Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис

10 0 Новини високих технологій

Ця стаття присвячена діяльності проекту Elysium Cryptoinvest, розрахунковою одиницею якого є биткоин, і відгуками про компанії «Елізіум». Що це – чергове обдурювання або можливість гідно заробляти? Давайте спробуємо розібратися. Творцями сайту, згідно з оприлюдненою в Інтернеті інформації, стали лідери мережевих компаній, професійні айтішники та онлайн-підприємці. Відгуки про компанії «Елізіум компані» (альтернативна назва – «Елізіум Криптоинвест») свідчать про те, що у проекту є і плюси, і мінуси. Elysium Cryptoinvest є філією холдингу Elysium, що спеціалізується на видобутку криптовалют і працює з інвесторами різних рівнів.


Родзинка проекту. Відгуки позитивно налаштованих учасників партнерської програми

Більшість партнерів компанії «Елізіум», відгуки яких відзначені позитивом, – колишні мережевики. Вони визнають, що в компанію прийшли після того, як ознайомилися з маркетингом Elysium Cryptoinvest. Маркетинг-план цього проекту, вважають вони, настільки універсальний, що дає можливість отримувати прибуток усім його учасникам. На сьогоднішній день «Елізіум компані» - один з найбільш обговорюваних веб-проектів. Причини такої популярності можна охарактеризувати як взаємовиключні:
 • По-перше, біткоіни зараховуються на рахунки партнерів, так би мовити, автоматично – як тільки на сайті зареєструється новий партнер. Автоматично – значить безкоштовно! Це чарівне слово на одних діє немов магніт, а для інших є візиткою шахраїв.
 • По-друге, щоб почати заробляти, необхідно пройти нескладну реєстраційну процедуру і заплатити 001 биткоина (близько 85 доларів) за використання облікового запису. Тобто користувачам, які шукають заробіток без вкладень, цей проект не підходить.
 • Умови співпраці

  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис  Якщо вірити рекламним публікаціям та відгуками, компанія «Елізіум» є розробником універсального маркетингового плану, що дозволяє вкладникам заробляти на контрактній основі, користуючись нескладною і водночас раціональною системою капіталовкладень і щоденного доходу. Купуючи майнінг-контракт, онлайн-підприємець стає власником частки в так званій майнінг-фермі. Термін дії одного контракту будь-якого виду (на проекті їх кілька) - один рік. Майнінг здійснюється за допомогою алгоритму хеш-функції Ethash. Іншими словами, користувач, що реєструється на сайті, стає годувальником криптовалют? Не зовсім. Заробіток заснований на запрошеннях, і цей факт, на думку негативно налаштованих громадян, свідчить про те, що обговорюваний проект – звичайна фінансова піраміда. Єдине, що насторожує – активні противники проекту ховаються під ніками (замість реальних імен) та аватарами (замість реальних фотографій), тому їх важко назвати авторами реальних відгуків. Компанія «Елізіум», поза всяким сумнівом, конкурує з собі подібними підприємствами, і щоб викрити її власників у шахрайстві, одних тільки образ замало – тут потрібні незаперечні факти.

  Звідки негатив?

  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис
  У чому ж автори бачать негативних відгуків мінуси компанії «Елізіум»? Биткоин стрімко дорожчає, і це робить співпрацю з сайтом невигідним. Прибуток розраховується за схемою, яку використовують усі фінансові піраміди: заробіток учасників залежить від кількості запрошених ними рефералів. Сайт тримається на плаву вже досить довго за рахунок збільшення сум інвестицій Биткоины, мирно спочивають на рахунки своїх власників, так і приносять дохід, навіщо довіряти їх незнайомим людям?
  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис
  Не секрет, що більшість користувачів Всесвітньої мережі, які побажали прокоментувати своє співпраця з Elysium Cryptoinvest, є авторами негативних відгуків: «компанія «Елізіум» - обман!», «компанія «Елізіум» - звичайна фінансова піраміда, яка досі «живе» лише тому, що приносить дохід своїм власникам!» Незаперечним підтвердженням шахрайства, на думку цієї категорії користувачів, є той факт, що залученими на проект новачкам спочатку пропонують зареєструватися, а потім – «проплатити» аккаунт і починати заробляти.

  Про призначення майнінг-ферм

  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис
  Майнінг-фермами називають спеціально обладнані приміщення, заставлені серверами та іншими комунікаційними приладами, необхідними для підключення до Інтернету, а також для майнінг (видобутку) різних видів криптовалют – биткоинов, догикоинов і так далі. Все це обладнання здають в оренду майнер, яким орендовані потужності необхідні для видобутку криптовалют. Поява таких ферм пояснюється безперервним удосконаленням процедури отримання віртуальних грошей, вимагає все більшої кількості ресурсів: промислових, матеріальних і енергетичних. Майнінг-ферми дають можливість максимально підвищувати пропускну здатність комп'ютерів і продуктивність Hash Rate. Ефективність найбільшою може досягати декількох десятків PH/s - петахешей (більше 1000 завдань) в секунду.
  Звичайно, дохід можна отримувати і за допомогою домашніх ферм. Але цей варіант перетворює майнінг в збиткове підприємство, так як вимагає величезних витрат електроенергії.

