Стартова колода на Чорнокнижника: поради щодо вибору карт і тактиці гри

244 0 Новини високих технологій

Базова колода Чорнокнижника не є кращим вибором для новачків, адже її карти не особливо сильні або «забійні». Але в той же час, знаючи деякі особливості і секрети цього героя, можна цілком гідно протистояти не тільки Господаря таверни, але й іншим гравцям. Крім того, завдяки особливостям Гул'дана ви ніколи не будете відчувати нестачу в картах. Про те, як збирається колода на Чорнокнижника і як грати цього героя, ви дізнаєтеся з нашого гайда.

Стартова колода на Чорнокнижника: поради щодо вибору карт і тактиці гри

Тактика гри

Колода Чорнокнижника для новачка досить складна. Але якщо правильно користуватися умінням цього героя, то можна досягти чималого переваги на дошці. Жизнеотвод, а саме так називається зброя Гул'дана, дозволить вам взяти нових персонажів, якщо ви відчуваєте брак карт. Але і захоплюватися цим умінням не варто, адже кожне використання цієї переваги забирає у вас не тільки дві одиниці мани, але і стільки клітинок здоров'я. Цією зброєю краще всього користуватися на початкових стадіях гри, і колода на Чорнокнижника, створена шляхом правильного обміну карт, дозволить вибудувати чималий ряд істот, посилити здібності яких можна за допомогою Героя Штормграда або Вождя Північного вовка. Загалом, стратегія гри повинна ґрунтуватися на знищення карт супротивника і визначення ряду оборони.


Стартова колода на Чорнокнижника: поради щодо вибору карт і тактиці гри

Найсильніші карти

Колода на Чорнокнижника має декілька сильних істот і заклинань, які обов'язково варто включити в стартову руку або Муллиган. До них можна віднести такі карти:
 • Опік душі – могутнє заклинання, доступне тільки Гул'дану. Вартість цієї карти – 1 клітинка мани, але при цьому вона дає можливість знищити будь-яку істоту противника із захистом в три-чотири одиниці.
 • Мисливиця на Иглошкурих – корисна карта, здатна закликати додаткових істот.
 • Мурлок-волнолов – недороге істота, що закликає додаткових «воїнів».
 • Річковий кроколиск – ця карта володіє великим запасом міцності, чому Ящір Кривавої Драговини. Істота краще викладати на стіл у другому час – це дозволить вбити кілька героїв противника з вартістю в три клітинки мани.
 • Пекельне полум'я – могутнє заклинання, що дозволяє очистити всю дошку, якщо ви опинилися в невигідному становищі. Завдяки цій карті можна заново почати бій за контроль над грою.
 • Моторошний Инфернал – відмінна класова карта, завдає одну одиницю всім істотам на столі. Перш ніж використовувати її, постарайтеся розміняти всіх своїх персонажів з однією коміркою здоров'я.
 • Колода на Чорнокнижника повинна включати і кілька карт базової колоди, наприклад, Героя Штормграда, який додасть по одній одиниці здоров'я і атаки для всіх ваших істот на дошці. Крім того, незайвим стартовою руці буде і Вождь Північного Вовка, підсилює дві сусідні карти.
  Стартова колода на Чорнокнижника: поради щодо вибору карт і тактиці гри

  Додаткові істоти і заклинання

  Такі карти обов'язкові, але в той же час можуть допомогти змінити ситуацію на дошці в вашу користь:
 • Лик тліну – заклинання, що дозволяє нанести одну одиницю шкоди будь-якій істоті противника, при цьому, якщо персонаж помре, ви візьмете додаткову картку.
 • Стріла темряви – закляття, стояча 3 клітинки мани і дозволяє знищити сильного істоти противника.
 • Крім того, в стартову колоду Гул'дана варто додати такі карти з базового набору: Кислотний Слизнюк, Священик Син'дорай, Щитоносец Сен 'джин, Морозний єті, Грізлі-сталемех, Обме-маг. Такий набір персонажів і заклинань разом з правильною тактикою гри принесе вам перемогу.

  Популярі новини
  Загрузка...