Як змінити налаштування пошуку Google Chrome?

203 0 Новини високих технологій

Як часто буває необхідно змінити налаштування пошуку? Користувачі вдаються до заходів в декількох випадках: для ліквідації наслідків дії шкідливого ПЗ або для знаходження якісно нових джерел інформації, втрачених іншим пошукачем. Для вирішення цієї задачі потрібно виконати мінімум маніпуляцій.

Зміна налаштувань Google Chrome

Треба сказати, що в браузерах від компанії Google існує два способи адаптації видачі пошукових запитів. Перший дозволяє змінити параметри пошуку Гугл, задані за замовчуванням. Для цього необхідно:


 • У відкритому вікні браузера вибрати значок випадаючого меню являє собою три вертикальних точки).
 • Зі списку вибрати пункт «Налаштування».
 • У підпункті «Пошук» натиснути на розкриває додаткові можливості трикутник.
 • У випадаючому списку ви зможете вибрати іншу службу по знаходженню відповідей.
  Як змінити налаштування пошуку Google Chrome?
  У разі якщо ви не знаходите потрібну сервісу, ви вправі самостійно зареєструвати його в програмі. Для цього треба вибрати розділ «Інші пошукові системи», після чого відкриється вікно вибору дій – створення, видалення, редагування або переміщення за замовчуванням пошуковика.

  Скидання налаштувань та відновлення пошуку

  У випадках, коли змінити налаштування пошуку не виходить ні одним з представлених способів, потрібно скидання установок за допомогою спеціальної утиліти – chrome_cleanup_tool.exe. Завантажити її ви зможете на офіційному сайті, де доведеться прийняти умови угоди. Після закінчення завантаження система сама запитає, чи бажаєте ви запускати програму – відповідайте ствердно. Додаток почне свою роботу, яка полягає в пошуку небажаних, які і не дають виправити існуючу пошукову систему.


  По завершенні маніпуляцій натисніть кнопку «Видалити». Як тільки процес завершиться, Google Chrome відкриє нову вкладку і запитає дозволу скинути параметри, змінити настройки за промовчанням. Натискайте кнопку «Скинути».

  Налаштування живого пошуку

  Щоб захистити користувачів браузера від неприйнятного вмісту зображень сексуального характеру, а також підвищити швидкодію, можна відрегулювати параметри пошукача на свій розсуд. Для цього слід:
 • На сторінці результатів будь-якого пошукового запиту вибрати пункт «Налаштування» (розташовуються прямо під вікном введення).
 • У випадаючому списку вибрати «Налаштування пошуку».
 • Вибравши низку необхідних параметрів, завершення налаштування.
  Як змінити налаштування пошуку Google Chrome?
  Тут розібратися в тому, як змінити налаштування пошуку, не складе праці – кожен пункт має короткий опис, що дає користувачеві вичерпну інформацію про його призначення.