Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ". Аналіз контекстної реклами конкурента

16 0 Новини високих технологій

Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ" дозволяє максимально ефективно налаштувати рекламну кампанію, зайняти лідируючі позиції рекламних оголошень, зменшити вартість "кліка" в аукціоні, отримати найвищий рівень конверсії і залучити самих "теплих" клієнтів. Ведення рекламних кампаній за допомогою контекстних оголошень - складний процес, що вимагає уважності й посидючості.

Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ". Аналіз контекстної реклами конкурента

Що таке контекстна реклама в "Яндексі"?

Існує кілька способів залучити потенційного клієнта з інтернету:
 • Рух сайту в органічній видачі.
 • Контекстна реклама "Яндекса" і Google.
 • РМЯ і КМС – партнери пошукових систем.
 • Залучення покупців з соціальних мереж.
 • Просування сайту – тривалий процес, що вимагає колосальної роботи, пов'язаної з оптимізацією сайту, його наповненням унікальним контентом, забезпеченням зручності користувача, урахуванням поведінкового фактора. На перших етапах роботи ресурсу отримати клієнта з органічної видачі практично неможливо. Це пов'язано з тим, що пошукачам необхідно час для індексації сайту. Середня тривалість робіт по оптимізації становить 4-6 місяців, що недоречно при пуску компанії або необхідності реалізувати сезонний товар.


  Контекстна реклама – більш дієвий засіб для залучення клієнта. Під контекстною рекламою передбачається, що оголошення про товар або послугу пропонується тільки зацікавленим в ньому клієнтам. Для цього використовується набір ключових слів, за ним користувач побачить саме те оголошення, яке задовольнить його потреби. При якісній налаштуванні контекстної реклами можна отримати клієнта вже на перших тижнях ведення бізнесу в інтернеті.
  Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ". Аналіз контекстної реклами конкурента
  РМЯ І КМС є частиною пошукових систем, вартість кліка на цих майданчиках набагато нижче, ніж в "Яндексі" або Google, але низький рівень конверсій. Використання соціальних мереж для продажу товарів і послуг можливо тільки в специфічних тематиках, вартість такої реклами набагато вище використання контексту.

  Для чого потрібен аналіз конкуруючих компаній?

  Неякісно налаштована рекламна кампанія може призвести до того, що весь рекламний бюджет буде використаний на кліки без залучення єдиного клієнта.
  Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ". Аналіз контекстної реклами конкурента  Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ" дозволить налаштувати рекламну кампанію максимально ефективно.
 • Складання приблизного бюджету . При нестачі коштів, оголошення сайту не будуть показуватися на вигідних умовах. Оцінка рекламної кампанії конкурентів дозволить максимально точно розрахувати рекламний бюджет і встановити ставку по вартості «кліка».
 • Складання списку ключових слів . Новачкам у веденні контексту може бути важко підібрати правильні запити, за якими потенційний клієнт шукає товар або послугу. Аналіз конкурентів допоможе сформувати мінімальний список пошукових запитів для формування оголошень.
 • Складання списку "мінус" слів . У даному випадку користувач, який набрав слово "мінус"-списку, не побачить рекламне оголошення. Це дозволяє уникнути показу за нецільовим запитам і залучення "сміттєвого" трафіку на сайт.
 • Порівняння пропозицій . Користувач завжди обирає найбільш вигідні для нього умови. Аналіз конкурентів дозволить поставити ту ціну, або створити умови, які привернуть здійснити користувача покупку на сайті.
 • Оцінка самих оголошень . Щоб на тлі інших виглядати більш привабливо для користувача.
 • Що впливає на зайняття лідируючих позицій рекламних оголошень?

  Показ на кращих позиціях у контекстній рекламі забезпечується за рахунок конкурентної ставки за "клік" і високого показника CTR ("клікабельність").
  Передбачається, що рекламодавець, який запропонував найвищу ставку, автоматично потрапить на лідируючі позиції. На жаль, це працює тільки за умови, що CTR-оголошення і якість кампанії на найвищому рівні. На показник "клікабельності» впливає безліч факторів. Насамперед, це відповідність пошуковому запиту. Для цього списки ключових і "мінус"-слів потрібно ретельно перебирати, відмовитися від широкочастотных і рідко обертаючих запитів. Аналіз конкурентів "Яндекс.Директ" дозволить уникнути скоєння грубих помилок при налаштуванні. З його допомогою можна отримати найкращий ефект.
  Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ". Аналіз контекстної реклами конкурента

  Способи відстеження ефективності контексту в "Яндексі"

  Існує два способи оцінити рекламні кампанії конкурентів:
 • Ручна перевірка.
 • Аналіз конкурентів "Яндекс.Директ" - сервіси.
 • Ручний спосіб оцінки оголошень конкурентів дозволить продумати, як буде виглядати рекламна кампанія, по яких запитах краще показуватися, звернути увагу на недоліки. Даний спосіб не дозволить провести точний аналіз. Сервіси, які дозволяють перевірити конкурентів, дають більш ясну картину. У них можна отримати практично всю інформацію про конкурентів, їх кількість, запити для показу і т. д.

  Ручна перевірка

  Даний метод дозволяє провести аналіз конкурентів "Яндекс.Директ" безкоштовно. З його допомогою можна досягти таких результатів:
 • Визначити конкурентну нішу, ознайомитися з їх сайтами, переглянути тексти і заголовки оголошень.
 • Визначити такий напрямок ведення контекстної реклами, щоб виділитися на тлі конкурентів.
 • Уникнути основних недоліків, допущених іншими рекламодавцями.
 • Сервіс spywords.ru

  Аналіз конкурентів "Яндекс.Директ" на даній платформі дозволяє отримати максимум інформації про користувача і не тільки.
  Аналіз конкурентів в "Яндекс.Директ". Аналіз контекстної реклами конкурента

  Сервіс одночасно аналізує всі оголошення в ніші, сам підбирає пошукові запити, в результаті чого можна бачити всіх конкурентів, що працюють в даній тематиці. Можливість перегляду оголошень кожного конкурента по окремості дозволяє приблизно розрахувати місячний рекламний бюджет. Завдяки цьому виключена можливість безглуздої витрати величезного бюджету. Сервіс дозволяє вивчити всі тексти, які використовують конкуренти, і застосувати їх для створення власних. Також можна виявити найбільш вигідні запити для показу і визначити ті, які не використовують конкуренти. Виявлення помилок в інших оголошеннях дозволить уникнути створення власних.