Биткоин: як отримати адресу на "Вебмані"?

259 0 Новини високих технологій

Зовсім недавно назва "біткоін" знали лише деякі фахівці сфер IT та інтернет-бізнесу, але вже зараз навіть дитина знає що таке "майнить", "сатоши" і "криптовалюта". І це зовсім не дивно, адже курс біткоіна по відношенню до основних світових валют дуже швидко зростає. Кожен, хто прогнозував падіння криптовалютной системи в недалекому майбутньому, глибоко помилився. Ті, хто зробили ставку на незвичайну валюту, не злякалися ризикнути і вклали кошти в біткоін, зірвали непоганий куш. Що таке біткоін? Як його отримати?


Біткоін: як отримати адресу на "Вебмані"?
Bitcoin wallet (Біткоін-гаманець) - спеціальне програмне додаток, що дозволяє зберігати біткоіни і здійснювати різні операції з цією валютою: оплачувати товари і послуги, обмінювати їх на електронні гроші і валюту інших країн, приймати платежі і здійснювати перекази іншим користувачам.

Гаманці для біткоін: як отримати?

На сьогоднішній день для операцій з bitcoin створено величезну кількість самих різних ресурсів. Їх настільки багато, що у непідготовленого користувача можуть виникнути проблеми при виборі якогось одного. Як отримати біткоін-адреса? Для початку потрібно ознайомитися з особливостями кожного сервісу: наявність російської мови, безпека, комісія за здійснення операцій і багато іншого.
Біткоін: як отримати адресу на "Вебмані"?

Кращий гаманець біткоін

На офіційному сайті Bitcoin можна знайти список найбільш популярних гаманців для інтернет-браузерів, мобільних пристроїв і комп'ютерів. Майже всі вони російською мовою, що полегшує роботу з біткоін. Щоб вибрати гаманець, який підійде під усі критерії, вам доведеться ознайомитися з усіма негативними і позитивними властивостями кожного.


Гаманець WMX від Webmoney для біткоін: як отримати?

Якщо вам не вдалося зробити вибір на користь одного з ресурсів для біткоін за допомогою списку, розташованого на офіційному сайті, то вам завжди доступні послуги іншого популярного електронного місця для зберігання грошей, яке успішно здобуло заслужену славу. В даному випадку це система «Вебмані», в якій зовсім недавно стала доступна можливість відкриття аналога гаманця біткоін - WMX. За допомогою нього можна не тільки здійснювати ті самі операції, які доступні в традиційному bitcoin wallet, але і скористатися всіма привілеями Webmoney. Компанія INDX Transaction LTD є гарантом WMX-гаманця. Це відома міжнародна біржа, яка торгує акціями іноземних і російських компаній (Apple, IBM, Amazon, Google та ін). Як отримати біткоін-адресу в «Вебмані»?
Біткоін: як отримати адресу на "Вебмані"?
В даній системі курс біткоіна встановлений на рівні 1BTC=1000 WMX. Ви зможете приймати платежі на свій унікальний адресу після того, як відкриєте WMX в Webmoney. Після шести підтверджень вашої транзакції в глобальній пірингової криптосети біткоіни зараховуються на гаманець WMX. Платіжна система WebMoney дозволяє вести розрахунки в біткоін. Як отримати таку можливість? Для цього потрібно створити гаманець WMX. На нього можна зараховувати суми більше 00001 BTC. Існує обмеження на зняття кріптовалюти: власник гаманця має право знімати не менш 0001 BTC.

Як відбувається реєстрація в «Вебмані»?

Щоб завершити операцію, користувач повинен мати як мінімум формальний атестат. Це необхідно для підтвердження персональних даних. Процес отримання формального атестата досить простий і детально описаний на сайті платіжної системи. Для початку сфотографуйте першу сторінку паспорта і завантажте фотографію в спеціальну форму. Дані надійдуть на перевірку адміністрація системи. На наступний день дані будуть перевірені, і ви зможете здійснювати операції з біткоінами.
Біткоін: як отримати адресу на "Вебмані"?
Сервіс має право затримувати операції на строк до двох діб. Такі обмеження стосуються користувачів, які мають початковий або персональний атестат. Власникам формального атестата пощастило ще менше. Тривалість затримки платежу може скласти 4 дні. Зрозуміло, гарант стягує комісію, яка складає 08% від суми переказу. Перед тим як отримати біткоін-адресу на «Вебмані», потрібно вивчити питання стягнутих відсотків. Існують обмеження щодо суми комісії. Вона не повинна бути менше 001 WMX. Максимальна сума процентів не може бути більше 50 WMX, тому користувачеві невигідно здійснювати дрібні платежі.

Переваги «Вебмані»

До числа переваг використання сервісу можна віднести: 1. Ви можете в будь-який момент обміняти біткоіни на рублі. Надалі їх можна вивести на карту або оплатити ними товари в інтернет-магазині. Це дуже зручно, так як багато користувачів воліють отоварюватися саме в інтернеті. Багато користувачів заробляють гроші саме в електронному вигляді. 2. Вражає і система безпеки сервісу Webmoney. У чому вона перевершує інші платіжні системи. Щоб пройти ідентифікацію, користувачеві потрібно ввести особисті дані. Копія паспорта, завантажену на сервіс, проходить ретельну перевірку. Крім того, кожному учаснику системи присвоюється бізнес-рівень, що підвищує рівень довіри до людини. Високий рівень свідчить про надійність учасника платіжної системи.
Біткоін: як отримати адресу на "Вебмані"?

Як зареєструвати Bitcoin гаманець в системі WebMoney

Для початку потрібно зареєструвати аккаунт в системі WebMoney. Після реєстрації увійдіть у Keeper і перейдіть на вкладку «Гаманці». Тепер натисніть на пункт меню «Створити гаманець». Натисніть кнопку «Далі». Перед вами з'явиться список гаманців з титульними знаками. Увійдіть на сайт платіжної системи і подивіться на правий верхній кут. У ньому повинен з'явитися ідентифікатор вашого WMID. Перейдіть на сторінку поповнення після отримання реквізитів для введення WMX. Як зробити біткоін-адреса? При створенні гаманця система автоматично генерує унікальний адресу, який необхідний для здійснення операцій з криптовалютою.

Поповнення біткоін-гаманця

Хочете заробити сатоши? Використовуйте адресу гаманця на сайтах, які роздають біткоіни. Заробити біткоін також можна, якщо використовувати майнінг. Особливістю розрахунків є той факт, що в гаманці користувача відображаються суми, кратні 1000 сатошам. Не варто турбуватися, якщо не надійшли дрібні суми. Вони нікуди не зникають. Маленькі суми накопичуються у вашому акаунті. Щоб подивитися суму недозачисленной кріптовалюти, зайдіть на сайт натисніть на кнопку «Дозачислить».