Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися

21 0 Новини високих технологій

З моменту запуску сервісу зберігання файлів FEX.net минуло більше дев'яти місяців. Ідея створення унікального і ефективного хмарного комплексу витала в повітрі давно. Перші аспекти її реалізації були озвучені приблизно два роки тому. Тоді ж був створений і прототип. Розвиток проекту було зупинено через брак фінансових коштів.

Про сервіс

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
Судячи з відгуків, FEX.net чекає блискуче майбутнє. Той варіант, який бачать користувачі сьогодні, є лише першим етапом на шляху реалізації масштабної задумки. Сервісу вдалося заручитися визнанням і довірою клієнтів. Головна відмінність проекту від аналогів полягає в можливості анонімного обміну файлами. Ця функція доповнює стандартний набір опцій для завантаження і скачування контенту.


Для закачування даних і отримання файлів не потрібна реєстрація на сайті. При цьому ніяких обмежень, щодо обсягу і кількості об'єктів, немає. Розробники звертають увагу користувачів на те, що вони розуміють і поважають потреба в приватності. Розумні ціни на обслуговування дозволили молодому сервісу вибитися в лідери. Численні відгуки про FEX.net свідчать про те, що він користується високою популярністю у широких кіл користувачів. До його послуг прибігають технічні фахівці, студенти, домогосподарки, офісні працівники і навіть пенсіонери.

Реалії та перспективи

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
За словами розробників, сервіс зовсім скоро здивує своїх клієнтів оновленим функціоналом. Опції, які будуть запропоновані, не зовсім асоціюються з набором стандартних послуг звичайного сховища даних. Як тільки буде реалізовано оновлення FEX.net у відгуках пророкують йому велике майбутнє, проект вийде за рамки традиційних ресурсів, створених для обміну файлами.


У планах програмістів - розширення контингенту користувачів. Він поповниться фотографами, блогерами, операторами, артистами і музикантами. Для них будуть розроблені спеціальні умови для зберігання великих обсягів інформації. Виняткову анонімність використання ресурсу забезпечує технологія ключів доступу. Вона передбачає можливість встановлення додаткових захисних паролів. Створюючи сервіс, інженери ретельно вивчали позитивний і негативний досвід власників інших ресурсів. Багато помилки були враховані, зроблені правильні висновки. За легальність розміщеної у сховище інформації відповідають модератори. У своїх відгуках про хмарі FEX.net користувачі стверджують, що використовується ручна перевірка та автоматичний контроль. В першому випадку відбір контенту виробляють відвідувачі ресурсу. Поруч з кожним опублікованими файлом є кнопка «видалити». Натиснувши на неї, будь-який клієнт може заявити про виявлення спірних файлів. У другому випадку програма сама знищує контент через тиждень після того, як його розмістив незареєстрований відвідувач сайту. Що ж стосується реальних цифр і незалежних відгуків про хмарі FEX.net, дев'ять місяців – достатній вік для підведення підсумків. Чотири мільйони користувачів щомісяця відвідує сторінки сховища. Адміністрація ресурсу прогнозує збільшення цієї цифри ще на два мільйони. Розвиток порталу відрізняється динамікою. Вона простежується з технічної сторони і з практичної точки зору.
На сьогоднішній день файлообмінник FEX.net надає лише п'ять відсотків функціоналу, який був задуманий. Всі інші опції будуть реалізовані найближчим часом. Масовий приплив відвідувачів очікується після того, як система буде запущена в Сполучених Штатах, Німеччині, Росії та Китаї.

Новинки

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
Проект представлений на всіляких мобільних платформах. Вже створені програми, які працюють на смартфонах і планшетних комп'ютерах, що функціонують під управлінням операційних систем Android, iOS. Планується введення в експлуатацію програмного комплексу для підключення до «Смарт ТВ». Це нововведення забезпечить користувачеві перегляд власного контенту на будь мобільній платформі. Для зручності оплати послуг файлообмінника FEX.net досягнуті домовленості щодо розміщення ваучерів на порталах провідних електронних систем. У планах розробників великий обсяг роботи, спрямований на поліпшення інтерфейсу і полегшення використання сервісу. Точні терміни впровадження додаткових опцій не розголошуються.

