Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?

15 0 Новини високих технологій

YouTube знайомий практично кожному користувачеві, у якого є доступ в Інтернет. Мільйони людей по всьому світу використовують цей відеохостинг для різних цілей. Проте одна мета об'єднує практично всіх – заробіток грошей. Люди, які хочуть спробувати заробляти гроші таким способом, бажають знати, скільки платять на YouTube за 1000000 переглядів. Спробуємо в цьому розібратися.

Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?

За що саме платить YouTube?

Хостинг "Ютуб" розвивається активно і ще більш стрімко розвиває свої рекламні технології. Тому неправильно вважати, що "Ютуб" платить гроші за перегляди відео. Якраз за це популярний відеохостинг взагалі нікому не платить гроші. Виплати здійснюються тільки за показ реклами, яка може відображатися на відео. Тобто схема роботи така: різні рекламодавці замовляють на "Ютубі" рекламу, потім "Ютуб" розміщує ці рекламні матеріали на відеороликах власника каналу, а власник, у свою чергу, отримує за це гроші. Логічно припустити, що чим більше буде переглядів ролика і, відповідно, види реклами, тим більше грошей може заробити власник.


Але скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube? Підрахувати це практично неможливо, оскільки відіграє роль багато важливих факторів: аудиторія глядачів, тематика контенту і т. д. Але відомо, що частка власника каналу від показу реклами становить 68%. Тобто з кожного заробленого долара власник отримає 68 центів, а "Ютубу" дістанеться 32 цента. Але це занадто узагальнено. Як вже було відмічено, є різні фактори, що впливають на те, скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube. Розберемо конкретний приклад.

Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в США?

Зазначимо, що в США середній заробіток видеоблогера вище, ніж у Росії. Це логічно, але зараз не про це. Нижче скріншот статистики заробітку видеоблогера за 28-денний термін. На цьому скріншоті відображено заробіток блогера з вирахуванням комісії YouTube. Тобто саме стільки фактично заробив чоловік.


Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?
З скріншота видно, що протягом 28 днів було 19590 переглядів, і за цей термін блогер зміг заробити 30 доларів. Це означає, що на 1000 переглядів припадає близько 1.5 долара заробітку. Отже, на один мільйон переглядів можлива прибуток у розмірі 1500 доларів. Однак це лише один приклад. У деяких блогерів рівень заробітку сильно відрізняється, і на 1000 переглядів відео можливий дохід 3 і більше доларів. Також заробіток може бути нижче. Є дуже багато факторів, які впливають на потенційну прибуток видеоблогера, і нижче ми їх розберемо.

Фактори, що впливають на прибуток

В першу чергу, це кількість і якість переглядів. Наприклад, якщо користувач під час перегляду рекламного ролика натиснув кнопку "Пропустити", то такий показ реклами не сплачується взагалі. Реклама, яка відображається у вигляді прямокутників в нижній частині відео, також не оплачується при показах. Винагорода нараховується лише в тому випадку, якщо користувач клікнув по рекламному оголошенню.
Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?
Другий фактор, що впливає на прибуток, – це вартість кліка або перегляду рекламного ролика. Вартість кліка на каналах, присвячених автомобілям, буде набагато вище, ніж ціна за клік на загальнотематичних каналах, де власник розповідає про те, як правильно готувати шашлик. І це логічно, оскільки YouTube автоматично підбирає рекламу під контент каналу і відповідно з інтересами глядачів. Логічно, що реклама якогось автомобіля буде коштувати дорожче реклами маринаду для шашлику. Саме тому неможливо узагальнити і сказати, скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube. Заробіток на мільйон переглядів може становити 100 доларів, а може і кілька тисяч.

Додаткові фактори

Тематика каналу – це додатковий фактор, від якого залежить прибутковість. Автомобільна тематика, медицина, будівництво, бізнес – все це прибуткові теми для відеоканалів, і рекламні матеріали тут також високо оплачуються. Реклама на каналах, які присвячені гумору та побуті, оплачується нижче. Втім, залучити користувачів на такий канал простіше. Також грає роль аудиторія каналу. Дитяча тематика відеороликів залучає школярів та дітей молодшого віку. Рекламодавці не зможуть заробляти гроші, якщо з їх рекламі будуть клікати школярі, тому і великого доходу від реклами, яка крутиться на каналах з дитячим контентом, очікувати не варто. Рекламодавці зацікавлені, щоб їхні рекламні ролики бачили бізнесмени та люди з високою купівельною спроможністю. І за це вони готові платити гроші.
Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?

