Казковий Pottermore: тест на факультет і чарівну паличку

149 0 Новини високих технологій

Казка про Гаррі Поттера - одне з найважливіших творів нашої епохи. Автор книг про диво-хлопчика Джоан Роулінг створила цілий чарівний світ, з якого не хочеться повертатися в буденність. Саме для того, щоб зануритися в чудеса з головою, і існує сайт Pottermore.

Казковий Pottermore: тест на факультет і чарівну паличку

Чари навколо нас

Сама Джоан Роулінг приймає активну участь в житті сайту. Наприклад, деякі факти про героїв, доступні на сайті, ви не знайдете в книгах. Письменниця викладає на сайт елементи історії світу магів, детальніше розкриває долі і характери персонажів.


Це не тільки енциклопедія по всесвіту світу Гаррі Поттера, але різноманітні інтерактиви для відвідувачів. Як вам можливість пройти на Pottermore тест на факультет? А підібрати під ваш характер чарівну паличку? А визначити вашого духа-покровителя - патронуса?

Знову до школи: освоюємося на сайті Pottermore

В першу чергу, будьте готові до того, що даний ресурс написаний виключно англійською мовою. Але в сучасному світі це вже не повинно бути великою проблемою. Звичайно, знаходяться поціновувачі, які переводять статті та замітки з сайту на російську. Але мовою оригіналу читати завжди цікавіше. Випробуйте на собі одну з цікавих можливостей Pottermore - розподіл по факультетах. Тест вам запропонують пройти практично відразу ж після реєстрації. Ви можете піти його відразу ж або спочатку побродити по барвистим сторінках сайту.
Казковий Pottermore: тест на факультет і чарівну паличку
На Pottermore тест на факультет грає роль Розподіляє Капелюхи. В залежності від ваших особистих якостей, обраних відповідей, ви опинитеся представником одного з чотирьох факультетів: Грифіндор, Слізерін, Равенкло і Хаффлпаф. У російському перекладі два останніх відомі також як Когтевран і Пуффендуй відповідно. Далі вам розкажуть, а точніше, запропонують почитати про вашому факультеті (його історії, засновника, видатних представників, символіці, звірі-покровителя) Більш того, вам запропонують завантажити шпалери для робочого столу, демонструють вашу приналежність до факультету - на них зображені знакові тварини: зелено-срібна змія для Слизерина, червоно-жовтий лев для Ґрифіндору, жовто-чорний борсук для Хаффлпафа і синьо-бронзовий орел для Равенкло.


Розподіл в Ильверморни - американський аналог Хогвартса

Вам надається можливість пройти не один лише тест на факультет в Хогвартсі. Pottermore тепер включає в себе і розподіл в Ильверморни. Якщо ви фанат світу Гаррі Поттера, то, звичайно, вже подивилися фільм "Фантастичні тварини і де вони мешкають" і знаєте, що Ильверморни - це школа чарівництва в Америці. Поки що про неї мало що відомо - в семи книгах вона взагалі ні разу не згадана. Однак завдяки Pottermore тест на факультет Ильверморни дає уявлення про устрій цього магічного навчального закладу. Факультетів у Ильверморни чотири, як і в Гогвортсі, і кожен знаходиться під заступництвом чарівного істоти-тотема: Пиквиджи (Паквадж, Пуквуджи) - невелике вухасте істота, що живе на болотах, Рогата Змій, Буревісник (Грім-птах у деяких перекладах) і Вампус (велика дика кішка, схожа на пантеру).
Казковий Pottermore: тест на факультет і чарівну паличку

Підбираємо чарівну паличку

На Pottermore тест на факультет - не єдина можливість дізнатися про себе щось нове. Сайт також запропонує підібрати вам чарівну паличку. Так, і у них теж можуть бути певні параметри: довжина і матеріал, з якого виготовлена паличка. Вважається, що довжина у більшості паличок стандартна - близько 12-13 дюймів, а ось матеріали виготовлення іноді відрізняються неймовірною есклюзивностью. Зовнішня частина, як правило, робиться з дерева, а ось серцевина завжди містить магічний елемент. Всередині у палички може бути жила дракона, перо фенікса, волосся єдинорога і так далі. Завдяки такій "начинці" цей артефакт набуває певний характер: у книгах кілька разів згадується, що не чарівник вибирає паличку, а паличка - чарівника.