Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості

24 0 Новини високих технологій

Інтернет-трафік по праву можна вважати основною валютою в мережі інтернет. Він являє собою цінний ресурс, який цілком може приносити пристойний дохід. Що зробити, щоб продавати трафік, і як цим можна заробляти? Це основні питання, якими задаються багато веб-майстра. Його купують, продають і просто переводять в грошові кошти всілякими способами. Основну увагу слід приділяти не тільки залучення відвідувачів на сайт, але і заробітку на ньому. Не всі новачки вдало справляються з цим завданням. І, незважаючи на те, що у веб-майстра може бути власна інтернет-майданчик, де він буде використовувати прості методи зразок тізерних мереж, заробіток його буде досить-таки мінімальним.


Тому не варто зупинятися на одному методі, а використовувати і тестувати різні варіанти, залучаючи партнерські програми і використовуючи всілякі мережі. Потрібно бути готовим до того, що буде йти багато часу. Однак домогтися вагомого приросту до власного доходу все ж вдасться. І слід врахувати одну важливу особливість – не досить мати величезну кількість відвідувачів. Головне – вміти на цьому заробляти. В цьому і полягає основна суть купівлі-продажу трафіку, відгуки користувачів тому підтвердження.

Особливості заробітку на трафіку

Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
Заробіток на купівлі-продажу інтернет-трафіку – здатність заробляти на відвідувачів ресурсу. Тому самим популярним способом монетизації полягає в розміщенні візуальної реклами. За кожен перехід, досконалий відвідувачем, власник сайту буде отримувати певну суму. У результаті доходи – компенсують витрати на домен, хостинг і розвиток інтернет-майданчики, а з часом будуть поповнювати рахунок власника сайту.


Безумовно, для отримання стабільного пасивного доходу слід відповідати певним умовам і вимогам. Їх виконання і є основний етап до першого заробітку на трафіку.

Основні положення для роботи

Згідно з відгуками про заробіток на продажі інтернет-трафіку, трафік вважається найціннішим ресурсом в мережі інтернет. Адже потенціал будь-якого сайту визначає саме кількість відвідувачів, так як без їх участі отримувати стабільний дохід не вийде. Прийнято виділяти два основних напрямки заробітку на трафік – отримання прибутку з сайтом і без нього. У першому випадку мається на увазі розміщення реклами з метою отримання прибутку зі своїх відвідувачів. Для цього необхідно ретельно проаналізувати аудиторію, після чого переходити до вибору відповідних рекламних кампаній. Подібний спосіб є простим, так як вебмастер вже заздалегідь має власну площадку з певною аудиторією. В такому випадку можна почати без початкових вкладень. Робота ж без наявності сайту відрізняється деякими складнощами. Вона заснована на придбанні відвідувачів в інших майданчиків, де в подальшому тестуються всілякі методи його конвертації в грошові кошти. Проблем полягає в тому, що для придбання трафіку потрібен початковий капітал. Природно, в тому і іншому випадку основне завдання полягає в пошуку оптимального способу заробітку, при якому прибуток буде максимальної. Проте кожен з випадків має свої відмінні риси. По-перше, при наявності власного місця важливо розумно зберігати рекламу, щоб не відлякати людей. По-друге, якщо ж веб-майстер займається арбітражем, то дохід обов'язково повинен перевищувати витрати на закупівлю.

Популярні методи заробітку

Існують певні способи заробітку і безліч платформ купівлі-продажу інтернет-трафіку, завдяки яким можна отримувати гідний прибуток. Вони мають різну ефективність, незважаючи на різну аудиторію. Цей фактор слід враховувати під час вибору відповідного методу. Серед найбільш популярних варіантів прийнято відзначати:
 • продаж послуг і товарів;
 • контекстну рекламу;
 • CPA біржі.
 • Виділяють також і інші способи, такі як рекламні мережі. Однак їх ефективність не є настільки високою. Отже, продаж послуг – специфічний напрямок, який можна застосовувати до будь-якої аудиторії. Якщо вона має високу купівельну спроможність, а також цікавиться певними послугами, то їх можна запропонувати. Наприклад, на сайті юридичної тематики можна розмістити інформацію про послуги юриста. Потім йде продаж товару, яка є аналогічною продажу послуг, але при цьому використовує фізичний товар. В якості прикладу можна представити продаж кухонних приналежностей на кулінарних сайтах або сувенірної продукції на фанатських порталах. Слід зазначити, що і в тому, і в іншому випадку можна працювати в якості посередника. При відсутності товару або можливості надання послуг потенційних клієнтів можна відправляти на партнерські програми. CPA біржі виступають в якості посередника. Подібні сайту містять величезна кількість партнерських програм, за допомогою яких можна заробляти, поставляючи клієнтів на всілякі проекти, сайти з наданням послуг та інші місця. За певні дії клієнтів буде виплачуватися фіксована плата. Контекстна реклама по праву вважається дуже популярним і хорошим варіантом, який не потребує нерозумних дій. Система спрямована на аналіз відвідувачів і підбирає відповідні оголошення, що тільки збільшує дохід партнера. Незважаючи на те, що прибуток в даному випадку нижче, ніж у попередніх методах, це стабільне і досить безпечне рішення.
  Існує безліч відгуків про заробіток на продажі інтернет-трафіку, і всі вони зосереджені на тому, що трафік все-таки можна перетворити в гроші. Необхідно лише вибрати той, який найбільше підходить до інтернет-майданчику, враховуючи деякі фактори: вік, стать, інтереси, розташування. Статистика дозволить підібрати оптимальний варіант.

