Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих

13 0 Новини високих технологій

У статті представлений рейтинг-2017 бірж кріптовалюти, доступних для російськомовних трейдерів. Спробуємо з'ясувати, яка біржа криптовалют краще, а кому точно не варто довіряти. Серед усіх існуючих русифікованих торгових платформ досвідчені інтернет-комерсанти особливо виділяють біржу, розмістити на сайті Exmo.me.

Рейтинг бірж кріптовалюти, доступних для російськомовних трейдерів

Досі на вершині популярності тримається русифікована біржа, дозволяє трейдерам продавати і купувати рублі. Мова йде про Exmo. Зі слів творців біржі, Exmo була запущена після ретельного вивчення прорахунків, допущених потенційними суперниками. В результаті мета була досягнута: трейдери працюють в умовах, наближених до зразковим.


Комісійний збір за здійснення угод купівлі-продажу становить 02%. Введення засобів проводиться без справляння комісійної збору. Процедуру підтвердження персональних даних можна опустити, однак у тих випадках, коли користувач збирається перевести в готівку кошти через банк, верифікація обов'язкове. Російськомовний користувач, заповнив свій профіль і підтвердив достовірність зазначених відомостей, отримує пріоритетне право на висновок доларів і євро. Не меншою довірою користуються перелічені нижче російськомовні біржі криптовалют в рейтингу 2017 року. Простий інтерфейс біржі C-Cex дозволяє трейдерам торгувати, використовуючи майже 200 видів криптомонет (це притому, що кількість продавців, одночасно присутніх на торгової майданчику, часто наближається до 200 тисяч осіб).


Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих
Інші переваги трейдерської платформи C-Cex:
 • високий ступінь захисту і можливість двофакторної аутентифікації;
 • оперативна обробка ордерів купівлі-продажу, а також можливість швидкого виведення коштів;
 • комісійний збір за проведення транзакцій складає 02%, за введення і виведення коштів сервісна плата не стягується;
 • трирівнева партнерська програма;
 • можливість безкоштовного переказу коштів всередині торгової площадки;
 • підтримка QR-кодів;
 • активний чат, за допомогою якого трейдери можуть поділитися досвідом, розповісти про особистий досвід і обговорити різні стратегії;
 • введення нової валюти здійснюється тільки після загального голосування.
 • Біржа Livecoin надає можливість обмінювати і зберігати всередині системи биткоины і альткоины. Нова валюта вводиться на торговельну площадку після загального голосування або шляхом продажу торгових місць. У торгах задіяно близько 60 валютних пар. Відмінні характеристики Livecoin:
 • При збільшенні обороту знижується сума комісійного збору за введення і виведення коштів на 02-002%, причому комісія стягується тільки за транзакції. На віртуальні гаманці кошти виводяться безкоштовно.
 • На біржі можуть одночасно перебувати представники різних країн – сайт переведений на безліч мов, що робить його зрозумілим і доступним для світової громадськості.
 • Торгова біржа YoBit замикає цей перелік, але не рейтинг бірж кріптовалюти. YoBit працює з усіма відомими видами кріптовалюти і з непопулярними. На торговому майданчику використовується близько п'яти сотень активних торговельних пар. Курс биткоина на цій біржі часто перевищує вартість, встановлену на інших сайтах.
  Розмір комісійного збору, що справляється за транзакції, залежить від кожного конкретного випадку, але не перевищує 02%. Крім того, сайт активно роздає бонуси, дарує монети і проводить розіграші. З метою захистити облікові записи користувачів на сайті використовується двофакторна аутентифікація. Кількісний склад криптовалют дозволяє платформі YoBit конкурувати з такими сайтами, як і Poloniex C-Cex.
  Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих

  Найбільш відвідувані біржі криптовалют. Рейтинг 2017года

  Poloniex . Користувачі, чий обсяг угод перевищив 120000 ВТС, тут звільняються від комісійного збору. Bittrex . Будь трейдер, що працює на цій біржі, може зажадати надання паперових копій електронних листів. Вартість послуги - 10 американських доларів. За доплату, дорівнює 1 долару США, жителі Сполучених Штатів зможуть отримати цікаву для них кореспонденцію у власні руки. За межі США пошта доставляється за додаткову плату. Комісійний збір Bittrex - 025%. Рейтинг бірж кріптовалюти, взяли в 2017 р. найбільша кількість російськомовних користувачів, замикає біржа Exmo . З трейдерів тут стягують 02% комісійного збору, причому частина цих грошей повернеться на рахунок комерсанта, якщо обсяг його угод збільшиться. Exmo надає російськомовним торговцям, готовим сплатити 2% комісії, можливість виводити кошти на Яндекс.Гроші. 3%-ний комісійний збір заплатять бажають вивести свій заробіток на гаманець Paypal. При переказі коштів на Visa/MasterCard до 3%-ному комісійного збору додається 75 USD, при переказі коштів на Webmoney стягується 2%. 2%-ву комісію заплатять і бажають вивести свій заробіток на картковий рахунок AdvCash чи Perfect Money. За переказ зароблених коштів на гривневі рахунки користувачі з України платять 3% при виведенні на Visa/MasterCard і 0% - при виведенні на AdvCash. Виведення коштів на Privat24 неможливий.
  Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих

  Біржа Bitfinex: хороша, але «каламутна»

  Автори негативних відгуків майже завжди зачіпають непросту і не зовсім прозору концепцію комісійного збору, запровадженого на Bitfinex. Наприклад, при поповненні рахунку електронною валютою z-cash (творець - компанія Zerocoin Electric Coin Company) система Bitfinex стягує комісію за вчинення угоди купівлі-продажу, плюс комісійний збір за поповнення. Проведення торгових операцій трейдери оплачують окремо, у вигляді абонентської плати.
  Біржа Bitfinex напевно могла б вплинути на рейтинг бірж кріптовалюти, якщо б її творці прислухалися до думки досвідчених інтернет-підприємців.

