Ідентифікація Ківі гаманця: що це таке, навіщо вона потрібна і як її пройти

15 0 Новини високих технологій

Сьогодні нас буде цікавити ідентифікація "Ківі-гаманця". Що це таке? Навіщо вона потрібна? І як провести її? Відповісти на все це нам належить далі. Насправді все простіше, ніж здається. Особливо легко буде тим, хто вже коли-небудь працював з електронними платіжними системами. Адже нерідко в них передбачаються різні типи облікових записів. Всі вони володіють різноманітними можливостями. Наприклад, є анонімні гаманці та ідентифіковані. Перші, як правило, більш обмежені.

Ідентифікація Ківі гаманця: що це таке, навіщо вона потрібна і як її пройти

Що це?

Що собою являє ідентифікація "Ківі-гаманця"? Це процес оновлення профілю. Він підтверджує дані про користувача і розкриває нові можливості для юзера. Без ідентифікації користуватися всіма послугами "Ківі-гаманця" не вийде. Як вже було сказано, люди зіткнуться з низкою обмежень. Наприклад, по виведенню коштів за раз.

Види

Ідентифікація "Ківі-гаманця" буває різною. А саме:
 • анонімна;
 • стандартна;
 • максимальна.
 • У першому випадку верифікація відсутня. Це самий обмежений профіль. Стандартна ідентифікація передбачає спрощену процедуру підтвердження даних шляхом передачі деяких відомостей про себе. Повна активація гаманця проводиться лише при зверненні в спеціальні служби з низкою документів.
  Ідентифікація Ківі гаманця: що це таке, навіщо вона потрібна і як її пройти  Можливості

  Верифікація "Ківі-гаманця" дозволяє відкрити доступ до певних можливостей системи. Це вкрай важливо для людей, які заробляють в мережі і виводять гроші через Qiwi. Які опції відкриті в тому або іншому випадку? Можна орієнтуватися на наступні показники:
 • Анонім . Ліміт зняття готівки - 5 тисяч рублів в день і 20 тисяч в місяць, обмеження за залишковим балансу - 15000 з платежів - 40 тисяч рублів.
 • Стандарт . Виведення коштів до 60000 рублів, обмеження за платежами - 200 тисяч рублів.
 • Максимум . Дозволяє виводити на гаманець 600000 рублів, знімати в день до 200000 рублів (в місяць в тому числі).
 • Способи активації

  Тепер варто відповісти, як проходить ідентифікація "Ківі-гаманця". Відповідь залежить від того, який профіль запитує користувач.


  Анонімні гаманці з цією операцією не стикаються. Досить зареєструватися в системі і почати з нею роботу. Спочатку у всіх юзерів анонімні профілі. Стандартний обліковий запис можна отримати за допомогою роботи з сайтом Qiwi-гаманця або з мобільним додатком. Допускається звернення в колл-центр. А от максимально розширений профіль вдасться отримати, тільки якщо сходити в спеціальний пункт ідентифікації "Ківі-гаманця".

  Покроково про стандартній активації

  Отже, тепер розглянемо докладні інструкції, які допоможуть втілити задум у життя. Верифікація є не найважчим процесом. Почнемо з отримання стандартного профілю.
  Ідентифікація Ківі гаманця: що це таке, навіщо вона потрібна і як її пройти
  Ідентифікація "Ківі-гаманця" відбудеться після виконання наступних кроків:
 • Відкрити сайт Qiwi-гаманця.
 • Пройти авторизацію в своєму профілі.
 • Відкрити "Налаштування облікового запису".
 • Натиснути на кнопку "Ідентифікація".
 • Вибрати "Стандарт".
 • Ввести дані, запитувані системою.
 • Зберегти зміни.
 • Готово! Через деякий час користувачеві прийде повідомлення про те, що він підтвердив свій гаманець. Тепер можна працювати з його розширеною версією.

  Що необхідно для активації?

  Верифікація вимагає, як ми вже говорили, наявності тих чи інших документів у громадянина. Без них обійтися не вийде. Як правило, стандартний профіль вимагає:
 • Ф. В. Про користувача;
 • паспортні дані;
 • дату народження;
 • ІПН.
 • Всі ці відомості повинні вказуватися на сторінці верифікації гаманця. Після їх перевірки відбудеться зміна статусу профілю.

  Максимальний профіль

  Ідентифікація "Ківі-гаманця" до статусу "Максимальний" проводиться тільки у відділеннях Qiwi. З адресами відповідних центрів можна ознайомитися на офіційній сторінці компанії. Як правило, юзеру необхідно взяти з собою паспорт, потім прийти в центр, подати заяву на верифікацію і трохи почекати. Як тільки запит буде опрацьовано, статус гаманця зміниться на "Максимальний". Іноземні громадяни повинні додатково пред'явити посвідку на проживання в РФ або РВП, а також міграційну карту. Ніяких інших варіантів розвитку подій немає.
  Ідентифікація Ківі гаманця: що це таке, навіщо вона потрібна і як її пройти

  Способи зняття коштів

  Як знімати гроші з "Ківі-гаманця" готівкою? Чи можна взагалі це зробити? Так. Кожен користувач має право на зняття грошових коштів готівкою різними способами. Ліміти залежать від типу використовуваного профілю. Про них ми вже говорили раніше. Отже, щоб вивести гроші з Qiwi, можна:
 • використовувати системи типу Contact;
 • скористатися приватними "обмінниками";
 • переказати кошти на банківську картку;
 • відправити кошти на рахунок в банку.
 • Насправді, все не так уже й важко. Особливо якщо знати, як діяти в тому чи іншому випадку.

  Детальніше про виведення коштів

  Як знімати гроші з "Ківі-гаманця" готівкою? Розглянемо всі перераховані раніше прийоми більш докладно. Якщо користувач хоче здійснити переказ через Contact або Unistream, йому необхідно ввійти в гаманець і заповнити там відповідну форму у розділі "Висновок засобів". Після цього достатньо сходити в зазначений банк або в обрану фінансову організацію з паспортом і отримати там гроші. Робота з приватними обмінними системами не користується популярністю. Зазвичай вони беруть високу комісію. Дії ґрунтуються на висновок або в інші платіжні системи, або на банківську карту. Самий цікавий спосіб виведення і використання грошей з Qiwi-гаманця - замовлення пластикової карти Qiwi Visa Plastic. Для цього необхідно увійти в "Особистий кабінет" на сайті, потім вибрати "Ківі Віза Пластик" і заповнити заяву. Далі вказується спосіб доставки картки. Для переведення в готівку коштів пропонується скористатися будь-яким банкоматом.
  Як тільки користувач пройде ідентифікацію "Ківі-гаманця", він зможе виводити гроші на банківську карту. Відповідний розділ є у налаштуваннях профілю. Можна прив'язати картку до електронного гаманця і успішно виводити гроші на неї. Переведення проводиться в банкоматах.
  Ідентифікація Ківі гаманця: що це таке, навіщо вона потрібна і як її пройти

  Підсумки

  Ми познайомилися з верифікацією Qiwi-гаманця. Крім того, тепер зрозуміло, які можливості передбачає той чи інший профіль на сайті. Користувачі Ківі гаманців часто скаржаться на те, що працювати з цією платіжною системою не так просто. Деякі труднощі з ідентифікацією можуть виникнути у іноземців. Жителі РФ з нею не мають проблем.