Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

27 0 Новини високих технологій

На жаль, познайомитися з представником протилежної статі сьогодні набагато складніше, ніж раніше. І це відноситься в рівній мірі і до чоловіків, і до жінкам. Почати листування з вподобаним людиною набагато простіше через інтернет - Мережу дає якесь відчуття захищеності від болю, яка може супроводжувати реальне знайомство. Та й відчуття незручності кілька згладжується. А вже про те, що у багатьох просто не вистачає часу на реальні знайомства, і говорити нічого.

Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

Бути чи не бути?

У сучасному світі технологій знайомства через інтернет - не рідкість, а скоріше закономірність. Молоді люди реєструються на відповідних сайтах, заводять знайомства, друзів, а часом і міцні сім'ї. На жаль, найчастіше листування на сайті закінчується нічим у більшості користувачів.


Психологи пов'язують це з тим, що подібні сайти дають хибне почуття вибору - людина завжди чекає, що знайде когось краще попереднього співрозмовника і, можливо, з ним вийде побудувати відносини. У будь-якому разі, якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто створити анкету на одному з сайтів знайомств, неодмінно зробіть це! Адже ви нічого не втратите а може бути, навіть придбаєте.
Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

Наскільки ефективні сайти знайомств?

В останні роки сайти знайомств для серйозних відносин, відгуки про яких ми сьогодні розглянемо, стають все більш затребуваними. Можливо, це пов'язано із зростаючою кількістю пар, які одного разу познайомилися через інтернет і незабаром зрозуміли, що знайшли один одного. Їх число з кожним роком все збільшується.


Звичайно, відповідний сайт, ви, можливо, знайдете не відразу, але незабаром освоїтеся і зможете вільно спілкуватися. А ця стаття підкаже вам найкращі сайти знайомств. Відгуки користувачів допоможуть у цьому.

Mamba.ru

Хороший сайт знайомств (для серйозних відносин, за відгуками, також підходить). Сайт з таким незвичайним назвою (мамба - отруйна змія чорна), мабуть, самий популярний в мережі Інтернет. Для багатьох користувачів він залишається улюбленим і єдиним довгий час. Адже хтось знаходить і видаляє анкету, а хтось роками шукає кохання/партнера/коханку на одну ніч. Переваги: можливість безкоштовно спілкуватися з іншими користувачами без покупки преміуму, приємний дизайн, зручний інтерфейс і величезний вибір анкет. За додаткову плату можна тривалий час утримувати свою анкету на перших позиціях пошуку. Недоліки. І вони є. В першу чергу багатьом дівчатам не подобається, що їх анкети опускаються все нижче і нижче в пошуку та без оплати їх ніяк не піднімеш вгору. Відповідно, і надія на те, що тебе побачить єдиний і неповторний, тане на очах. До того ж велика кількість збоченців і непристойних пропозицій трохи дратує. Але й адекватні і приємні люди теж зустрічаються. А головне, з ними можна побудувати міцні відносини. Також користувачі лають погану роботу модераторів.
Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

Badoo

Сайт знайомств, відгуки про який також переважно позитивні. З переваг Badoo користувачі виділяють наступні: можливість безкоштовного спілкування лише з тими людьми, яким ви відповіли симпатією на їх "лайк". Тобто людина, який вам не сподобався, не може вступити в діалог з вами. При цьому дуже зручний інтерфейс, наявність мобільної версії і спілкування з цілком адекватними людьми робить сайт улюбленим у багатьох користувачів.
Недоліки. Основний - це, звичайно, оплата за деякі послуги (правда, без них можна обійтися), а також необхідність у детальному заповненні анкети, що дозволяє знайомитися з анкетами інших користувачів.

LovePlanet

Ще один популярний сайт знайомств. За відгуками, з'єднав не одну пару. З переваг користувачі виділяють зручний інтерфейс і велика кількість анкет. Платні послуги багато також відносять до переваг, так як людина, якій просто нічим зайнятися, платити за спілкування в Мережі не буде. Вельми справедливий аргумент. До недоліків можна зарахувати лише велика кількість непристойних пропозицій, які, на жаль, зустрічаються на кожному сайті з такою кількістю анкет. І звичайно, платні послуги як для жінок, так і для чоловіків - деякі вважають, що в ідеалі змушувати розщедритися потрібно тільки чоловічу половину користувачів.
Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

Linkyou

Досить простий, але функціональний сайт, який дозволяє шукати співрозмовників по професії, що часто полегшує спілкування. Приємний дизайн, зрозумілий інтерфейс. Тут можна знайти не тільки любов, але і просто людей для спілкування на цікаві теми. На жаль, відгуків в Мережі про нього досить мало.

