Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

848 0 Новини високих технологій

Інтернет грає величезну роль в нашому житті. За допомогою нього можна знайти практично будь-яку потрібну інформацію. У 21-му столітті ми навіть спілкування слабо уявляємо без підключення до Мережі. Мобільні оператори постійно нарікають на втрату величезної кількості прибули з-за безкоштовних програм або меседжерів, що дозволяють людям, що знаходяться на відстані, спілкуватися абсолютно безкоштовно. Найчастіше таке спілкування відбувається шляхом текстової листування. Це дуже зручно, адже вам не потрібно постійно "висіти" на лінії дзвінка, щоб в той чи інший момент поділитися своїми думками або озвучити щось важливе. Крім того, ви відволікаєте оточуючих своїм діалогом.


Велику популярність текстова листування має у молоді. Та що вже говорити, практично будь-яка соціальна мережа має внутрішню пошту. За допомогою неї можна не тільки набирати повідомлення, але і прикріплювати зображення, музику або навіть відео. Функціональність пошти залежить від ресурсу, на якому ви перебуваєте. Відмінним прикладом меседжерів є програма "Скайп" або "Вайбер". Два ці програми доступні як для ПК, так і для мобільних пристроїв.

Призначення смайлів

Якою б не була текстова листування, вона позбавляє користувачів одного - точного вираження емоцій. Звичайно, можна нескінченно використовувати знаки пунктуації або слова з яскравим емоційним забарвленням, але в точності ваші переживання чи радість донести співрозмовника не вийде. Саме для цього і були придумані смайлики. Спочатку вони складалися з простих друкованих знаків типу двокрапки і дужки, а потім це були банальні жовті личка, на яких була зображена та або інша емоція.


Зараз смайлик знайшов своє вираження в системі "emoji", це група різних зображень людей, тварин, їжі, машин, знаків або іншого, які користувачі можуть вставити в текстовий листування. Звичайно, значення простих "усміхнених", "плачуть" або "кричущих" смайлів розтлумачувати нема чого, але ж часто ми використовуємо ту чи іншу піктограму, навіть не знаючи, що вона означає. Адже у деяких смайликів є певне значення і навіть своя історія. Приміром, смайл "мавпочка із закритими очима". Хтось бачить тут просто зображення тварини, а хтось помічає таємний підтекст. Який? Давайте розберемося разом і дізнаємося, що означає смайл "мавпочка із закритими очима".
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

Різновиди смайлів

У системі "emoji" можна відшукати безліч різних смайлів. Це класичні жовті мультяшні особи, транспорт, за допомогою якого ми можемо розповідати про цікаві подорожі, або смайлики-їжа. Останніх настільки багато, що можна навіть передати з допомогою них цілі рецепти. Маленькі піктограми покликані не тільки показувати емоції або ділитися цікавими новинами. Психологи стверджують, що інформація, насичена такими картинками, краще запам'ятовується і відкладається в пам'яті людини. Принцип такий же, як і з дитячими книжками, в яких багато ілюстрацій. Дитина асоціює потрібну інформацію з зображенням і легше запам'ятовує її. Так що якщо ви хочете, щоб хтось не забув сходити в магазин, вигуляти собаку або, наприклад, полити квіти, нагадайте йому про це в повідомленні з відповідним смайликом.
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

Смайли-тварини

Окрему категорію становлять смайлики-тварини. Вони потрібні не тільки для того, щоб показувати співрозмовникові зображення звіра. Кожна тварина виражає певний настрій. Так, за допомогою "собаки" можна виразити відданість, з допомогою "лисиці" - хитрість, а з допомогою "равлики" - повільність. Але багатьом з нас доводилося помічати три іконки із зображенням мавпочок, що стоять до ряду. Чому ж саме мавпочки, і в чому тут суть? Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і її "товариші"? Читайте далі.
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

Значення смайла "мавпочка з закритими очима"

Для того щоб зрозуміти значення цього смайла, потрібно заглибитися в історію. Три смайла мавпочок розташовані разом неспроста. Три мавпи, одна з яких закриває очі, інша - вуха, а третя - рот, символізують давню буддійську ідею. Вчення говорить нам про те, щоб ми не робили зла, і було поширене в Стародавній Індії, Японії і Китаї. Примати вказують "не бачити зла, не чути зла і не говорити про зло". Багато люди неодноразово задавалися питанням: а чому саме мавпи? Історики кажуть, що в якості зображення ідеї недіяння зла були саме ці тварини, тому що в японській мові відбувається забавна гра слів. "Не бачу, не чую, не кажу" по-японськи означає "мидзару, ивадзару, кикадзару". А слово "мавпа" перекладається як "дзару". Можливо, стародавні буддисти вкладали в зображення мавп і інший сенс, але нам з вами про це можна лише здогадуватися. І ось коли ми вже розуміємо, що значить "мавпочка з закритими очима" (смайл), можна міркувати, як його застосувати в листуванні. До речі, в різних додатках смайли-мавпи можуть виглядати трохи по-різному.
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

Коли використовувати смайл "мавпочка з закритими очима"

Милий примат, прикриває очі, обіцяє нам "не бачити зла". Тому пряме призначення такої піктограми - показати співрозмовникові, що те, що він говорить або показуємо вам - погано. Наприклад, він розповідає вам історію, де ви звинувачуєте когось або безпосередньо його самого. Бути може, він переслав вам зображення або якісь матеріали, де зображено те, що ви вважаєте "злим" або огидним.
Коли застосовувати смайл "мавпочка з закритими очима" ще? Ви можете показати людині, з яким ви ведете бесіду, що вам категорично не подобається хід вашого діалогу. Що ви просто не бажаєте бачити, читати і терпіти те, що він пише. Ще один спосіб застосувати смайлик - показати, що ви ховаєтеся від чого-небудь або вже сховалися. Мовляв, вам щось показують або від вас чогось хочуть, а ви, як говорили в дитинстві, "в будиночку".
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

"Мавпочки" в "Скайпі"

Ми розібралися, що означає смайл "мавпочка із закритими очима". Цікаво, що в програмі "Скайп" є ще кілька різновидів таких смайликів. Мавпочка, на яку надіта китайський одяг може символізувати рік Мавпи за східним календарем. Є тут і маленький примат, який лежить на снігу. Можна відправити співрозмовника, наприклад, коли йде перший сніг, і ви цьому дуже раді. Знайдеться в "Скайпі" і смайл із зображенням танцюючої мавпочки. Він найбільш універсальний. Так можна показати, що ви щасливі, що готові пуститися в танок. Деякі користувачі називають це "переможним танцем". Наприклад, можна відправити смайлик, коли у вас щось вийшло або те, що ви загадували, збулося.
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?

На закінчення

Хотілося б відзначити, що якщо вам набридли вбудовані "emoji", то існує маса програм і додатків для комп'ютера або гаджета, що дозволяють використовувати й інші смайли. Тепер ви знаєте, що означає смайл "мавпочка із закритими очима". Використовуйте його з розумом.