Платіжна система QIWI: технічна помилка. Типи помилок

77 0 Новини високих технологій

Багато людей користуються такою платіжною системою, як "Ківі", адже через неї можна за кілька секунд передати або отримати гроші, поповнити рахунок з будь-якого російського або іноземного терміналу, кидати гроші в ігри, оплачувати послуги, створювати "QIWI-яйця", промо-коди, а також оплачувати деякі послуги, наприклад, за електроенергію та інші. До даного гаманець можна прив'язати банківські номери, завдяки чому вже можна буде користуватися своїм рахунком, не виходячи з будинку, і в будь-який момент отримувати гроші.


Але буває і так, що в QIWI технічна помилка трапляється в самий невідповідний момент. Причиною тому можуть бути самі різні збої. Однак ясно, що дані проблеми пов'язані з розробниками і власниками віртуальної платіжної системи. Так що в QIWI технічна помилка виправляється через деякий час. Однак скільки часу це займе, і в чому причина? Зараз у всьому розберемося.

Платіжна система QIWI: технічна помилка. Типи помилок

Якими можуть бути технічні помилки

Ці помилки можуть бути самими різними: іноді виникають проблеми при заході в свій профіль, передачі та отриманні грошей, оплату будь-яких послуг і так далі. При заході в QIWI технічна помилка досить поширена. Однак це не зовсім так, хоча при невдалій спробі заходу у свій гаманець сервіс повідомляє користувачеві про це. Насправді є деякі особливості, про які мало хто інформований, однак вони вкрай важливі, і якщо їх не знати, що можна втратити свій гаманець.
Платіжна система QIWI: технічна помилка. Типи помилок

Що потрібно знати, щоб не втратити свій гаманець

Цю досить незручну функцію ввели не дуже давно, приблизно шість місяців тому. Якщо людина не відвідує свій гаманець "Ківі" більше 6 місяців, відбувається непередбачене. Якщо на гаманці знаходиться менше 1 рубля, аккаунт просто напросто видаляється, як і всі дані, які були пов'язані з цим гаманцем. Так, легко можна втратити історію операцій, чеки, докази оплати і так далі, і в QIWI технічна помилка такого типу зустрічається досить часто. А при зверненні в службу підтримки оператори відповідають, наприклад, що "потрібно знати правила, обліковий запис видаляється при непосещаемости" і так далі. На щастя, потім можна створити ще один акаунт з тим же номером, і щоб уникнути блокування, слід там зберігати хоча б 100 рублів або хоча б раз в місяць заходити в свій профіль, адже це займе всього кілька хвилин. Це досить неприємно, адже іноді після довгого "відпочинку" потрібно переглянути історію оплат або гаманець. А користувачеві термінал видає: "QIWI-гаманець: технічна помилка, спробуйте пізніше". Насправді, якщо спробувати через день, місяць або навіть рік, то нічого не зміниться. Розробники просто забули змінити напис або система вважає операцію некоректною.


Платіжна система QIWI: технічна помилка. Типи помилок

Інші збої

Однак може виникнути ще одна технічна помилка QIWI, таке повідомлення дуже багатьох лякає. Іноді трапляється так, що після отправи грошей з терміналу на свій гаманець гроші приходять, але стають "невидимими", тобто людина поклав на свій гаманець величезні гроші, йде додому, заходить в свій гаманець - а там пусто! Оновлює сторінку - і нічого не відбувається. Починається паніка, людина вважає, що неправильно ввів номер свого гаманця. Однак це не так. Варто покласти після цього хоча б ще один рубль, і кошти стануть "видимими", а людина може спокійно ними розпоряджатися, як захоче.