Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги

280 0 Новини високих технологій

Відгуки «Мафія-3» зібрала двоякі. Напевно, тому важливо розібратися з тим, що не вдалося цього разу розробникам. Чому багато шанувальники залишилися розчаровані новим проектом? Які особливості і вимоги третьої серії ігор?

Гра

«Мафія-3» відгуки почала збирати ще до моменту свого виходу. Але активніше стали з'являтися коментаря саме в жовтні 2016 року. На той момент дебюту пройшло більше року, тому шанувальникам вже було все одно, яким вийде новий проект.
Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги
Це комп'ютерна гра від третьої особи в жанрі пригодницького бойовика з елементами шутера. Незважаючи на те, що вона очевидно є продовженням «Мафії-2», до сюжетної історії попередній частині вона не має ніякого відношення. Компанія 2K Czech в цей раз в напарники взяла собі команду з Hangar-13 а після виявилася її частиною.

Геймплей

У Mafia-3 відгуки про геймплеї хороші. Пов'язано це з тим, що розробники ніяких кардинальних змін в ігровий процес не внесли. Упор в грі за раніше зроблений на сюжетну історію. Геймерам додали свободу дії. Більше уваги вирішено було приділяти ворожих територіях.


Головному героєві можуть допомагати інші персонажі. Лейтенанти у своїх угрупованнях служать прикриттям або підтримкою гравця. Але допомагають такі компанії тільки за бартером. Вони вимагають від гравця виконання особливих завдань. Якщо ігнорувати такі прохання, то союзники в момент стануть ворогами. У грі Мультиплеер «Мафія-3» відгуки не зібрав, оскільки розробники зовсім від нього відмовилася. Хоча шанувальники першої частини досі за це образилися на творців проекту. Головною особливістю ігрового процесу стало безліч нововведень, які раніше не зустрічалися. Розробники зробили великий відкритий світ з одиночних проходженням і різними побічними завданнями. Геймери стали брати участь у вуличних перегонах і захоплювати чужі території.
Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги
Круто, що в грі змінюється погода і час доби. Це додає особливу атмосферу, хоча і нагадує один відомий проект. Особливу роль тепер грають погоні. Можна прокачувати автомобілі, а за змагання отримувати нагороди.

Історія

Особливе враження від гри Mafia III залишила сюжетка. Історія розказана в стилі документального кіно від особи агента ФБР. Саме він в 2016 році знайомить нас з головним героєм Лінкольном, який вплутався в боротьбу з кримінальним угрупованням ще в 1968 році.

Цікаво, що про долю молодої людини ми дізнаємося з самого його дитинства. Мати Лінкольна кинула його. З двох років він жив у притулку. У підлітковому віці зв'язався з чорною мафією. Перед основними подіями, головний герой потрапляє на В'єтнамську війну. Служба залишає незгладимий відбиток на його подальшу долю.

Зав'язка

Після того, як Лінкольн повернувся з війни, він хотів почати жити по розуму. Але йому це не вдалося. По прибуттю він дізнається, що на чорну мафію і його прийомного батька почалися нападки з боку інших кримінальних угруповань.Він вирішує допомогти своїй родині. Подальше події повністю перевертають світогляд Лінкольна. Він стає жорстоким. Він хоче помсти. На цьому і побудована основна сюжетна лінія.
Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги

Проходження

Історія головного героя чіпляє як ніколи. Навряд чи гравці, а особливо шанувальники, зможуть залишитися байдужими до неї. Напевно, тому проходження гри «Мафія-3» (PS4) відгуки зібрав позитивні.
Особливу роль отримали флешбэки. Вони то і справа повертають геймера до подій минулого, розповідають історію становлення особистості головного героя. Але крім таких коротких роликів потрібно не забувати виконувати основні завдання. Першим ділом гравець виявляється в кімнаті, де повинен підхопити ключі і бронежилет. Після схопити свого напарника і відправитися на машині до казначейству. Під час проходження завдання «Це змінює все» стає зрозуміло, що ми беремо участь в пограбуванні. Потрібно діяти тихо і обережно. Доведеться хапати мішки з грошима, відбиватися від охорони і зламувати замки. Наступна глава є зав'язкою. Тут Лінкольн відправляється в бар, зустрічає свою сім'ю. Після відпочинку дізнається, що всі його близькі в небезпеці. Наступний десяток завдань буде спрямований на вивчення долі героя. Одночасно з флешбэками, потрібно буде виконувати основне завдання - впоратися з гаїтянами. Ця банда давно дістає чорну мафію. Тільки Лінкольн може допомогти близьким. Спочатку зустрічаємося з гаїтянами в їдальні, де подають їжу біднякам. Після переходимо в шахту. Там знову зустрічаємося з деякими учасниками кримінального угруповання. Після кількох зіткнень можна повернутися в бар.
Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги
Події повертають нас до пограбування казначейства. Завдання «У нас все вигорить» змушує Лінкольна з Джорджі на славу попотіти. Вибух допомагає їм сховатися в підземному каналі. Звідти ми пливемо на катері. Але на цьому втеча від копів не закінчується. Лінкольну належить зробити багато, щоб відволікти увагу правозахисників.