Відповіді на питання

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
За дев'ять місяців плідної роботи ресурсом накопичена велика інформаційна база. Вона зачіпає всі моменти, пов'язані із завантаженням і зберіганням файлів на майданчику. Для новачків простим і зрозумілим мовою написана вступна глава «Як користуватися FEX.net». В ній описано найбільш типові проблеми, з якими стикаються клієнти порталу. Щоб завантажити об'єкт, потрібно натиснути на відповідне посилання. Система автоматично направить на потрібну сторінку. На ній відбувається закачування контенту та отримання ключів. Щоб передати файл, потрібно перенести його у вікно спеціальної форми або скористатися кнопкою «додати». Код генерується без безпосередньої участі користувача. Його потрібно скопіювати і зберегти. У короткому посібнику «Як користуватися FEX.net» йдеться про те, що об'єкти зберігаються не довше семи діб. Якщо цей термін потрібно збільшити, то користувачеві слід придбати платний аккаунт. Мінімальна вартість комерційної передплати становить 60 рублів. Максимальний розмір завантажених файлів не може перевищувати 200 гігабайт. Ємність персонального сховища залежить від обраного тарифу.
Як зайти в Fex.net? Все дуже просто. Клікніть по збереженої посиланням, система направить вас на сторінку файлу. Якщо сайт перекидає на головну, це означає, що контент був видалений. Одна з причин – рішення модератора, але зазвичай в файлу закінчився термін зберігання. Щоб відновити доступ до особистого кабінету, потрібно запросити новий пароль. Після отримання повідомлення код, який в ньому міститься, слід ввести у вікно форми. Якщо був загублений логін, то в цьому випадку потрібно зв'язатися з розробниками сайту FEX.net. Перегляд приватної інформації і властивостей персональних файлів доступний тільки після введення пароля. При втраті цього шифру доступ до контенту обмежується. Введена раніше підказка може допомогти згадати код. Щоб відновити пароль, потрібно придумати новий шифр і підтвердити його старим. Тільки після цієї процедури зміни вступлять в силу. Коригувати обраний раніше логін, а також номер телефону в системі не можна. Завантажений файл стає доступним широкій публіці після завершення процесу конвертації. Це дія займає деякий час.

Рекомендації

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
Проект FEX.net (http://fex.net) дозволяє завантажувати одночасно кілька об'ємних файлів. До закачування допускаються архіви і окремі посилання. Іноді користувачі сервісу стикаються з проблемами під час процесу завантаження. Найпростіше рішення – відключення протоколу VPN. Рекомендується додати сайт до списку виключень антивірусної програми або фаєрвола. Можна просто змінити браузер. Якщо ці способи не допомагають, слід звернутися до технічних фахівців служби підтримки. В рамках використання безкоштовною облікового запису завантажені користувачем файли зберігаються не більше семи днів. Через тиждень контент автоматично видаляється. Щоб цього не сталося, потрібно підключити комерційний аккаунт. За допомогою FEX.net фільми, ліцензійні передачі, відео та трансляції будуть завжди під рукою.

Тарифи

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
Пропозиція FEX Free передбачає можливість анонімного обміну контентом. Користувачі можуть переглядати кліпи та ролики в режимі онлайн. Доступ до них здійснюється з будь-якого мобільного пристрою. Допускається прослуховування потокового радіо. Фото FEX.net в в рамках цього тарифного плану зберігається сім днів. Пакет послуг FEX Plus 1 ТБ обійдеться в 60 рублів на місяць. У розпорядженні користувача колекція ліцензійних фільмів у відмінній якості. Функціонує опцію резервного копіювання. Онлайн-перегляд відео. Про те, як дивитися фільми в FEX.net можна детальніше дізнатися на сторінках сервісу. При оплаті річного доступу економія становить більше 50 рублів. У FEX Plus 2 ТБ обсяг сховище збільшений у два рази. Вартість тарифу становить 1980 рублів. Оплата вноситься щомісячно або відразу за рік. Пропозиція для професіоналів – Plus 3 ТБ. Ціна використання сервісу зберігання файлів FEX.net дорівнює 300 руб. в місяць. При оплаті 3180 за рік економія становить 420.

