Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?

661 0 Новини високих технологій

З кожним роком все більшу популярність знаходить додаток Viber. Месенджер активно використовується як в особистих, так і в робочих цілях, з-за чого при роботі з ним нерідко виникають питання з його функціоналом. Однією з проблем для багатьох користувачів є питання про те, як в "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?

Як завершити спілкування в групі?

Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Розглядаючи питання про те, як в "Вайбері" видалити групу, необхідно розуміти різницю між створеним чатом і діалогом, у який було отримано запрошення. У разі якщо користувач є гостем в групі, то він може вийти з неї - в цьому випадку він перестане отримувати повідомлення, однак сам чат залишиться для інших учасників. Для того, щоб вийти з групи, достатньо натиснути на меню функцій, зайшовши в чат, і вибрати пункт "Відписатися".


Видалення чату

Якщо ж творець групи виявив бажання завершити спілкування в діалозі, то він може видалити групу. Але остаточно видалити бесіду можна лише в тому випадку, коли з неї вийдуть всі користувачі.
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Як видалити учасника групи "Вайбері"? Дуже просто - для цього слід скористатися тим же меню із зображенням шестерні. У вікні буде представлений список всіх членів групи, і адміністратор, клікнувши по кожному з них, може вибрати пункт "Видалити з чату". Після того як всі користувачі покинуть групу, її творцеві залишиться вийти самому, щоб чат автоматично пішов.

Видалити кілька повідомлень

Для того щоб приховати деякі повідомлення, не потрібно знати, як в "Вайбері" видалити групу - такі кардинальні дії зайві. Для видалення певної кількості повідомлень або очищення всього чату існує спеціальний механізм в месенджері. Щоб видалити кілька повідомлень у групі, слід клацнути по кнопці в правому верхньому кутку, на якій зображена шестірня, і вибрати пункт "Редагувати повідомлення".


У результаті цього дії праворуч від кожного повідомлення з'явиться "прапорець", який необхідно вибрати, відзначаючи всі бажані елементи бесіди. Завершивши вибір, для видалення всіх виділених повідомлень залишиться тільки натиснути на корзину в лівому нижньому кутку і підтвердити дію, натиснувши "ОК".

Видалення одного повідомлення

Розбираючись з тим, як видалити повідомлення у групі в "Вайбері", не обов'язково слідувати алгоритму видалення декількох елементів бесіди. Якщо потрібно стерти тільки одне відправлене повідомлення, то Viber пропонує два варіанти для користувача - видалити тільки в своєму чаті або видалити скрізь. При цьому другий спосіб можливий тільки з аккаунта, з якого була виконана відправлення.
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Щоб відкрити відповідне меню, необхідно утримувати пальцем повідомлення, яке потрібно видалити. У разі вибору пункту "Видалити скрізь" повідомлення вийде як в чаті користувача, так і у його співрозмовників, навіть якщо вони його не прочитали.

Резюме

Як можна помітити, розбираючись в питаннях про те, як в "Вайбері" видалити групу, одне або кілька повідомлень або учасника, зрозуміти принцип дії досить легко. Кожен з алгоритмів виконується в кілька простих кліків по екрану, не вимагаючи постійно тримати в розумі складну систему послідовності дій. Варто відзначити, що, видаляючи групу або повідомлення, варто ще раз зважити своє рішення - не маючи резервної копії, відновити втрачені дані буде вже неможливо.