Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації

2461 0 Новини високих технологій

Вам відомо, на якому сайті знайомств краще зареєструватися? Відгуки про цих дивовижних інтернет-ресурсах нам допоможуть розібратися в цьому питанні. Мільйони людей цікавляться темою знайомств, тому Мережа буквально нашпигована відповідними сайтами. Їх існує колосальна кількість – від солідних сайтів «мільйонників» з репутацією та історією, до веб-сайтів-одноденок, створених з метою розкрутки та отримання коштів з довірливих користувачів. Практично всі ці ресурси оголошують, що саме з допомогою них можна знайти серйозні стосунки. Дуже часто це не відповідає дійсності, хоча і не суперечить їй.


Такі веб-сайти діють за наступною принципом: відвідувачі можуть спілкуватися, знайомитися, а якщо в результаті з цього вийде що-небудь серйозне, ніхто не заперечує. Важливо, щоб люди відвідували сайт і іноді кликали на рекламу. Лише поодинокі проекти пропонують особливі послуги, спрямовані конкретно на вибір другої половинки. Запорукою успіху в реалізації життєвих серйозних планів є виділення цільових веб-сайтів з маси інших.

Основні параметри

Отже, ви хочете дізнатися, який сайт знайомств краще? Відгуки ви бажаєте вивчити? Багато користувачі впевнені, що обов'язково потрібно звертати увагу на наявність специфічного функціоналу (способів аналізу взаємної сумісності програм тестування), націленого на пошук другої половинки, підходящою для серйозних стосунків. Якщо на сайті відвідувачам пропонується лише заповнити анкету, вам доведеться вірити всьому, що якийсь чоловік побажав повідомити сам про себе. Звичайно ж, це нерозсудливо. Крім того, ви просто потоне в океані з тисяч анкет.


Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Яким повинен бути рівень підходу? Якщо сайт рекламує себе на ТБ, це означає, що в проект вкладено колосальні гроші, що тут якісні послуги і є значна аудиторія – інакше інвестиції «відбити» неможливо. Якщо ресурс менш крутий, його історію можна перевірити в Вебархиве. Багаторічна хроніка свідчить про те, що сайт не є одноденкою. Наявність про нього відгуків в Інтернеті також потрібно брати до уваги. Необхідно також звертати увагу на наявність фейс-контролю. Коли ви зареєструєтесь на пристойному сайті, у вас можуть зажадати номер телефону (таке трапляється тоді, коли працівники служби засумнівався в адекватності даних). Його потрібно буде підтвердити за допомогою коду, який прийде вам в СМС. Якщо ви впевнені, що веб-сайту можна довіряти, цього боятися не слід. Даний нюанс говорить про те, що сайт знайомств ставиться до своєї справи серйозно і прагне ліквідувати активність спамерів, мережевих шахраїв і хуліганів.

Рекомендації

Багато хочуть з'ясувати, який сайт знайомств краще. Відгуки про цих інтернет-ресурсах користувачі вивчають постійно. Далі ми розглянемо три надійних сайту знайомств онлайн, мають хорошу репутацію та відгуки. Їх відвідують сотні тисяч користувачів, а це значить, що за допомогою них можна знайти потрібну людину.
Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Ви бажаєте збільшити свої шанси? Тоді вам потрібно зареєструватися одночасно на всіх цих сайтах. Навіть якщо вам не потрібні серйозні стосунки або у вас є сім'я, можна пройти тести з простої цікавості. Ви просто побачите тих людей, які можуть стати вашими ідеальними супутниками життя. До речі, таке тестування проводиться безкоштовно.

eDarling

Не питайте, якою сайт знайомств краще. Відгуки в Інтернеті, вам прояснять ситуацію. На першому місці в рейтингу популярних сайтів знайомств перебуває веб-сайт eDarling. Цей проект виготовили німці. Вони впровадили його в російський сегмент Мережі. В Європі сайт завоював славу (має понад 5 мільйонів учасників), тому його засновники вирішили поширити ідею на Рунет. Суть завдання полягає в підборі підходящих партнерів на базі системи тестування, яку створили провідні психологи з університетів Англії, Німеччині та Голландії.
Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Спершу зареєструйтесь на eDarling, а потім витратьте 25-30 хвилин на тест. Вам доведеться дати відповідь на більш ніж 270 питань. Цією можливістю нехтувати не можна, так як вона окупиться з лишком. У підсумку ви отримаєте перелік найкращих потенційних кандидатів для шлюбу, які будуть підходити вам за життєвими уподобаннями, культурному і соціальному рівню, типу особистості.

