Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів

16 0 Новини високих технологій

Згідно з інформацією, оприлюдненою в Інтернеті, протягом тільки одного тижня на «приманку» онлайн-шахраїв потрапили близько трьох тисяч довірливих користувачів. В результаті прибуток шахрайського проекту склала понад шістсот тисяч рублів.

Запорука успіху шахраїв – жирна принада

Головний козир цього проекту – шикарний грошовий приз, точна сума якого визначається автоматично. Творці Good Crypto пропонували всім бажаючим спробувати щастя і отримати від 87 до 7000 доларів тільки за реєстрацію на сайті. Мета організаторів цього «свята», відповідно до рекламного тексту, - допомогти всім початківцям онлайн-підприємцям з створенням надійних персональних сховищ для особистих заощаджень.


Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів
Ця стаття написана на основі відгуків клюнули на таку привабливу пропозиція початківців користувачів, а також досвідчених користувачів Глобальної мережі, спеціально пройшли реєстрацію з цікавості. Відомо також, що над виявленням справжніх намірів адміністрації обговорюваного проекту працювало кілька незалежних груп просунутих користувачів, задавшихся метою оцінити і випробувати винахід власників Good Crypto – крипто-аккаунт. Відгуки, знайдені в Інтернеті, в основному свідчать про те, що обговорюваний проект не має нічого спільного з надійністю. Абсолютно всі автори відгуків повідомляють, що обіцяний бонус вони так і не отримали. Замість цього проект активно витягував кошти у них самих.

Більшість відгуків про сайт Good Crypto заряджені негативом

Негативно налаштовані по відношенню до Good Crypto користувачі не сумніваються: позитивні коментарі - справа рук самих же аферистів. Яскравим прикладом шахрайства став один випадок. Якісь користувачі Мережі дізналися свою приятельку на фотографії, під якою красувалися чужі ім'я і прізвище. Якщо вірити їх коментарям, фотографія була запозичена зі стіни в соціальній мережі «Однокласники».


Наступний аргумент не менш правдоподібний. Як з'ясувалося, реєстрація на проекті до такої міри спрощено, що заповнення реєстраційного формуляра можна опустити - за цим ніхто не стежить.

Чим небезпечний проект Good Crypto: відгуки просунутих користувачів

Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів
Група професіоналів, детально дослідивши обговорюваний сайт, виявила, що в інтернеті про такому проекті немає жодної згадки, тоді як рекламний банер компанії є носієм абсолютно іншої інформації. Творці проекту позиціонують свою веб-майданчик як надійну систему, що вже кілька років обслуговуючу громадян Америки та країн Західної Європи. Просунуті користувачі закликають шукачів заробітків в інтернеті не поспішати залишати свої персональні дані на сумнівних проектах на зразок Good Crypto. Відгуки добровільних дослідників розвіюють усі сумніви в тому, що проект дійсно шахрайський: на сайті, як з'ясувалося, відсутня навіть кнопка входу в «Особистий кабінет».

Звіт про виконану роботу

Коли за справу беруться просунуті, вони не звертають уваги навіть таких дрібниць, які юзерам здаються негідними уваги.
Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів
Афера полягає в тому, що слідом за одним оплаченим рахунком користувачі Good Crypto тут же отримували новий (судячи за відгуками як недосвідчених, так і просунутих користувачів, вся діяльність сайту зводилася тільки до надання рахунків). Необхідність заливати на сайт кошти організатори проекту виправдовували витратами за оформлення бізнес-аккаунта.
Сміху заради деякі досвідчені користувачі, які поставили перед собою мету виявити достовірність обговорюваного проекту, пройшли реєстрацію на сайті без заповнення реєстраційного формуляра і все одно отримали пропозицію забрати приз від Good Crypto. Відгуки цих людей оформлені у вигляді заклику до новачкам, вагається, чи варто вкладати кошти в цю організацію. Виявивши, що контакти, вказані на сайті, - фальшивка, а контактна електронна пошта знаходиться поза Мережею, добровільні дослідники зробили спробу зв'язатися з засновниками цієї організації, однак юридична адреса компанії теж виявився фікцією.

Результат - один на всіх

Найцікавіше, за свідченням очевидців, відбувається після першої ж авторизації на сайті. Те, що відбувається, згідно з відгуками, зможуть оцінити тільки шукачі нових фактів шахрайства, але ніяк не бажають заробляти віддалено.
Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів
Всіх новоспечених користувачів перекидає на сторінку, де їх чекає «сюрприз» – повідомлення про вражаючою бонусної сумі, висновок якої неможливий без участі диспетчера Тільки послуги останнього необхідно сплатити прямо зараз. Деяким користувачам, як видно з наданих ними скріншотів і відгуків, Good Crypto запропонував завершити реєстрацію і отримати доступ до «Особистого кабінету» всього за один долар. Є відомості, що багато новачків пішли на цей крок перерахували необхідну суму) в надії отримати «бонус» - приманку, заради якої вони обрали саме цей проект. Як видно з відгуків цих людей, господарі Good Crypto втратили до них інтерес після відмови сплатити чергову суму. Було б несправедливо не згадати, що серед авторів негативних коментарів є й такі, для яких відгук про сервіс Good Crypto одночасно був частиною рекламного тексту для їх власних проектів.