  Одна з найбільш рентабельних, але

  Poloniex. Цю торгову площадку відвідують «акули» віртуально-торгового крипто-соціуму. Є думка, що Poloniex могла б очолити ще один рейтинг бірж криптовалют - за обсягом грошового обороту. Відомо, що не так давно добовий оборот біржі досяг 68216 монет. Але, на жаль, у даній біржі є один суттєвий «мінус» - нерозторопність техпідтримки. За свідченням користувачів цього сайту, бували випадки, коли співробітники, що відповідають за технічне забезпечення, виходили на зв'язок тільки через кілька місяців.

  Найбільш надійні торгові платформи, часто відвідувані російськомовними трейдерами

  Poloniex - біржа криптовалют, рейтинг надійності якої не поступається іншим торговим майданчикам, активно відвідуваних російськими та українськими інтернет-підприємцями.
  Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих
  На торговому майданчику Bittrex можна зустріти трейдерів, очікування яких не виправдала біржа Poloniex. Bittrex надає набагато більший вибір валютних пар, причому однією з складових частин часто виступає биткоин. Exmo – біржа, добовий оборот якої ось-ось сягне півтора тисяч ВТС. Тут дозволена торгівля фідуціарної валютою – євро і доларом. Також є можливість укладати рублеві і гривневі угоди (за умови, що гривня є складовою частиною валютної пари «гривня-биткоин»).

  Маркетинговий хід Bitfinex

  Bitfinex помітно виділяється на тлі інших торгових майданчиків – тут передбачена завантаження додатків для Android і iOS. Крім того, кошти, зароблені на Bitfinex, захищені багатокрокової системою підтвердження виплат

  Біржі криптовалют, що не виправдали довіру підприємців онлайн

  На чолі списку - трейдерська платформа BTC-E. В лютому 2014 р. біржа призупинила роботу з російською валютою, а на початку 2017 дана трейдерська платформа і зовсім закрилася, щоб через деякий час «прописатися» за новою адресою.
  Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих
  Не в захваті від BTC-E і англомовні користувачі. Так, в Інтернет просочилися відомості про зламаному акаунті, на якій нібито зберігалося ні багато ні мало – 40000 доларів, вкрадених прямо з-під носа власника. На думку потерпілого, зловмисника слід шукати серед співробітників, що обслуговують торговельний майданчик. Справедливості заради слід визнати: у BTC-E чимало захисників, які стверджують, що обговорюваний сайт – один з найнадійніших. Також в список сумнівних догодили трейдерські майданчики Coinmat (підозра в шахрайстві), Cryptsy (крадіжка великої суми), Bleutrade (зупинено виведення коштів) і деякі інші.

  «Фінансовий туз» повернувся. Буде він затребуваний, як раніше?

  Біржа криптовалют BTC-E з'явилася в 2011 році і до 2014 вважалася однією з найбільших русифікованих трейдерських майданчиків. Творці цього сайту – вихідці з Росії, тому тут знову можна операції з рублями. В даний час діяльність торгової платформи, розміщеній на порталі Wex, відновилася.
  Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих
  Авторитетні трейдери, для яких операції на біржах криптовалют давно стали джерелом основного доходу, вважають, що такого успіху, як в минулому, BTC-E вже не бачити.

  Хто кращий?

  Яка біржа криптовалют краще, знають тільки професіонали. Співпрацюючи з величезною кількістю електронних платіжних систем і банків, засновники біржі Exmo розробили своєрідну «фішку», призначення якої – залучити на сайт російськомовних трейдерів. Тепер будь-який бажаючий зможе вивести зароблені кошти на свій мобільний пристрій.
  Біржі кріптовалюти: рейтинг кращих
  Технічна підтримка онлайн-чат Exmo (де також можна задати питання техпідтримці) доступні 24 години на добу. Крім того, на сайті діє партнерська програма, активні учасники якої отримують четверту частину від прибутку торгової платформи. Центральний офіс сайту розташований в Іспанії (Барселона) і має штат юристів, які стежать за тим, щоб всі дії трейдерів не виходили за рамки правового поля. Один з лідерів рейтингу–2017 - біржа криптовалют, відгуки про яку часто суперечать один одному. Це BTC-E. Якщо одні інтернет-підприємці звинувачують співробітників BTC-E у злодійстві, то інші називають дану торгову площадку однією з найавторитетніших, а історію про крадіжку 40000 доларів – занадто сміливим припущенням трейдера-дилетанта.