Teamo

Якщо вам невідомо, який сайт знайомств краще, відгуки читайте обов'язково. На другому місці за популярністю в Інтернеті знаходиться сервіс Teamo. Він просуває ідентичну ідею підбору найбільш сумісних людей шляхом аналізу, але використовує власну методику. Творці декларують, що їх система підбору кандидатів базується на пошуку подібності «17 якостей зразковою пари». Вони вважають, що таким чином можна створити шлюбний або інший ідеальний життєвий союз. Спілкуватися тут з сумісними відвідувачами можна лише платно, однак сам перегляд списку не вимагає коштів. Ви зможете відразу оцінити кількість і якість кандидатів на «ділові відносини», визначитеся, чи має сенс оплачувати аккаунт "Преміум" заради майбутніх зустрічей.

LoveMage

Так який сайт знайомств найкращий? Відгуки багатьох користувачів свідчать про те, що LoveMage є непоганим ресурсом. Взагалі, він в рейтингу перебуває на третьому місці. На цьому старому сайті знайомств можна створити серйозні стосунки з іноземцем і навіть вийти за нього заміж. У Рунеті він зміг завоювати тиху «сарафанную» популярність, так як його творці не проводять активних рекламних компаній. Крім усього іншого, його функціонал не нагадує про старі добрі часи, дизайн давно не оновлювався. Проте він відомий всім дівчатам, які прагнуть вийти заміж за чужинця. Чому він вважається ефективним? Відомо, що LoveMage належить службі знайомств, яка володіє мережею гарних іноземних сайтів, відомих у зарубіжній Мережі. Їх цільова аудиторія – західні чоловіки, зацікавлені в знайомстві або шлюб з «російськими дамами». Завдяки цьому, для дівчат з Білорусі, Росії, України, Естонії, Литви і Латвії завжди є вибір кандидатур.

Kismia

Продовжуємо розбиратися, який сайт знайомств найкращий. Відгуки про веб-сайті Kismia кажуть, що це абсолютно новий сервіс для створення серйозних стосунків. Він почав працювати в 2012 році. До 2015 року він став настільки популярний, що творці заявили про його здатність конкурувати з мегапроектами рівня eDarling і Teamo.
Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Kismia оснащений системою підбору партнерів, що використовує метод психологічного тестування.

Вибір

Чому ніхто не знає, які кращі сайти знайомств з іноземцями? Відгуки про них розповідають багато. Люди радять шукати відповідний ресурс за рекомендаціями друзів і знайомих, які знайшли дружину або чоловіка за допомогою сайту знайомств. Деякі користувачі стверджують, що потрібно скористатися пошуковою системою, почитати відгуки на спеціальних форумах. Багато рекомендують працювати з ресурсом 7brides.ru, так як він належить значному міжнаціональному шлюбного агентства. На цьому ресурсі, як правило, реєструються ті, хто бажає знайти людину, з яким можна буде побудувати сім'ю.
Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Тут спілкуються, знайомляться, вибудовують віртуальні стосунки, а потім зустрічаються особисто. На цьому ресурсі свої анкети розмістили більше 100 тисяч іноземних чоловіків, охочих знайти свою любов в Росії. Сайтом володіє американське шлюбне агентство Dating and Matchmaking, Inc. У сфері міжнародних знайомств ця компанія працює з 2003 року. У її розпорядженні знаходяться сайти знайомств (кілька десятків), створені на різних мовах. Тому, якщо ви вирішите зареєструватися на 7brides.ru, то автоматично ваша анкета опиниться в об'єднаній базі інших ресурсів.

Meetlady.ru

Ви, можливо, вже розібралися, на якому сайті знайомств краще знайомитися. Відгуки користувачів рекламують ще один серйозний сайт – Meetlady.ru. Тут перевіряється анкета кожної дівчини – необхідно відразу підтвердити реальність номера телефону, оскільки без цієї процедури зареєструватися неможливо.
Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Завдяки такій політиці, цього сайту довіряють зарубіжні відвідувачі. Підвищення рівня довіри також сприяють інші приємні нюанси – служба організовує зустрічі з іноземцями, виступає гарантом відсутності шахрайства. Цей сайт для тих людей, які розраховують завести серйозні і тривалі стосунки.

Acqinter.ru

Який сайт знайомств краще? Відгуки, рейтинг, особливості та рекомендації
Чим хороші сайти знайомств (які краще) – про це ми розповіли вище. Необхідно відзначити досить новий і досить дружній ресурс Acqinter.ru. Він приємний на вигляд і працює з великою швидкістю. Його адміни добре модерують анкети, ліквідуючи «мертві душі». Крім того, тут є відеочат.

Matesmaster.com

Багато користувачів стверджують, що кращий сайт знайомств для серйозних відносин – це Matesmaster. Він має колосальну кількість анкет, на ньому представлені різні країни. Тут цілком реально завести приємне і корисне знайомство. І ще один нюанс: після натискання прапорця, розміщеного справа зверху, можна отримати російський інтерфейс.