Не приходять листи на пошту "Яндекс" - що робити?

564 0 Новини високих технологій

Час від часу користувачі скаржаться на те, що їм не приходять листи на пошту "Яндекс". Чому може таке відбуватися? Як боротися з цією проблемою? Чи справді все так небезпечно, як здається на перший погляд? Відповісти на все це чекає далі. Насправді проблем може бути дуже багато. Але панікувати не варто. Більшість ситуацій вирішуються без особливих труднощів.

Збій мережі

Чому не приходять листи на пошту "Яндекс"? Вся справа може критися в самому звичайному системному збої даного сервісу. Від користувача це не залежить. Відбувається із-за перевантаження головного сервера або при оновленні.
Не приходять листи на пошту "Яндекс" - що робити?При збої мережі деяким користувачам листи можуть приходити, а деяким ні. Також спостерігаються проблеми з відправкою повідомлень. Лякатися не варто. Досить просто трохи почекати. Як тільки збої і неполадки в мережі будуть виправлені, пошта почне працювати в повну силу.

Спам

Але це не найпоширеніша проблема. Не приходять листи на пошту "Яндекс"? Найчастіше в дійсності повідомлення доходять до скриньки користувача. Просто поміщаються всі листи не у "Вхідні", а в папку "Спам". Якщо очікується отримання повідомлення, але при цьому воно довго не приходить, рекомендується перевірити вказану папку. Швидше за все, саме там буде втрачений лист. Цілком поширене явище, пов'язане з налаштуваннями і фільтрами електронної пошти. Так що бажано заздалегідь перевіряти папку "Спам". Як показує практика, половина користувачів перестають скаржитися на виникаючу проблему. Але це ще не всі варіанти розвитку подій. Існує ще одна причина, по якій не приходять листи на пошту "Яндекс".
Не приходять листи на пошту "Яндекс" - що робити?Блокування

Цілком ймовірно, що від певних доменів або адрес повідомлення не будуть доходити до одержувача. Причому не обов'язково мати пошту на "Яндексі", проблема може статися з будь-яким хостингом. Причина криється в автоматичних налаштуваннях сервісу, які включають блокування тих чи інших листів. В даному випадку рекомендується написати в технічну підтримку "Яндекса". Хоча багато користувачів радять просто завести собі пошту на іншому хостингу. Зняття блокування - справа непроста. Але можна спробувати своїми силами вирішити ситуацію. Не приходять листи на пошту "Яндекс" з GMail? Досить спробувати попрацювати трохи з фільтрами. Може бути, вийде без особливої праці зняти блокування.

Робота з фільтрами

Якщо листи від якогось користувача поміщаються в теку "Спам" або не приходять користувачеві, рекомендується включити налаштування фільтрів безпеки в "Яндексі". Як це зробити? Досить слідувати інструкції:
 • Пройти авторизацію в пошті. Далі зайти в "Налаштування".
 • Вибрати в меню "Правила оброблення пошти".
 • Перейти в розділ "Білий список" і набрати там у відповідному вікні потрібну адресу відправника.
 • Натиснути на "Додати".
 • З цих пір контакти з "Білого списку" не будуть поміщатися в папку "Спам". І як заборонені розпізнаватися вони теж не стануть. Зрозуміло, що робити, якщо не приходять листи на пошту "Яндекс".
  Не приходять листи на пошту "Яндекс" - що робити?

  Переповненість

  Але це ще не все. Іноді причиною того, що на ту чи іншу пошту не приходять листи, стає банальна переповненість даними. У кожного сервісу є свій ліміт вхідних і вихідних документів. Цілком імовірно, що він вичерпаний. Достатньо просто очистити пошту від скупчилися листів. Після цього не доведеться замислюватися, з якихось причин не приходять листи на пошту "Яндекс".

  Популярі новини
  Загрузка...