Як зробити стартовою сторінкою Mail.ru в будь-якому браузері?

16 0 Новини високих технологій

Інтернет не був би настільки доступний і відкритий для звичайних людей, якщо б не існувало спеціальних пошукових систем. Саме вони відкрили доступ до глобальної бібліотеки всіх знань людства, завжди знайдуть відповідь на найскладніші, легкі і навіть дурні питання. З ними навчання чому-небудь відбувається в десятки разів швидше, покупка чого-небудь здійснюється дистанційно. Одним з таких пошуків є Mail.ru і в даній статті мова піде про те, як зробити стартовою сторінкою Mail.ru. Виявляється, це не так уже складно, але про все по порядку.


Як зробити стартовою сторінкою Mail.ru?

Як зробити стартовою сторінкою Mail.ru в будь-якому браузері?
Дана пошукова система орієнтована на російськомовний сегмент користувачів, саме з цієї причини обумовлена її настільки велика популярність в країнах СНД. Її головним конкурентом на ринку надання послуг є "Яндекс", але Mail.ru більше люблять за швидке створення електронних скриньок. Звичайно, такий підхід нехтує рівнем захисту, але популярність при цьому ніяк не згасає. Крім пошти, у Mail.ru також існує своя ігрова студія, численні доповнення для браузера і навіть свої соціальні мережі. В даній статті піде мова виключно про доповнення для браузерів. Підтримуються абсолютно всі популярні браузери, випущені для операційної системи Windows. На Linux попит невеликий, тому й упор йде виключно на Windows. Встановлюються доповнення за допомогою інсталяційного файлу, який можна завантажити на сайті Mail.ru або ж в інтернет-магазині вашого улюбленого браузера. Доповнення є абсолютно безкоштовними і розділені на різні елементи (пошук Mail.ru відповіді, мой круг, електронна пошта Mail.ru моя сторінка і т. д.), так і на цілі глобальні доповнення, здатні змінити браузер до невпізнання.


Як зробити стартовою сторінкою Mail.ru в будь-якому браузері?
Якщо ж вищеописаний спосіб не зовсім зрозумілий, то наступна інструкція допоможе вам:
 • Увімкніть ваш браузер і зайдіть в полі «Розширення».
 • Натисніть на кнопку «Інтернет-магазин» і введіть у поле пошуку: «Mail.ru».
 • Серед всіляких доповнень виберіть необхідне, будь то стартова сторінка, пошук, мой круг і т. д.
 • Додаткова настройка Mail.ru

  Як зробити стартовою сторінкою Mail.ru в будь-якому браузері?
  Вимоги до сучасним браузерам досить високі, але не кожен видавець здатний задовольнити певні вимоги споживачів. Mail.ru вдається протилежно зворотне: швидкий пошук, зручне використання і багато іншого. Якщо ж все одно ставите питанням про те, як зробити стартовою сторінкою Mail.ru, то найкращим варіантом буде установка спеціального браузера від вищевказаного видавця. У ньому поєднуються всі ті якості, які надають доповнення для звичайних браузерів, тільки в цьому випадку ви гарантовано будете отримувати останні оновлення програмного забезпечення, а також ваша безпека завжди буде під надійним захистом.

  Висновок

  Сподіваємося, що стаття вирішила ваше запитання про те, як зробити стартовою сторінкою Mail.ru. Також пам'ятайте про свою безпеку, не завантажуйте програмне забезпечення зі сторонніх сайтів. Завантажуйте програми або доповнення виключно з сертифікованих джерел, як правило, в адресному рядку пошуку буде світитися зелений знак, він свідчить про справжність та безпеки інтернет-сайту.