  Нюанси заробітку на трафіку

  Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
  Як відомо, збільшує заробіток купівля і продаж трафіку. Інакше кажучи, трафік – це відвідування, які вчиняються на сайті за певний період. Систематичне збільшення означає зростання кількості відвідувачів. Отже, можливості і розцінки також зростають. Як було сказано раніше, способів отримання інтернет-трафіку кілька, найпоширенішим з яких є розміщення контекстної і банерної реклами. Існує також метод, при якому відвідувачі переходять за посиланням на сайт – партнерський спосіб. І у випадку здійснення покупки або реєстрації після переходу ресурс, який розмістив посилання, отримає винагороду від угоди.

  Заробіток на трафіку: контекстна реклама

  Якщо вірити відгукам про заробіток на продажі інтернет-трафіку, то контекстна реклама є одним з популярних і найбільш потужних інструментів монетизації трафіку. Її основна мета полягає в розміщенні рекламних оголошень на сайті, які будуть повністю вписуватися в її тематику, а також відповідати запитам користувачів. Вона практично не викликає негатив у відвідувачів, так як відповідає на їхні запитання.
  Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
  Встановити ж рекламний блок у себе на сайті досить проблематично. Адже деякі рекламодавці викликають підвищений інтерес до ресурсів, на яких розташовується контекстна реклама. Якщо ж впритул зайнятися вивченням теорії, вкладати сили і кошти в процвітання ресурсу, то надалі вдасться створити для себе цілком гідний джерело пасивного доходу.

  Заробіток на продаж трафіку: розміщення посилань

  Продаж посилань – це розміщення на сайті рекламних посилань, які ведуть на інший сайт. Популярною категорією прийнято вважати ту, яка надає щоденну оплату. Варто лише розмістити посилання на ресурсі, як кожен день кошти будуть надходити на рахунок власника сайту. Однак цей процес потрібно постійно контролювати і аналізувати, а то сайт прийде в занепад. Розміщені посилання рекомендується регулярно перевіряти на предмет відсилання до ненадійним і підозрілим джерел.
  Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
  З недавнього часу особливою популярністю стали користуватися вічні посилання, які користуються лояльним ставленням з боку пошуковиків. Про що свідчать відгуки про заробіток на продажі інтернет-трафіку. Відбувається це тому, що вони часто вписуються в тематичні статті, таким чином, виглядають більш природно.

  Заробіток на трафіку: банерна реклама

  Спливаючі вікна або банерна реклама залишається лідером за подразнюючій ефекту для відвідувачів. Незважаючи на це, її клікабельність не зменшується, а тільки збільшується стрімкими темпами. Секрет полягає в наявності цікавої картинки і інтригуючою фразі. Саме слово «teaser» перекладається, як «привертає увагу».
  Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
  Система заробітку досить проста. Необхідно лише пройти реєстрацію на біржі тізерна трафіку, встановити необхідний код на сайті і зробити налаштування кампанії під ресурс. Всі подальші дії будуть відбуватися в автоматичному режимі.

  Заробіток на трафіку: партнерські програми

  Існує величезна кількість партнерських програм: продаж квитків, дисків, одягу, косметики, замовлення квитків і багато іншого. Нерідко можна зустрітися з тим, що співпраця пропонують багато інтернет-магазини, у тому числі досить-таки розкручені. Налаштувати подібний вид заробітку складно, ніж розмістити пару посилань на сторінці. Проте дохід збільшиться в такому випадку в рази.
  Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
  Основна відмінність від реклами полягає в тому, що для партнерських програм кількість відвідувачів не має особливого значення. Головне – якість аудиторії, її платоспроможність і ступінь зацікавленості в наданих послугах. Для вибору підходящої партнерської програми слід відштовхуватися від тематики сайту і його вмісту.

  Рекомендації по збільшенню трафіку для заробітку

  Щоб визначитися з купівлею-продажем інтернет-трафіку, необхідно зрозуміти, якого рівня досяг ресурс. Адже не кожен сайт може підійти для розміщення рекламних блоків. Для досягнення стабільної відвідуваності і збільшення попиту на послуги слід врахувати певні рекомендації. Отже, для збільшення трафіку необхідно:
 • просувати сайт по низькочастотних запитах.
 • збільшити кількість переглядів сторінок на кожного відвідувача;
 • застерегти себе від перенасичення сторінок сайту посиланнями;
 • подбати про якісному контенті.
 • Поради по заробітку на трафіку

  Заробіток на продажі інтернет-трафіку: відгуки, умови і можливості
  Щоб отримати хороший джерело пасивного доходу, необхідно:
 • розміщувати на сторінці сайту не більше 3 посилань, причому не використовувати їх поруч;
 • завищувати вартість посилань вище середнього значення під час продажу (допустиме від 10% до 15%);
 • використовувати GoogleAnalitics або LiveInternet для оцінки статистики сайту;
 • дизайн банерної або тизерної реклами повинен бути наближений до оформлення ресурсу (не повинен дратувати відвідувачів);
 • рекламні блоки розміщувати в найбільш видимих і комфортних зон на сторінці;
 • відмовитися від використання накруток і фальшивого заробітку на купівлю-продаж трафіку;
 • перед безпосереднім заробітком вкласти багато зусиль в грамотну розкручування ресурсу;
 • не боятися ризикувати і змінювати тактику, так як ризиковані дії можуть вагомо збільшити приплив грошових коштів.
 • На закінчення

  Таким чином, існують необмежені можливості заробітку на продажу інтернет-трафіку. Однак перед цим слід досконально вивчити теорію і вкласти чимало зусиль в початок розвитку ресурсу. Якщо думати про прибуток з перших хвилин, то бажаного результату побачити не вийде. Тому не варто ризикувати, а бути рішучим у власних вчинках.