Як налаштувати оновлення сторінок в різних браузерах?

79 0 Новини високих технологій

Оновлення сторінок це не та функція, яка часто використовується в Інтернеті. Більшість взагалі ніколи не стане задаватися питанням, навіщо її настроювати. Однак ряд користувачів стикається з необхідністю часто оновлювати сторінку, і були б не проти цей процес автоматизувати. Наприклад, коли вони спілкуються на якомусь форумі і повідомлення публікуються дуже швидко, як в реальному спілкуванні. Також комусь це може знадобитися в роботі.

Як налаштувати оновлення сторінок в різних браузерах?
Якою б не була причина, суть залишається однією: користувач не хоче вручну «натискати» на значок оновлення сторінки або клавішу F5. Як налаштувати автоматичне оновлення популярних браузерах?


Оновлення сторінки. "Опера"

Як налаштувати оновлення сторінок в різних браузерах?
Налаштувати оновлення сторінок в "Опері" простіше, ніж в будь-якому іншому браузері. Справа в тому, що тут дана функція вбудована автоматично. Користувачам не доводиться вивчати і встановлювати розширення, або займатися подібними додатковими хитрощами.
 • Перейдіть на потрібну сторінку.
 • Клікніть мишкою (по правій кнопці) в будь-якому місці.
 • Випаде контекстне меню, в якому ви відразу побачите потрібний пункт: «Оновлювати кожні».
 • Встановіть часовий проміжок, через який сторінка буде оновлюватися сама по собі. На вибір пропонуються відрізки від 5 секунд до 30 хвилин.
 • Процес запуститься, і буде відбуватися до тих пір, поки ви самі його не зупините.
 • Оновлення сторінки в Google Chrome

  Як налаштувати оновлення сторінок в різних браузерах?
  Оновлення сторінок браузера "Хром" налаштувати теж досить легко. Але на відміну від "Опери", тут доведеться вдатися до додаткових хитрувань. Справа в тому, що у Google Chrome немає вбудованих інструментів для функції автоматичного оновлення. Зате є великий асортимент різних розширень.


  Те, що нам потрібно, називається Auto Refresh. Крім цієї програмки є і аналоги. Але саме «Авто Рефреш» користується особливою популярністю.
 • Знайдіть розширення в "Маркеті" і встановіть.
 • Праворуч, там, де у вас значок збереження сторінки в обрані, з'явиться нова іконка.
 • Клікніть по ній, і перед вами відкриється меню. У ньому можна вибрати часовий період між автообновлениями сторінки.
 • Після кліка по кнопці Start запуститься процес автоматичного оновлення. Він буде активний, навіть якщо ви перейдете на інші вкладки. Зупиниться процес тільки після натискання кнопки Stop в тому ж меню.
 • Оновлення сторінки в "Яндекс.Браузері"

  Оновлення сторінки в "Яндексі" ("Яндекс.Браузер") налаштувати так само просто, як і в Google Chrome. Справа в тому, що обидва ці ресурсу практично однакові. Принаймні, у своєму інтерфейсі. Це стосується і налаштування автоматичного оновлення сторінок – потрібно знайти і встановити відповідне розширення. Після того, як ви пройдете процес установки, все в тому ж правому верхньому куті шукайте новий значок. Використовувати програмку простіше простого: натисніть на іконку, встановіть час між оновленнями і запустіть процес кнопкою Start. Ви зможете спокійно використовувати інші сторінки, поки потрібна буде оновлюватися сама по собі. Щоб перервати процес, досить натиснути на ту ж іконку. Крім напису Start, там буде кнопка Stop. Натисніть її, і автооновлення відразу ж припиниться. Наостанок маленький секрет: якщо в налаштуваннях включити використання кеша перед тим, як запустити оновлення сторінок, процес буде відбуватися набагато швидше. Адже в цьому випадку браузеру прийдеться «довантажувати» тільки ту частину сторінки, яка змінилася після останнього відображення. А от все інше буде подгружаться з пам'яті.