Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки

177 0 Новини високих технологій

Початкова пропозиція монети (ICO) є нерегульованим і суперечливим способом краудфандингу з використанням кріптовалюти, який є джерелом капіталізації для молодих стартапів. В ICO відсоток згенерованої кріптовалюти реалізується інвесторам в обмін на законний тендер або інші криптовалютные кошти. Ця термінологія аналогічна «продаж квитків» — методикою продажу в економіці, яка дає інвесторам доступ до проекту з більш пізньої дати. Завдяки успіху Ethereum, ICO використовуються для фінансування розробки криптопроекта, випускаючи токен. Також надзвичайно популярним став майнінг ICO-кріптовалюти. Вона стала інструментом, який міг би революціонізувати не тільки валюту, але і всю фінансову систему. Знак ICO може стати цінними паперами та частками завтрашнього дня.


Поняття

ICO реалізують право власності на проект. Монета в даному контексті є символом частки участі у підприємстві - цифровому сертифікаті акцій. На відміну від первинних публічних розміщень (IPO), де інвестори купують частки у власності компанії, для ICO інвестори купують монети компанії, які можуть оцінити рентабельність, якщо бізнес буде успішним. Станом на серпень 2017 року, було проведено не менше 400 ICO. Ethereum (станом на серпень 2017 року) є провідною блокової платформою для ICO з часткою ринку більше 50%. ICO-мережі Ethereum призвели до значних фишингам, схемами Ponzi та іншим шахрайським діям.

Історія

Відповіддю на запитання: « Що таке ICO кріптовалюти?» - може послужити історична ретроспектива. Перша продаж квитків (також відома як ICO) була проведена Mastercoin в липні 2013 року. Ethereum виручила гроші з продажу в 2014 році, піднявши 3700 BTC (біткоінов) за перші 12 годин, що становить приблизно 23 мільйона доларів. ICO був проведений Кармакуином у квітні 2014 року за проектом Кармашареса.


Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки
Один з перших «основних» ICO був запущений розробником додатків для обміну повідомленнями Kik у вересні 2017 р. ICO-біржі криптовалют, а також продажу квитків в даний час надзвичайно популярні. Станом на травень 2017 року, в даний час виникає близько 20 пропозицій в місяць, а новий веб-браузер ICO Brave 's зібрав близько 35 мільйонів доларів за 30 секунд. Є не менш 18 веб-сайти, які відстежують початкове пропозицію монети, у тому числі соціальні мережі для оголошень ICO кріптовалюти. На початку жовтня 2017 року продажі монети ICO склали 23 млрд доларів USA.

Механізм для шахраїв

Майбутні ICO кріптовалюти можуть використовуватися для широкого спектру заходів, починаючи з корпоративних фінансів і закінчуючи благодійним збором коштів для прямого шахрайства. Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) попередила інвесторів остерігатися шахраїв, що використовують ICO для виконання схем «накачування і скидання», у яких злочинець говорить про цінності ICO, щоб викликати інтерес і підвищити вартість монет, а потім швидко «скидає» їх для отримання прибутку.
Тим не менш SEC також визнала, що ICO «можуть надавати справедливі і законні можливості для інвестицій». Експерти Великобританії за фінансової поведінки також попереджають, що ICO являють собою дуже високий ризик і спекулятивні інвестиції. Навіть у разі законних процедур фінансуються проекти, як правило, знаходяться на ранній стадії і за визначенням несуть високий рівень ризику.