  Що таке хеш (Hash) і для чого він потрібен

  Криптографи називають хэшированием одне з основних ланок методики створення блокчейна (інформаційної ланцюжка). Створення ланцюжка блокчейна (Blockchain) базується на трьох основних принципах: сортування, доступність, збереження. Комп'ютери користувачів, об'єднаних цією концепцією, стають ланками одного ланцюга, причому в пам'яті кожної машини зберігаються копії всіх «ланок». Таку систему неможливо вивести з ладу, хіба що зламаються відразу всі комп'ютери

  Що таке блокчейн биткоина

  Говорячи простою мовою, хешування – це перетворення інформації будь складності та обсягу набір унікальних символів. Рядок, що містить ці самі символи, що і називають хешем. Перетворення в хеш підлягає абсолютно будь-яка інформація, будь то багатотомний роман або короткий рекламний слоган. Для створення блокчейна биткоина частіше інших алгоритмів використовується SHA-256. Хеш-рядок, сформована даним алгоритмом, складається з 64 символів, а його довжина - 256 біт (32 байти).

  Цікаві подробиці

  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис
  Цікаво, що коли ланцюг блокчейна розширюється (поповнюється новими користувачами і новими ПК), від цього вона стає тільки міцніше. Таку систему ніхто не зможе контролювати, її внутрішній устрій грунтується на рівноправ'ї. Зашифрована в блокчейне інформація доступна всім бажаючим – у разі необхідності будь-який блок може бути вилучено і вивчений.

  Про позитивні сторони компанії «Елізіум». Відгуки співробітників і партнерів

  Користувачі Інтернету, в даний час працюють на компанію, стверджують, що Elysium Cryptoinvest – зовсім не майнінг-пул («шахта» для видобутку биткоинов), як вважають деякі скептики. Наявні в розпорядженні «Элизиума» потужності охоче купують сторонні сайти, що спеціалізуються на видобутку криптовалют. Існує тільки одна умова, з яким доводиться рахуватися покупцям: їх робочі показники повинні відповідати вимогам Elysium Cryptoinvest. Першим проектом компанії, що приніс їй популярність, стала онлайн-програма з області MLM-бізнесу. Узгоджені дії членів колективу, їх вміння чітко уявляти мету і піддавати всебічному аналізу вимоги компаньйонів принесли свої плоди: всього через півроку компанія зайняла лідируючу позицію не тільки в Інтернеті, але також і оффлайн.

  Новий бізнес-проект – нові легенди

  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис
  Відгуки про Артура Шолохова з компанії «Елізіум» не залишають сумнівів: Шолохов – автор найкращих навчальних курсів і гуру сучасного рекламного світу. Артур Шолохов добре відомий відвідувачам каналу Youtube як «першовідкривач» можливостей, які дарує Elysium Cryptoinvest. Відкриття Артура полягає в тому, що «Елізіум» - дійсно серйозний і крутий проект, якому варто присвячувати 100% свого часу. Як видно з рекламною видеоакции, особовий склад компанії невтомно працює над впровадженням унікальних і сучасних інформаційних продуктів і послуг. Одна з останніх розробок цього колективу - платіжний сервіс, в основу якого лягла концепція блокчейна. Користувачів Всесвітньої павутини важко чим-небудь здивувати. Що стосується компанії «Елізіум», основна причина невичерпного інтересу до цього сайту в тому, що дохід обчислюється биткоинами.

  Суть афери компанії «Елізіум». Відгуки незалежних експертів

  Компанія "Елізіум": відгуки, умови та опис
  На думку групи осіб, що іменують себе незалежними експертами, компанія «Елізіум криптоинвест» (цей проект відомий також як «Елізіум компані») - шахрайський сайт, мета якого - наживатися на чужій праці. З резюме експертної групи важко сперечатися: запрошувати людей сьогодні інвестувати в хмарний майнінг – це явний грабіж. Пасивний дохід значиться в маркетинговому плані проекту як один з варіантів отримання доходу: «Купив будь-пакет - і чекай прибутку». Другим варіантом співпраці, згідно з маркетинг-планом, є партнерство, яке, згідно з твердженням добровільних дослідників, на перевірку виявилося приманкою, а обговорюваний проект – "лохотроном", що претендує на статус хайпи. Суть афери фахівці називають наступний факт: чим більше грошей вклав новоявлений партнер, тим більший прибуток отримала запросила сторона. Кого слід запрошувати на сайт, щоб швидше збагатитися? Звичайно, людей, у яких завжди є гроші! Згідно знайденим в Інтернеті відгуків, компанія «Елізіум» любить запрошувати до «співпраці» молодих мам, які отримують допомогу по догляду за дітьми. У цьому випадку вербування приймає форму дружнього ради: добрий знайомий рекомендує молодій жінці непогану можливість для отримання пасивного доходу. Більшість жінок повідомляють, що, вклавши необхідну суму, залишилися ні з чим Якщо висновки незалежних експертів правильні, тоді кожна нова жертва, залучена до проекту, безповоротно втрачає вкладені кошти. Однак ці гроші не зникають у невідомому напрямку У всякому разі, якась їх частина незмінно спливає на рахунку рефера.