Докладно про те, як потрапити в тренди "Ютуб"

178 0 Новини високих технологій

З появою Інтернету наше життя зазнала безліч змін, серед яких з'явилася можливість дивитися безкоштовно фільми, відеокліпи, смішні відео і багато іншого. Відеохостинг YouTube є найбільшим сховищем відеозаписів по всьому світу. На ньому щохвилини викладаються тисячі відеозаписів, більшість яких не будуть популярними зараз, а може і в майбутньому, інші ж навпаки – тримають лідерство за переглядами на протязі довгого часу. У цій статті описано спосіб того, як потрапити в тренд «Ютуб».


Пару слів про YouTube

Докладно про те, як потрапити в тренди "Ютуб"
Хоча б кожен третій чоловік у світі чув про те, що таке YouTube. Якщо коротко, то це глобальний відеохостинг від корпорації Google. Завданням «Ютуба» є допомогти людям побороти свої страхи перед великою аудиторією, допомогти розкритися талантам по всьому світу, а також дізнаватися про самих нових новинах абсолютно всім. Також існує ще й розважальні відеоролики, спрямовані на різну вікову та регіональну аудиторію, тобто хлопчику 12 років, що живе в Росії, навряд чи попадеться який-небудь відеоролик американця, який навчає майстерності ножового бою. З недавніх пір з'явився також новий пункт «Тренди». У ньому розміщуються тільки ті відеозаписи, які залучили максимальну кількість переглядів, передплатників і коментарем за дуже малий термін, як правило, до одного календарного тижня. Від цієї події з'явилося безліч питань про те, як потрапити в тренд «Ютуб». Відповідь проста: бути оригінальним і амбітним автором, бажаючим пройти з самого низу до самого верху «Тренда», але варто пам'ятати, що варто орієнтуватися тільки на одну аудиторію, бо різні верстви суспільства дуже важко об'єднати в чомусь одному, адже, наприклад, чоловік 40 років навряд чи буде дивитися відео, в якому розповідається історія Росії під дитяче музичне супровід.


Як подивитися тренди «Ютуба»?

Докладно про те, як потрапити в тренди "Ютуб"
У першу чергу, вам знадобиться доступ до Інтернету, щоб зайти на YouTube. Після чого перед вами відкриється кілька колонок з відеороликами різного жанру і напрямки, серед яких рекомендовані і інші, але також серед них є і колонка «В тренді». Якщо ж питання про те, як потрапити в тренд «Ютуба» виникає під час перегляду іншого відеоролика, то слід звернути погляд на верхню панель сайту, де біля напису YouTube будуть розміщуватися три горизонтальні смужки, при натисканні на які з'явиться панель. У самому верху цій панелі буде написано: «Головна», «В тренді» і «Підписки».

Сучасні тренди російського «Ютуба»

Докладно про те, як потрапити в тренди "Ютуб"
Сучасні тренди майже не відрізняються від тих же старих: дуже багато розважальної інформації, оглядів нових ігор і проходження старих. Чималий резонанс як завжди отримують політичні події по всьому світу, тому вони займають перші місця в «Тренді», після них відразу ж йдуть скандальні новини з життя знаменитостей або ж цікаві відео за типом «Топ-10 найкрасивіших людей». «Тренди» практично не змінюються за своєю тематикою, тому абсолютно кожен користувач Інтернету розуміє, що подобається людям більше і як потрапити в тренд «Ютуба», використовуючи цю інформацію собі на благо.