підтримки "Яндекс.Директ".
 • Вартість рекламної кампанії громадяни та організації України можуть відшкодувати з електронних гаманців "Яндекс.Гроші" (рахунок повинен бути ідентифікований) або WebMoney (тільки з U-гаманця).
 • Банківською картою через "Приват24" (тільки для громадян України) або банківською картою в тому випадку, якщо вона видана "Приват Банком".
 • Оплата з країн СНД, Грузії, Абхазії, Південної Осетії

  Як оплатити "Яндекс.Директ" з Грузії, Абхазії і Південної Осетії і інших країн СНД (крім Росії, України, Казахстану, Білорусі)? Для отримання рахунку на оплату потрібно написати на електронну адресу підтримки "Діректа". До листа слід докласти відскановані документи: паспорт або водійське посвідчення, документи, що підтверджують реєстрацію юридичної особи. Перевірка може тривати кілька робочих днів. Проводиться оплата у відділенні банку або за допомогою пластикової картки.
  Як оплачувати "Яндекс.Директ"? Інструкція для початківців

  Оплата для фізичних та юридичних осіб з Туреччини

  Компанії та фізичні особи з Туреччини можуть поповнити рахунок рекламної кампанії банківською картою або на розрахунковий рахунок Yandex Turkey. Платежі зараховуються протягом 15 хвилин. Для виставлення квитанції слід звернутися на офіційний електронну адресу підтримки "Яндекс.Директ". Після перевірки документів (паспорта, установчих документів компанії) користувач отримає рахунок з реквізитами для оплати "Яндекс. Директ". Для початківців, до речі, оплата банківською картою є одним з найпростіших і швидких способів поповнення.
  Як оплачувати "Яндекс.Директ"? Інструкція для початківців

  Оплата із США, Швейцарії та інших країн

  Як оплачувати "Яндекс.Директ" з США, Швейцарії та інших країн? Жителі Сполучених Штатів Америки можуть поповнити рахунок через платіжну систему PayPal. В іншому способи оплати ті ж: через банк за допомогою банківської карти (за винятком VISA Electron і Cirrus Maestro) або у відділенні фінансової установи. Валюта оплати — долари США, швейцарські франки, євро або валюта, вибрана при реєстрації рекламної кампанії в "Яндекс.Директ".