Maybe.ru

Російський сайт для знайомств і спілкування, який спочатку замислювався як мобільний додаток. Не настільки розкручений, як "Мамба", але цілком гідний. Отже, переваги: цікавий і забавний інтерфейс, можливість спілкуватися з адекватними людьми. Неадекватних збоченців модератори блокують, як і пропозиції сексуального характеру за грошову винагороду у тому випадку, якщо ви звернетеся до адміністратора з скаргою. Крім цього, на сайті є безліч цікавих доповнень. Активісти з сайту організовують зустрічі з культурною програмою в Москві і Санкт-Петербурзі. Недоліки: користувачі можуть додавати еротичні фото, а модератори влаштовують еротичні конкурси, що не сприяє серйозних знайомств. Анкета також швидко опускається в пошуку, і послуга її підняття платна.

Інші сайти знайомств

Тут зібрані сайти знайомств, відгуки про яких суперечливі. Тим не менше і вони можуть бути вам корисні. 1. "Фотострана". 2. Mylove. 3. Teamo. 4. Topface. Багато вельми активно використовують як додаток. 5. Dating.ru.
Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

Знайомства з іноземцями

Чи є шанс познайомитися з іноземцем через Мережу і знайти свою любов? Як показує практика, таке дійсно можливо, але все вирішує випадок, а, можливо, доля. Сайти знайомств з іноземцями, відгуки про яких в Мережі досить нечисленні, дійсно дають можливість знайти свого судженого із зарубіжної країни. Увага! Пам'ятайте, що більшість сайтів є платними. Але, зареєструвавшись, ви також зможете абсолютно спокійно спілкуватися з гідними чоловіками із зарубіжних країн. Безкоштовні сайти знайомств, відгуки про яких ми сьогодні розглядаємо, в цьому відношенні менш надійні, так як їх користувачі зазвичай шукають спосіб розважитися, а не побудувати міцну сім'ю. З російськомовних сайтів, на яких можна познайомитися з іноземцями, є наступні: 1. RoyalDatingSite. 2. eHarmony.com. 3. OneMomentMore.ru. 4. Fdating.com. 5. Bridesandlovers.com. 6. 7brides.ru. 7. Elenasmodels.com. Модератори дуже відповідально підходять до своєї роботи, всі анкети реальних людей. 8. Mylove.ru. 9. eDarling.ru. Популярний, але при цьому хороших відгуків про нього мало.
Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність
Ці сайти платні і дуже популярні серед російськомовних дівчат. Але найголовніше, вони рясніють величезною кількістю анкет іноземців, які шукають свою другу половинку. А так як сайти росіяни, то освоїтися дівчатам не складе праці. Користувачі стверджують - вищезгадані сайти дійсно виконують свою основну функцію, кому вдалося вийти заміж, комусь- поспілкуватися і поліпшити знання іноземної мови. Також дівчата на форумах дають слушну пораду: якщо ви налаштовані серйозно, вчіть мову і цілеспрямовано шукайте свою долю на зарубіжних сайтах. У цьому випадку ймовірність успіху значно зросте. Отже, іноземні сайти знайомств для серйозних, відгуки про яких переважно позитивні: 1. Okcupid.com. 2. Luckylovers.com. 3. interpals.net.

Наскільки ефективні сайти знайомств з іноземцями?

Кращі сайти знайомств: відгуки користувачів, особливості та ефективність

Ефективність насамперед залежить від кількості користувачів і від того, наскільки вони налаштовані на серйозні стосунки. Хороші ресурси найчастіше надають анкети цілком гідних кандидатів на роль чоловіка, так як заради розваги платити за перебування на них мало хто буде. Кращі сайти для серйозних знайомств (відгуки про них наведені вище) дійсно можуть допомогти вам влаштувати своє особисте життя, але перед цим вам доведеться поспілкуватися і з неадекватними товаришами. На жаль, жоден ресурс від них не застрахований. Стверджувати, що ви неодмінно знайдете свою любов на іноземному сайті, не можна, але спробувати, звичайно, варто. В інтернеті досить часто зустрічаються згадки про вдалі шлюби з іноземцями, які почалися зі знайомства в Мережі.