Побічні завдання

Гра Mafia III (PS4) підготувала для нас багато різноманітних завдань. Після успішного пограбування нам потрібно повернутися до справ мафії. В одному із завдань нам доводиться чекати гаїтян. Після проникнути в збройовий магазин. Там ми знайдемо Кассандру, яка в подальшому забезпечить нам оперативну допомогу в постачанні знаряддя. Під час проходження ми будемо зустрічати побічні завдання, які не так важливі для основного проходження. Але частина з них допоможе забезпечити Лінкольна корисними ресурсами. Гравцеві доведеться для особистої вигоди зруйнувати бізнес одного з своїх ворогів. З проституцією боротися не просто, але у Лінкольна обов'язково все вийде. Після вплутуватися в допит наркодилерів.

Вбивство за вбивством

Відгуки «Мафія-3» зібрала різні, але багато були раді досить насиченою віртуальному житті. Протягом всієї гри Лінкольну то і справа потрібно вбивати якихось авторитетів.
Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги
Спочатку йому доведеться усунути Річі Даусета. Це можна зробити в парку барона Суботи. Після вбивства дивимося ролик. Далі ми зустрічаємося з персонажами, які могли б бути корисні в справі усунення Села Маркано. Після вербування буде доступно дві сюжетні місії. Якщо Віто згоден співпрацювати, то ми вирушаємо на завдання «Тепер ми партнери?», де повинні домовитися зі своїм новим союзником. Віто попросити допомогти йому повернути свою територію і знищити головного ворога. Піде низка завдань, пов'язаних із цим завданням.
Після Лінкольн перейде до місії «Як запахне смаженим». Потрібно дізнатися у Берка, може той допомогти усунути Меркано. Він також попросити виконати особисте прохання. Вирішуємо питання з самогонным бізнесом, потім переходимо до Соні Блю. Треба розібратися і з цим кримінальним персонажем.

Об'єднання

З цього моменту у нас в помічниках Кассандра, Віто і Берк. Завдання «Прихильність» допоможе нам зібрати всіх разом і обговорити план. Лінкольн пропонує почати знищення Маркано. Він хоче розвалювати все, що той вибудовував. Почати потрібно з самих низів. Триває проходження зі знайомства з Енцо Конті. Нам відкривається два додаткові завдання. У них шукаємо карту всього зброї і підриваємо смітник. Після ми зобов'язані дістатися до Енцо і доставити його в безпечне місце. У завданні «Викрита корупція» знову відкриються дві додаткові місії. В новому блоці завдань потрібно розправитися з бізнесом Тоні Дерацио. А після двох завдань доведеться вбити цього персонажа. За Тоні слід Френк Пагані. Він тримає Тикфо-Харбор. Цей авторитет займається викраденням машин та вантажними перевезеннями. Щоб йому нашкодити, треба помітно напаскудити в цих сферах. Тому знову вирушаємо до нововиявленими завданням: «Автоугон» і «Контрабанда». Після виконання місій потрібно впоратися з Френком.
Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги

Фінішна пряма

Відгуки про «Мафія-3» (ПС4) вказують, що проходження можна закінчити і за добу. Лінкольна заносить в бордель, після знову в наркопритон. Далі потрібно розібратися з азартним бізнесом і чорним ринком. Після геймер повинен розправитися з суддею і врятувати Альвареса від Маркано. Під кінець Лінкольн зустрічається з Лу Маркано і Томмі. З кожним з них він розправляється. Але барон мафії не хоче, щоб до нього так швидко дісталися. Він наймає Сантанджело. Головного героя це не зупиняє. Відгуки про «Мафія-3» дають зрозуміти, що геймера очікують непрості часи. На нього будуть полювати не тільки копи, але і небезпечні мафіозі. Лінкольну не можна відходити від основної сюжетки. Потрібно вбити Ремі Дюваля і Олівію Маркано. За цим послідує знищення головного лиходія - Села Маркано.

Вимоги

Не всі були раді виходу «Мафії 3». Відгуки торкнулися системних вимог. Гра виявилася ресурсномісткою. Слабкі ПК її не змогли «витягнути». Мінімальні вимоги для гри:
 • Core i5-2500K/FX-8120.
 • GeForce GTX 660/Radeon HD 7870.
 • 6 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті.
 • Максимальні вимоги:
 • Core i7-3770/FX-8350;
 • GeForce GTX 780/Radeon R9290X;
 • 8 Гб ОЗУ.
 • Відгуки

  З рейтингів і відгуків Mafia-3 виявилася «среднячком». GameRankings склали зведений показник. Він не дотягнув навіть до 60% для версій ПК, 67% - для PS4 і 64% - для Xbox.
  Комп'ютерна гра "Мафія-3": відгуки, особливості проходження і вимоги
  Провідні видання були одностайні і поставили нової «Мафії» 6 з 10-ти. З ними погодилися і звичайні геймери. Думка останніх можна наводити як під копірку. Всі як один стверджують, що робота над сценарієм виявилася відмінною, а от на самому ігровому процесі заощадили. Геймплей виявився примітивним і спрощеним. Шанувальники чекали, що через 6 років вони побачать щось нове, сучасне і складне. Але залишилося задовольнятися лише захоплюючою історією Лінкольна. Можливо, наступна частина серії виявиться вдаліше. Хоча, дивлячись на тенденцію, якої дотримуються розробники, нічого хорошого чекати не варто.

  Популярі новини
  Загрузка...