Статуси про вагітність для соціальних мереж

269 0 Новини високих технологій

Очікування народження малюка - це дивовижне стан, переповнене емоціями. Тому і самій жінці, і її рідним і близьким, неодмінно, потрібно розмістити статуси про вагітність у своїх соціальних мережах. Ці статуси можуть висловити цікаве поведінку, незвичайні переваги та різкі зміни настрою тієї, яка під серцем носить малюка.

Статуси про вагітність для соціальних мереж

Смішні статуси про вагітність

Звичайно ж, без гумору нікуди. Тому візьміть на замітку наступні статуси, які обов'язково зможуть знайти своє місце на сторінках «В контакті», «Однокласники» та інших соціальних мережах.


*** Моя подруга стала одужувати, І цілий день на дивані валятися, Ще й б'ється вона животом. А все тому, що там діточки будинок. *** Їм оселедець з шоколадом, Холодець з мармеладом, Борщ з тортом, Печиво з редькою, Тому що в животі У мене є дитинка. *** Хтось скаже, що я дивна. Не знаю, що хочу. Я відповім, ні, не так це, Просто бутерброд хочу Я приправити колбасою, Яблучком і курагою, А ще варенням, сиром, Щоб смак здавався милим. Не подумайте ви погано, Просто в животику живе моя крихітка. *** Попросила чоловіка торт, Щоб не стало сумно. Але поки він в магазин, Я хочу капусти. А потім хочу оселедця, Солодких паличок, медку. Він весь час догоджає, Бо милий знає, Що дитинку я чекаю. *** У вагітних жінок смаки різні бувають. Від бажання солодкого сльози набігають. І поки я в магазин, вже потрібен апельсин. Дитинко смаки мені диктує, і потім сидить, смакує.
Статуси про вагітність для соціальних мереж

Статуси про вагітність: красиві, наповнені емоціями

Звичайно ж, жінки в положенні переполненни емоціями. Тому часом їм дуже потрібно почитати статуси про вагітність, від яких навернеться сльоза, і вони повною мірою зрозуміють свій стан. Зверніть увагу на наступні варіанти. Глибокі і осмислені статуси про вагітність:


*** В очікуванні дива я шкодити собі не буду. Буду їсти все корисне, Слухати чарівну музику. Вивчу всі книги та журнали, Ті, в яких пишуть про дітей. А потім я сяду тихо-тихо, і прислухаюся до кровинушке своєї. *** Всі сайти я вивчила, Прочитала в них віршики, Казки вивчила теж, Пісні дзвінкі душі. А тепер сиджу, співаю, І дитинку я чекаю. *** Одягаюся не по моді, А так, як зручно живота, Тому що його жителем, Дуже сильно дорожу. Щоб не тиснув його будиночок, Ні гумки, ні ремені, Впригну в сукні-розлітайку, І піду гуляти в тиші.
Статуси про вагітність для соціальних мереж

Про вагітних у віршах

Звичайно ж, статуси про вагітність – «в очікуванні дива», це не тільки короткі або римовані вислови. Можна про це положення цілі вірші викладати. *** У мене на животі вискочила ніжка. Ох, і хоче ця ніжка побігти по доріжці. Але поки сидить у мені, донька чи синочок Іноді збиваючи мені ритми днів і ночек. Там, у животику тепло, і відмінно видно, Коли матуся не спить, Кожною секундою дорожить, Поки вона носить у собі, Будинок самого коханого створіння на Землі. *** Хоч і дивні часом жінки вагітні, Але ця дивина їм дана зверху, напевно. Щоб зла не помічали, нервову систему оберігали. І коли з'явиться дитина, повний віддавали собі звіт.

Чудо-жінки та їх поведінка в віршах

Статуси про вагітність для соціальних мереж
Є статуси про вагітність із сарказмом або з перчинкою. На них теж варто звернути увагу. *** Я сьогодні купила тест, І червоний фломастер, Намалюю дві смужки, Щоб приховати страху. Нехай мені руку пропонує, Заміж покличе. І прекрасною нареченою Потім назве. *** Я сьогодні встала рано, Перегладила знову, Всі пелюшки, сорочечки, Ліжко, що збиралася застеляти. Знову гладжу всі одежинки, Перевіряю я застібки, Тому що дуже скоро, Я побачу свою крихітку. *** Збори тривають вже місяць, Думаєте в подорож? Так, практично праві, Але в подорожі тому мені потрібні: Памперси, серветки, піпетки, Пляшечки, соски, повзунки, пінетки, Конверт, креми, присипки, блюдця, Ох, як же мені не ухилитися, Не забути все те, що в списку тому, Коли я поїду в пологовий будинок. А ще, статуси про вагітність, в очікуванні самої емоційної зустрічі, можуть бути короткими. *** Поїхала в пологовий будинок, повернуся я мамою. *** Я сьогодні зібрала пакет, який дасть в пологовий будинок квиток. Пелюшки, підгузки, соски, пінетки, звичайно одежинки, а для себе цукерки. *** Скоро буде під вікнами чоловік мій ходити, мама, тато і бабуся теж, Тому що на світ я народжу того, хто для кожного життя дорожче. *** Нудна, нудна, одноманітна життя, дуже скоро скінчиться, Тільки ти тримайся. *** Маленький, милий, гарненький грудочку, Не знаю я, дочка сидить там іль синочок. Але відчуваю м'яке, ніжне тільце, Яке знає, куди йому дітися. Висловлюйте емоції і передавайте свої переживання. Адже це так мило і чуттєво.