Визначення

ICO — це засіб збору коштів, в якому компанія залучає інвесторів, що шукають наступний великий криптовый бал, випускаючи свою власну цифрову валюту в обмін на біткоін, як правило. Початкова пропозиція монет використовується стартапами для обходу суворого і регульованого процесу залучення капіталу, необхідного венчурним капіталістам або банкам. У кампанії ICO відсоток кріптовалюти продається раннім прихильникам проекту в обмін на тендер і інші криптоконверсии.
Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки

Первинне публічне пропозицію монет (IPCO)

Відповіддю на питання: «Що таке ICO кріптовалюти?» - може бути наступний приклад. Коли фірма-розробник хоче отримувати гроші через первинну пропозицію монет (ICO), вона звичайно створює план на паперовому документі, в якому говориться, що собою представляє проект, які потреби будуть задоволені після завершення, скільки грошей слід інвестувати в венчурне фінансування, скільки віртуальних токенів буде затребуване авторами проекту, які гроші приймаються і як довго буде проводитися захід. Під час кампанії ICO ентузіасти і прихильники ініціативи фірми купують деякі поширені криптокоины з віртуальною валютою. Ці монети називаються жетонами та аналогічні акцій компанії, проданих інвесторам в угоді первинного публічного розміщення (IPO). Якщо зібрані гроші не відповідають мінімальним засобів, необхідних фірмою, вони повертаються прихильникам, а ICO вважається неуспішним. Якщо вимоги до фінансів задовольняються в певний проміжок часу, грошові кошти використовуються для ініціювання нової схеми або її завершення.

Спірні інвестиції

Ранні інвестори операції, як правило, мотивовані на купівлю криптокоинов в надії на те, що проект буде успішним після старту, що може перевести на більш високий щабель криптокоинной цінності, ніж те, що вони придбали для до початку проекту. Прикладом вдалого рейтингу ICO криптовалют, який став прибутковим для інвесторів, вважається платформа «розумних» контрактів під назвою Ethereum, де в якості монетних токенів є «ефіри». Вона була створена в 2014 р., і її рекордна ICO склала 18 млн доларів в біткоінах або 040 долара США за монету. Проект надійшов до звернення в 2015 році, а вже в наступному році вартість валюти зросла до 14 доларів з капіталізацією на ринку більше 1 млрд доларів.
Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки

Високі ризики

ICO схожі на IPO і краудфандінг. Як і в IPO, продається частка компанії для збору грошей на забезпечення діяльності підприємства. Однак у той час, як IPO мають справу з інвесторами, ICO мають справу з прихильниками, які прагнуть інвестувати в новий проект — краудфандінг. Але ICO відрізняються тим, що прихильники перших мотивовані передбачуваної віддачею в своїх інвестиціях, а кошти, залучені в останній кампанії, в основному є пожертвами. Незважаючи на успішні транзакції, ICO здатні стати руйнівними інноваційними інструментами в епоху цифрових технологій. Інвесторам слід бути обережними, оскільки деякі кампанії насправді переслідують шахрайські цілі. Оскільки ці оператори із збору коштів не регулюються фінансовими органами, такими як Комісія з цінних паперів (SEC), кошти, які втрачаються через шахрайських ініціатив, ніколи не можуть бути повернені. На початку вересня 2017 р. Народний банк Китаю офіційно заборонив ICO, пославшись на те, що він зруйнував економічну і фінансову стабільність країни. Центральний банк сказав, що токени не можуть грати роль валюти на ринку, і банки не можуть пропонувати послуги, пов'язані з ICO. В результаті як біткоін, так і эфириум звалилися.
Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки

Що таке ICO кріптовалюти

Криптовалюта — це цифрова або віртуальна валюта, яка використовує криптографію для забезпечення безпеки. При виникненні питання: «Як зробити ICO кріптовалюти?», слід пам'ятати, що через функції безпеки її важко підробити. Визначальною рисою і, можливо, найбільш привабливою є органічний характер такої валюти — вона не видається якоюсь центральною владою, що робить його несприйнятливою до урядового втручання або маніпулювання.

Швидкий старт

Анонімний характер криптовалютных транзакцій робить їх дуже зручними для цілого ряду нечесних дій, таких як незаконне відмивання грошей і ухилення від сплати податків. Першою криптовалютою став біткоін, який був запущений в 2009 році людиною або групою, відомої під псевдонімом Сатоши Накамото. Станом на вересень 2015 року, в обігу перебувало понад 146 млн біткоінов з загальною ринковою вартістю 34 млрд доларів США (2015 млрд руб.). Успіх цієї валюти породив ряд конкуруючих криптоконверсий, таких як Litecoin, Namecoin і PPCoin.

