"Перевищено обмеження кількості запитів за добу": вирішення проблеми

24 0 Новини високих технологій

Ви втратили пароль від своєї сторінки "ВКонтакте", "Фейсбуці" або іншої соціальної мережі або ж вирішили зайти в свій акаунт з іншого пристрою і не можете згадати ці заповітні цифри. Логічно натискаєте на посилання "Забули пароль?" і пробуєте відновити його через прив'язаний телефонний номер або адресу електронної поштової скриньки. Під час останньої маніпуляції перед вами спливає повідомлення: "Перевищено обмеження кількості запитів за добу". Після цього ваші спроби відновити пароль виявляються марними - перед очима з'являється лише це злощасне попередження. Що робити в такому випадку?


Чому так відбувається?

Помилка "Перевищено обмеження кількості запитів за добу" не завжди є свідченням технічного збою на серверах соцмережі (хоча частина марних мук з відновленням пароля відбувається саме з-за цього). В першу чергу, це захист вашої сторінки від злому. Дане попередження повинно виникати, коли ви кілька разів за 24 години відправили заявку на відновлення пароля.
"Перевищено обмеження кількості запитів за добу": вирішення проблеми
Система "думає", що хтось сторонній таким чином намагається підібрати пароль до вашої сторінці, чому і надає тільки обмежену кількість спроб відновлення коду доступу до сторінки в один день. Так, погодьтеся, у зловмисника майже немає шансів шляхом рандомного підбору ввести правильний пароль для вашого облікового запису.

"Перевищено обмеження кількості запитів за добу": просте рішення

Якщо ви насправді не один раз за день зверталися до послуг посилання "Забули пароль?", то у вас один вихід: відновити пароль тільки на наступний день, після доби. І бажано зробити це з першого разу - щоб не чекати ще добу. Або взагалі не втратити можливості відновити пароль, номер телефону або електронну скриньку.


Але що робити, якщо повідомлення в Facebook, VK "Перевищено обмеження кількості запитів за добу" з'явилося при першій або другій спробі відновлення доступу?

Якщо ви зайшли до ПК, ноутбука

У тому випадку, коли ви впевнені, що попередження - помилка системи сайту, можна зробити наступне:
 • Зверніться до команди підтримки "юзерів" - це посилання на "Допомогу".
 • Спробуйте скористатися для відновлення доступу іншим пристроєм - комп'ютером, планшетом, лептопом, телефоном.
 • Зайдіть з іншого браузера, наприклад, "Яндекс" або Chrome.
 • Перевірте пристрій на віруси. При їх виявленні почистіть комп'ютер, після чого знову спробуйте відновити пароль до своєї сторінки.
 • "Перевищено обмеження кількості запитів за добу": вирішення проблеми

  Якщо ви зайшли зі смартфона, планшета

  Коли повідомлення "Перевищено обмеження кількості запитів за добу" з'явилося на екрані планшета або смартфона, спробуйте зробити це:
 • Зайдіть в свій аккаунт для відновлення доступу з іншого смартфона або іншого пристрою.
 • Спробуйте відновити доступ з мобільного браузера або офіційного додатку соцмережі.
 • Смартфон або планшет також можуть здолати віруси і шкідливі програми. Скачайте програму-антивірус, почистіть телефон від загроз, після чого знову поверніться до спроб відновлення пароля.
 • Якщо ви відновлюєте код доступу з браузера свого пристрою, то перемкнетеся з мобільного на повну версію сторінки і спробуйте заново.
 • При безуспішності всіх методів зверніться в службу технічної підтримки за посиланням "Допомога".
 • "Перевищено обмеження кількості запитів за добу": вирішення проблеми
  Таким чином, як показує практика, попередження "Перевищено обмеження кількості запитів за добу" більш характерно для таких пристроїв, як смартфони та планшети. Зокрема, при спробах відновити доступ через додаток або мобільний браузерную версію сайту. Проблема в більшості випадків вирішується шляхом заходження на свою сторінку через інший пристрій або через відновлення пароля на повній версії ресурсу.