Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google

285 0 Новини високих технологій

З проблемою втрати пароля для доступу до облікових записів в Інтернеті доводилося стикатися багатьом користувачам. Більшість сервісів, для використання яких необхідна авторизація за допомогою облікових даних, надають можливість відновлення забутої або вкраденої інформації. Подібний функціонал присутній і в сервісах Google, доступ до яких здійснюється через одну і ту ж реєстраційну запис. Розглянемо докладніше, як відновити обліковий запис gmail.com.

Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google

Способи відновлення пароля

Відновити обліковий запис gmail.com можна трьома способами: перші два можуть успішно використовуватися в тому випадку, якщо користувач пам'ятає адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, які були вказані при створенні облікового запису на однойменному сайті і має до них доступ в даний момент часу. Третій варіант підійде в тому випадку, якщо раніше зазначена інформація у людини не збереглася або немає можливості скористатися даними засобами зв'язку.


 • Через електронну пошту (за допомогою відправки перевірочного листи від служби підтримки користувачів Google).
 • За допомогою мобільного телефону.
 • Через службу підтримки при коректному складеному запиті.
 • Як відновити обліковий запис gmail, маючи доступ до резервної електронній пошті? Необхідно перейти на сторінку для відновлення пароля, посилання на неї доступна на панелі для введення реєстраційних даних. На самому початку процесу система запропонує користувачу ввести останню комбінацію, яку він пам'ятає. Потім з'явиться можливість самостійно визначити варіант відновлення пароля. Слід вибрати «по електронній пошті» і вказати у відповідному полі її адресу. У разі коректного введення буде виведено повідомлення про відправку. Користувачу залишається лише перейти за посиланням, яке прийде в листі, і поставити нову комбінацію для авторизації.


  Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google

  Як відновити обліковий запис gmail за номером телефону

  Для отримання доступу до своєї реєстраційної записи таким чином знову буде необхідно відвідати сторінку сайту Google для відновлення загублених даних. Однак на цей раз слід вибрати варіант зміни пароля за допомогою мобільного телефону. Після натискання на кнопку «Відправити SMS» користувачеві надійде повідомлення, що містить комбінацію символів для підтвердження. Цю цифрову послідовність потрібно ввести в поле на сайті google.ru. Після цього буде надана можливість зміни пароля.
  Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google

  Інші способи

  Як відновити обліковий запис gmail.com іншими способами? У разі якщо два запропонованих вище способи не підходять, можна спробувати отримати доступ до свого облікового запису через технічну підтримку сайту google.ru. Цей варіант підходить для тих користувачів, які не мають доступу до електронної пошти або не можуть скористатися мобільним телефоном. Потрібно лише відповісти на питання системи (стосовно даних, які були вказані при створенні облікового запису). Сподіваємося, що наведені поради допоможуть відповісти на питання, як відновити обліковий запис gmail.