Переваги

Файлообмінник Fex.Net: відгуки, як користуватися
Крім доступних тарифів, файлове сховище може похвалитися масою інших достоїнств. Можливість анонімної відправки контенту привернула до ресурсу увагу користувачів. Резервування завантажених роликів та відео гарантує доступність важливих даних. При цьому всі збережені фільми і потокові передачі можна переглядати на будь-якому мобільному пристрої. Для цього створені спеціальні програми, що працюють на смартфонах і планшетних комп'ютерах під управлінням операційних систем Android і iOS. Будь-ролик можна відкрити в браузері. Сервіс FEX.net працює з файлами, розмір яких обмежений 200 гігабайтами. На порталі зібрана велика колекція ліцензійних фільмів та мультфільмів. Передбачена опція прослуховування радіо в режимі онлайн. Мінімальна вартість платної підписки становить 60 рублів за місяць використання. Задати питання або отримати кваліфіковану допомогу можна за безкоштовним телефоном 8800301 7403. Служба підтримки клієнтів хмари FEX.net працює з 09:00 до 17:00. Актуальні новини публікують на сторінках соціальної мережі «Фейсбук». Діє власний інформаційний канал «Телеграм». Мобільні додатки знаходяться у відкритому доступі магазинів цифрового контента Google Play і App Store. Оплатити послуги сервісу можна електронними грошима системи E-Wallets, банківськими картками MasterCard і Visa, Bitcoin, Ethereum. Згідно зі статистикою, користувачі завантажили більше одного мільярда файлів.

Умови використання

Команда розробників регулярно займається оновленням і модернізацією сайту. Тому іноді ресурс FEX.net відкривається з затримкою. Його сторінки можуть повільно або неправильно завантажуватися. Перш ніж приступити до самостійного використання сервісу, користувач повинен ознайомитися з умовами доступу та погодитися з правилами. Головна вимога полягає в тому, що клієнт розміщує тільки той контент, який належить особисто йому. Доступ до нього третім особам надається шляхом передачі цифрового ключа або шифру. Якщо не була оформлена платна підписка, то відео автоматично вийде через тиждень після завантаження. Власник файлів несе персональну відповідальність за якість інформації, що зберігається. В його обов'язки входить перевірка антивірусною програмою. Відвідувачам сайту забороняється використовувати ресурс в комерційних цілях. Не можна публікувати файли, які містять порнографічний контент і відомості, здатні образити інших учасників проекту. Керівництво сервісу не стежить за якістю інформації, що зберігається, але при необхідності розкриває персональні дані співробітників компетентних органів. Адміністрація сайту не гарантує безперебійне функціонування всіх інструментів системи. В ході роботи керівництво порталу залишає за собою право вносити корективи у перелік правил використання всіх послуг сервісу.

Покрокова інструкція

У житті будь-якого користувача мережі інтернет виникає необхідність передати файли, коли доступ до звичним сервісів обмежений. Поза домом підключення до «Яндексу» або «Гуглу» викликає масу проблем. У цьому випадку на допомогу приходить система обміну контентом FEX.net. Щоб почати її використання, потрібно відкрити браузер і зайти на головну сторінку проекту. Щоб почати передачу інформації, слід натиснути кнопку «завантажити файли». Передбачена можливість публікації папки цілком. За бажанням можна проекту присвоїти назву. Після успішного збереження даних клієнт отримує унікальний код. Це ключ, який необхідний для доступу до файлу. Щоб стороння особа отримала можливість завантажити контент, йому потрібно вислати код. Скопіювавши присланий ключ, користувач повинен натиснути на кнопку «отримати файли». Якщо код пройде перевірку системи, то на сторінці відобразиться список доступних файлів. Для розміщення відео попередня реєстрація не потрібна. Робота з контентом здійснюється в приватному режимі. При виборі комерційної підписки авторизація на сайті є обов'язковою умовою. Для завершення цієї процедури потрібно ввести код, який буде висланий у повідомленні за вказаною при реєстрації номером мобільного телефону. Сплативши доступ до аккаунту, клієнт отримує не тільки збільшений термін зберігання фільмів і музики, але і регулярне резервне копіювання даних. Плюс він може користуватися колекцією ліцензійного кіно. Самостійно видалити обліковий запис FEX.net не можна. Щоб відмовитися від послуг сервісу, потрібно звернутися в службу технічної підтримки ресурсу.