ICO кріптовалюти і блокчейн: переваги і недоліки

Криптовалюта полегшує переклад оборотних коштів між сторонами процесу в одній транзакції. Ці передачі полегшуються за рахунок застосування відкритих і закритих ключів з метою безпеки. Перекази коштів здійснюються з мінімальними комісійними за обробку, що дозволяє користувачам уникати великих зборів, що справляються більшістю банків та фінансових установ за банківські перекази. Центральною для біткоіна є блок-ланцюжок, яку він використовує для зберігання онлайн-книги всіх фінансових операцій, що проводилися із застосуванням цього платіжного елемента, забезпечуючи структуру даних для цієї книги, яка піддається обмеженою загрозу з боку хакерів і може бути скопійована на всі комп'ютери, на яких запущено програмне забезпечення Bitcoin. Багато експертів розглядають цю блок-ланцюжок як важливу у таких технологіях, як онлайн-голосування та передача інформації, а великі фінансові установи, такі як JP Morgan Chase, бачать потенціал кріптовалюти для зниження транзакційних витрат, роблячи платіжну обробку більш результативною. Оскільки криптоконверты є віртуальними і не мають центрального сховища, цифровий криптовалютный баланс може бути знищений при збої комп'ютера, якщо резервна копія не існує. Зважаючи на те, що ціни базуються на попиті, швидкість, з якою криптовалюта може бути обміняна на іншу валюту, може сильно коливатися.
Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки

Питання безпеки

Криптовалюта не має захисту від загрози злому. У короткій історії біткоіна компанія зазнавала більш ніж 40 випадків крадіжок, в тому числі кількох, що перевищує 1 мільйон доларів. Тим не менше багато спостерігачі у своїх коментарях розглядають криптотермины як надію на те, що може існувати валюта, яка зберігає цінність, полегшує обмін, мобільніша, ніж тверді метали, і перебуває поза дії центробанків, фінансових структур та урядів. Графік ICO-криптовалют переслідує конкретну мету для фінансування проекту — це означає, що кожен токен буде мати заздалегідь задану ціну, яка не зміниться протягом періоду первісного пропозиції монет. Даний факт також ілюструє те, що токен є статичним.
Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки

Список ICO

Аналізуючи список ICO криптовалют, можна об'єднати всі основні характеристики або фактори успішного ICO як у зборі коштів, так і в оцінці. Перелічимо основні з них. Так ми доповнимо відповідь на питання «Що таке ICO кріптовалюти?»
  • Nxt — це повна платформа економічної системи, що дозволяє користувачам запускати активи, які можна обміняти децентралізовано за допомогою обміну Nxt. Користувачі відзначають, що вона дає можливість додавати плагіни і отримувати доступ до платформи Nxt через API. NXT ICO почалося 28 вересня 2013 року і тривало до 18 листопада 2013 року, коли був зібраний 21 біткоін вартістю близько 14 тисяч доларів. ICO проводився «неофіційними» способом через анонімну обліковий запис, при цьому кошти відправлялися на особистий адресу спонсора Bitcoin з доданим спеціальним повідомленням.
  • Що таке ICO (криптовалюта) - визначення мехзанизма, принципи та відгуки
  • Ethereum — це смарт-контракт і децентралізована платформа додатків, яка згодом придбала велику популярність. Ethereum запускається через протокол Proof of Work. ICO Ethereum проводився з 20 липня 2014 року по 2 вересня 2014 року (42 дні). 315 тис. ETH (184 млн доларів США) були зібрані протягом періоду первинного розміщення монет, що зробило його другим найбільш успішним ICO і 6-му самим крупнофинансируемым проектом. Той факт, що команда розробників утримує кошти в BTC, призводить до того, що вона втрачає значну частину свого фінансування з-за волатильності. Валюта зросла у вартості.
  • За відгуками можна зрозуміти, що кілька проектів були побудовані і створюються на віртуальній машині Ethereum — DigixDAO, Запал, Singular-DTV і Iconomy.