Як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері: поради для чайників і не тільки

378 0 Новини високих технологій

"Телеграм" - одна з найбільш популярних соціальних мереж, яка включає в себе переписку між користувачами, створення тематичних бесід, а також додавання в друзі. Нижче в статті можна дізнатися, як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері.

Як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері: поради для чайників і не тільки

Як зареєструватися в "Телеграме"

Щоб стати новим користувачем соціальної мережі "Телеграм", необхідно завантажити додаток з GooglePlay на свій смартфон. Далі, після установки, потрібно слідувати інструкціям програми. Натиснувши кнопку "Зареєструватися", необхідно ввести свій номер телефону. Далі прийде код в СМС, після введення якого можна перейти до наступного кроку. "Телеграм" запропонує заповнити поля з іменем, прізвищем, а також провести завантаження аватарки. Після всього цього відкриється наступна форма з пропозицією додати контакти з телефонної книги тих, хто вже зареєстрований у "Телеграме". Цей крок допустимо пропустити. А далі можна побачити порожні форми діалогів. Якщо провести пальцем зліва направо, то виявите меню налаштувань.


Як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері: поради для чайників і не тільки

Як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері

Деяким користувачам зручно працювати з комп'ютера, або їх діяльність як раз і полягає в тому, щоб сидіти за екраном ноутбука та інше. І щоб підтримувати зв'язок зі своїми колегами по роботі або партнерами з інших компаній, а може, і зовсім зі своїми рідними чи друзями, у них часто виникає питання про те, як зареєструватися в "Телеграмі" через комп'ютер. Насправді дуже просто. Необхідно зайти через браузер на офіційний сайт месенджера. Далі завантажити додаток Telegram для комп'ютера/ноутбука. Після установки необхідно пов'язати свою програму на телефоні з "Телеграмом" на ПК. Для цього необхідний номер телефону, на який був зареєстрований користувач на смартфоні. В установленому додатку на комп'ютері слід вказати номер телефону. Далі ввести код з СМС. Після цього всі контакти, з якими була зв'язок, а також діалоги та інші бесіди автоматично перенесуться в додаток на комп'ютері. І тоді нічого не загубиться і можна підтримувати спілкування з колегами, партнерами і друзями далі. Ось як можна зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері.


Що робити, якщо немає програми на телефоні

Дуже часто буває таке, що в людини просто немає смартфону, який підтримував би цей додаток. І тоді виникає наступне питання: як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері без номера телефону? Насправді це практично неможливо. Все тому, що "Телеграм", як і будь-яка інша мережа, така як "ВКонтакте", вимагає при реєстрації телефонний номер для ідентифікації користувача. Звичайно, систему можна обійти, наприклад, скористатися номером свого близького або друзів. Другий спосіб - це використання віртуального номера. Існують спеціальні сайти, на яких, власне, продають ці самі віртуальні номери. Тепер ви знаєте, як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері.

Актуальність "Телеграма"

Чому слід використовувати цю програму? "Телеграм" - соціальна мережа, а якщо правильніше назвати, месенджер від Павла Дурова - творця "ВКонтакте".
Як зареєструватися в "Телеграмі" на комп'ютері: поради для чайників і не тільки
Це захищена мережа, тому зламати її буде практично неможливо. У зв'язку з чим цінну і важливу інформацію деякі розробники або підприємці передають саме тут.

Чи можна заробити з допомогою "Телеграма"?

У деяких користувачів, що працюють в інтернеті, виникає і питання про те, чи можливі заробітки в "Телеграме". Насправді так. Деякі сайти пропонують таку роботу. Наприклад, розпізнавання і введення капчі, щоб допомогти розробникам. Існує і безліч інших варіантів, а так як мережа стрімко розвивається, їх буде набагато більше.