Позитивні відгуки

Багато клієнтів порталу цінують функціонал системи за простоту реалізації процесу завантаження даних. Процедура прозора і інтуїтивно зрозуміла. FEX.net – оптимальний варіант для разової передачі файлів зі стаціонарного комп'ютера в хмарне сховище. Дозволяє звільнити місце на жорсткому диску комп'ютера або мобільного пристрою. Забезпечує цілодобовий доступ до файлів з будь-якого смартфона або планшета. Користувачі позитивно коментують функціонал сервісу і його додаткові опції. Ресурс приємно дивує своєю стабільністю і надійністю роботи. Збережений контент стає доступним для скачування і перегляду в будь-якій точці світу. Головна умова – наявність підключення до мережі інтернет. Всі маніпуляції здійснюються за допомогою цифрового ключа. Він видається відразу після завантаження. У базовий набір інструментів, який надається всім клієнтам абсолютно безкоштовно, увійшла можливість оповіщення про час, що залишився використання файлів. Система автоматично конвертує публікується на сайті контент. Кожному клієнту надається скриньку електронної пошти @fex.net. Функціонал ресурсу поступово розширюється. Кажуть, що відразу після запуску сервісу, діяли особливі умови доступу та оформлення платних підписок. Перші сто тисяч користувачів змогли підключитися за пільговою ціною. Якщо вірити постійним клієнтам системи, то FEX.net є правонаступником EX.ua. Всі картки користувачів і їх персональна інформація були збережені і перенесені на новий майданчик. Спочатку він був орієнтований на відвідувачів з України. Сьогодні став доступний всім.

Негатив

Сервіс позиціонує себе в якості аналога відомих систем. Але дотягнути в технічному плані до їх рівня йому не вдалося. One Drive і Google Drive володіють власними десктопними додатками. У FEX.net нічого подібного немає. Цей недолік призводить до того, що професійні музиканти та фотографи змушені відмовлятися від його використання. Процес завантаження вкладених папок перетворюється в складну процедуру, на яку йдуть годинник. Іншим не подобається той факт, що сервіс залишає за собою право розкриття персональних даних своїх клієнтів. В цьому випадку не можна говорити про анонімності і конфіденційності передачі даних. Система все ще є «сирий». Вона не розпізнає зміни в завантажених раніше файлах і не оновлює контент в автоматичному режимі. Деякі песимістично налаштовані користувачі порівнюють систему FEX.net з майданчиком для публікації піратських фільмів. Для цієї мети власники сайту створили всі умови. А ось для плідної роботи професіоналів не вистачає продуманих і потужних інструментів. Відвідувачів дратує той факт, що перед безкоштовного завантаження файлу система не попереджає про невеликому терміні зберігання контенту. Цей момент стає очевидним після публікації. Якщо персональний код, виданий при формуванні посилання на файл, втрачено, то відновити доступ до контенту буде не можна. Надійність сервісу піддається сумніву. Якщо він одного разу змінив домен, не повідомивши про це своїх клієнтів заздалегідь, то рано чи пізно сайт може припинити своє існування. Величезний обсяг інформації буде втрачено. Функціонал і можливості старого сервісу, що працює на домені EX.ua досі згадують з вдячністю. На ньому зберігався унікальний і цікавий контент. Користувачі сподіваються, що він буде відновлений на новому майданчику FEX.net. У відгуках кажуть, якщо цього не станеться, то сервіс перетвориться в пересічну «заглушку», яку чекає сумнівне майбутнє. Систему звинувачують в технічній неспроможності. Персональні відомості вона передає по незашифрованим каналах зв'язку. Вона не може конкурувати з «Яндексом», Dropbox, Google Drive, Mail, One Drive. Сервіс розрахований на недосвідчених і невибагливих користувачів, які шукають простий і недорогий спосіб зберігання своїх файлів. Тарифні плани FEX.net визнані найдешевшими.

Акції

Зараз популярні веб-ресурси поширюють купони на отримання знижок. Попитом користуються вигідні пропозиції «1000 Гб за 60 рублів на місяць», «Економія 60 рублів при оплаті річної передплати FEX.net». До кінця дій цих акцій залишилося кілька місяців. В деяких випадках діють обмеження. Скористатися знижкою може тільки 100000 перших клієнтів системи. Ходять чутки, що старий домен EX.ua був виставлений на продаж. Його оцінили в один мільйон доларів. Якщо угода відбудеться, то виручені кошти будуть витрачені на благодійність.