Статуси про подорожі для кожного

359 0 Новини високих технологій

Всі люди шалено люблять подорожі, кожен з нетерпінням чекає своєї відпустки, щоб відправитися в далекі від дому місця. Яскраві, цікаві та неординарні вислови допоможуть висловити радість і натхнення. Статуси про подорожі, промайнули в соціальних мережах, допоможуть розповісти про свої переживання. Вибирайте найкраще, щоб зарекомендувати свою особистість у потрібному ракурсі.

Статуси про подорожі для кожного

Статуси про подорожі для жінок

Ех, як же хочеться піти в магазин, купити купальник, рушник і шльопанці, упакувати все у сумку і полетіти в теплі краї. Але доводиться надягати куртку, чоботи, шапку і їхати на роботу.


*** Нарешті настав час, коли я зможу показати результати своїх тренувань на широку аудиторію. *** Настав, нарешті, час безтурботне, біля моря засипання під хвиль чарівних покликання. Хочу швидше там опинитися і без зупинок в бірюзових водах купатися. *** Тільки жінки зрозуміють, навіщо на три дні відпочинку брати десять комплектів одягу. Звичайно ж, для світлин! *** Складно - це коли в переповненому транспорті їдеш. А коли закриваєш переповнений валізу, це легко – адже значить, попереду прекрасний відпочинок. *** Деякі пишуть статуси про подорожі у віршах, пишуть мемуари. А я скажу просто: "УРАААА! Нарешті!!!!!" *** Одяг радує набагато більше, якщо вона зібрана у валізу і ти збираєшся у подорож. *** Тільки жінкам зрозуміло, що туфлі на підборах з собою на море потрібно взяти обов'язково. Не страшно, що ти їх ні разу не одягнеш, буде страшніше, якщо ти їх не візьмеш і захочеш надіти.
Статуси про подорожі для кожного

Статуси для чоловіків

Незважаючи на їх силу, мужність і приховані емоції, чоловіки радіють відпочинку не менше, ніж жінки. От тільки які статуси про подорожі: прикольні, смішні або серйозні - використовує сильна половина людства, залежить від того, дозволяє собі чоловік проявити свої почуття чи ні.


*** Сиджу і плачу: збираючись на море, дружина склала стільки речей у валізу, що мені доведеться надіти на себе. *** Обожнюю подорожі «Все включено». Включено дійсно все: їжа, вода, алкоголь, світло. Всі, крім мозку. *** Мене не шукайте, пішов у море. *** Уявіть собі, що я в роумінгу, і не дзвоніть, поки я у відпустці. *** Тільки в подорожах я відпочиваю, жодні вихідні, проведені вдома, не замінять чудової поїздки в далекі дали. *** Мужик сказав, що пора відпочивати, значить, він обов'язково відпочине, навіть якщо жінка поїхала з ним разом.
Статуси про подорожі для кожного
*** Я дуже радий, що зможу скоро дізнатися щось нове. *** Заначка витрачена, оплачений відпустку, мій погляд іскриться, трудовий настрій втрачений. Такі різні статуси про подорожі можна побачити на сторінках у чоловіків в соціальних мережах.

Вірші про поїздки на відпочинок

Є цікаві статуси про подорожі на машині, про поїздки в інші міста на поїзді або польоти на літаку в інші країни, але багато хто віддає перевагу для повного вираження емоцій саме віршів, адже саме в них можна повністю висловити накипевшие емоції. *** Скоро в море окунусь, Від проблем звільнюся, Я поїду в світ інший, Де є відпочинок і спокій. *** Я на лижі скоро встану, Відпущу в снігу печалі. З вітерцем я покатаюсь І до мрії своєї примчу. *** Зібрані вже валізи, І застелені дивани, Тому що ми сьогодні Їдемо в світ нірвани. *** Валізка я зібрала, Багато одежинок я взяла, Тому що я поїду В далекі краї. *** Ми вже речі все склали, В гаманці гроші поклали. Ми свій відпочинок заслужили, І тому зараз Вирушаємо ми дружно У подорож, чудово, Не хочемо, щоб дні роботи утерялись даремно. Нехай статуси про подорожі будуть литися від чистого серця, наповнять свіжими емоціями і яскравими враженнями!