Розмір обкладинки на "Ютубі": необхідні параметри

297 0 Новини високих технологій

Канал YouTube може бути досить нудною майданчиком, якщо не налаштувати його. Встановити розмір обкладинки на "Ютубі" - це відмінний спосіб зробити це, і в цьому плані "Ютуб" пропонує безліч опцій, щоб змусити його працювати на всіх платформах. Як би ми не хотіли відразу сказати вам розмір обкладинки на "Ютуб"-каналі Добре, він повинен бути 2560 x 1440 проте не все так просто. Є деякі застереження і тонкощі, які ви повинні мати на увазі. У Google досить велика сторінка на цю тему, але ми вирішили обійти його на крок вперед!

Арт-характеристики каналу

Для отримання оптимальних результатів на всіх пристроях Google рекомендує завантажити одне 2560 х 1224 пікселів зображення, яке було оптимізовано для того, щоб відповідати шаблону нижче.


Розмір обкладинки на "Ютубі": необхідні параметри
Нові канали будуть мати змінну ширину на робочому столі, що означає, що сайт буде масштабуватися, щоб показати більше контенту на великих вікнах браузера. Існує мінімальний розмір, на якому сайт більше не буде адаптуватися, і з'являться смуги прокручування у вікні браузера. Це відбудеться при мінімальній ширині каналу 1546 x 423 пікселів (це і є "безпечна область", враховуючи, що текст та логотипи не будуть відрізані) і при максимальній ширині, рівній 2560 х 423 пікс.

Інтеграція з Google+

YouTube був інтегрований з Google+. Це означає, що кожен додатковий канал на YouTube, який ви створюєте, з'являється разом з власною сторінкою в Google+. Значок каналу синхронізується з вашою сторінкою Google+, тому його потрібно буде змінити і налаштувати на цьому ж майданчику. Видима область розрізняється на двох цих сайтах.


Значок каналу

Значок каналу повністю видно на YouTube, але на Google+ він відображається у вигляді кола. Тримайте важливе вміст всередині цього кола. Повне зображення являє собою квадратну картинку, розмір якої становить не менш 250 x 250 px.

Рекомендації по підбору розміру обкладинки на "Ютубі"

На відміну від значка каналу, обкладинка не пов'язана з Google+. Перевірте сторінку на Google+ за радам про встановлення зображення для найкращого результату. Оптимальний розмір обкладинки на "Ютубі" - 2560 x 1440 пікселів. В залежності від розміру екрану, її обрізають на нерухомі точки переривання, щоб вона могла відповідати зображенню.
Розмір обкладинки на "Ютубі": необхідні параметри
У заголовку сторінки можна додати посилання до п'яти сайтів. Перший сайт також покаже назва сайту. Таким чином, можна використовувати його, щоб зробити свого роду "заклик до дії" - щоб заохочувати своїх відвідувачів перейти на ваш сайт(-и).

PSD-шаблон

Існує шаблон PSD (Photoshop) для того, щоб було зручніше. Даний документ містить керівні принципи щодо важливих точок переривання.