Країна

Країна, громадяни якої переглядають ролики, відіграє більш важливу роль. Якщо порівняти, скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Америці з заробітком в Росії, то різниця вас вразить. Різниця в доході при рівній кількості переглядів на каналах з ідентичними тематиками може бути величезною. Але це логічно, оскільки реклама в США оплачується дорожче, та й конкуренція між компаніями вище. З цієї причини багато громадян Росії намагаються вести свої відеоблоги англійською мовою і стосуються тематик, які актуальні в США.
Кількість передплатників – це непрямий фактор, який впливає на дохід "ютубера". Звичайно, YouTube нічого не платить за зростання числа передплатників, але чим їх буде більше, тим рейтинг каналу буде вище, і тим більше переглядів буде набирати кожен ролик. Це веде до зростання доходу. І взагалі, на даний момент "Ютуб" являє собою величезну розважальну та ділову майданчик з мільярдною аудиторією. Цим активно користуються рекламодавці (великі і малі), які досить успішно розпродають свою продукцію завдяки рекламі на даному відеохостингу. Тому перспектива заробітку грошей на цьому майданчику є, причому досить велика. А ось скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в рублях – це залежить від вмісту і аудиторії, на яку розраховані ролики.

Можливо точно підрахувати потенційний дохід?

Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?
На жаль, не можна точно порахувати, скільки платять за перегляди на YouTube в Росії і в світі. Можна орієнтуватися лише на свої попередні показники і прогнозувати майбутній заробіток. Адже клік по рекламному оголошенню або його перегляд може оцінюватися лише в один цент, а може й кілька доларів. Все залежить від тематики каналу, купівельної спроможності людей, які переглядають контент. Якщо у відеоролику розповідатиметься про нюанси вибору нерухомості для покупки, то очевидно, що дивитися таке відео будуть люди, які збираються купувати собі квартиру, наприклад. А боротьба за рекламні місця в сфері нерухомості йде серйозна, тому вартість кліка по рекламному оголошенню про купівлю квартири може оцінюватися в десятки доларів, якщо не сотні. Те ж саме стосується автомобільної тематики, адже продавців дуже багато, а машини – це досить дорогий товар. Тому реклама на відеоблозі про автомобілі буде теж дорогий. На жаль, не можна на майбутнє зробити розрахунок вартості тисячі переглядів відео на "Ютубі", і якщо є який-небудь алгоритм підрахунку, то YouTube його розголошувати не буде. Проте завжди у відеоролик вбудовується реклама, яка підбирається виходячи з уподобань самого відвідувача. Це збільшує ймовірність того, що він побачить потрібне йому оголошення і клацне по ньому.
Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?

Приблизні цифри

Отже, неможливо точно визначити, скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії. Можна лише провести опитування серед блогерів і виявити середнє значення. Проте навряд чи хтось буде ділитися такими даними. Якщо сильно узагальнити, то заробіток за один мільйон переглядів становить 1000 доларів. Деяким вдається заробляти 1500 доларів. Зарубіжні блогери з-за більш високої конкуренції та вартості реклами заробляють більше – близько 2-4 тисяч доларів за один мільйон переглядів.

Сервіс підрахунку заробітку

Існує сервіс SocialBlade, який в теорії дозволяє визначити, скільки грошей приносить своєму власнику той чи інший канал на YouTube. Якщо вірити цьому сервісу, то найвідоміший у світі блогер PewDiePie, у якого 57 мільйонів передплатників, що заробляє в місяць від 54 до 868 тисяч доларів. Навіть тут величезний розкид в цифрах. Це дає можливість зрозуміти, що немає певної формули, яка б дозволяла порахувати розмір заробітку в залежності від кількості переглядів відео.
Скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube в Росії і в Америці?

На закінчення

Отже, ми зрозуміли, що не можна дізнатися, скільки в середньому платять за 1000000 переглядів на YouTube. Вже дуже багато різних факторів, що визначають розмір прибутку відеоблогеров, але якщо сильно узагальнити, то можна називати цифру в 1500 доларів. Саме стільки приблизно можна заробляти на "Ютубі", якщо в місяць набирати один мільйон переглядів. Можливо набирати така кількість переглядів? Цілком, але для цього потрібно робити якісний і цікавий контент, якого нині в Мережі дуже мало.