Чари, що впало під ноги. Статуси про сніг

143 0 Новини високих технологій

Чари Кажуть, у нього не варто вірити. І тільки коли падає сніг, починає здаватися, що ось вона, горезвісна магія перетворилася в мільйони сніжинок і лягає під ноги. Засніжений світ, наче чистий аркуш – його хочеться прикрасити, змінивши свою повсякденну реальність. Шкода тільки, що він має властивість танути, тому люди не знайшли нічого краще, ніж просто милуватися на чари, що впало під ноги, і придумувати статуси про зиму і сніг.

Завіса

Чари, що впало під ноги. Статуси про сніг
Хоч сніг і можна асоціювати з чарами і початком чогось нового, все ж статуси про сніг можуть говорити і про інший дійсності: «Сніг допомагає досягти усамітнення навіть серед людей». У цьому висловленні йдеться про самотність як такому. Коли йде сніг, кожен перехожий немов огортається сніговою пеленою, і починає існувати тільки він і снігопад.


Це висловлювання відмінно доповнить статус про зиму і сніг наступного змісту: «Перший сніг - дивовижний! Його завжди чекаєш дуже довго, а потім із захопленням дивишся, як сніжинки опускають на світ білий завісу».

На смак і колір

Чари, що впало під ноги. Статуси про сніг
Переглядаючи статуси про сніг, часто можна зустріти вислів: «Світ дорослих впевнений: сніг – це не більш ніж замерзла вода. Але діти бачать і відчувають більше, тільки їм відомо, що сніг має смак Нового року». Він завжди буде асоціюватися з чарами зимових свят. Морозне повітря, хрустке під ногами сніжне покривало - усе це звичайні атмосферні явища, але тільки завдяки їм відчувається, що ось-ось відбудеться щось незвичайне. В чудеса віриться більше, серце починає битися частіше, а в душі з'являється почуття захвату й передчуття: ще трохи - і збудеться все найзаповітніше.

Статуси про сніг, красиві вислови, запаморочливі мозаїки зі слів зберігають ще одну істину: «Сніг має білий колір, тому що не пам'ятає, який у нього колір. Можливо, падаючи з неба, пролітаючи тисячі кілометрів, сніжинки пам'ятають тільки про свою мету – прикрасити світ, а все інше розчиняється в шарах атмосфери. Але навіть володіючи винятковим білим пишністю, зима прекрасна, як і емоції, якими вона щедро наділяє оточуючих, огортаючи світ білим шовком.

Смішні статуси про сніг

Сніжна зима - не тільки гарний час року, але і пора, коли сміх повинен чутися звідусіль. Безглузді ситуації, які пов'язані з великою кількістю снігу, збереглися в статусі: «Вирішила впасти в замет, щоб зробити сніжного ангела. У замету відпало бічне дзеркало».


Чари, що впало під ноги. Статуси про сніг
Зима єхидно посміхається над романтикою: «Він впав переді мною на коліна, і сон майже став реальністю, якщо б не його слова: «Слизько, блін!». Можна навести ще підтвердження: «Вона взяла мене за руку. Я зрадів – любить. «Ну і ожеледь» - подумала вона».

Мороз і комунальні служби

А ще зима дуже любити балувати людей морозними днями, але коли читаєш статус: «Сьогодні на вулиці стало тепло, тому в будинку можна ходити з розстебнутим пуховиком» - стає не дуже смішно. В підтвердження холодного вподоби білосніжною красуні-зими підійде і такий вислів: «Вночі градусник постукав у вікно і попросив пустити його погрітися».

Не обійшли увагою статуси про сніг і роботу комунальних служб: «ДАІ попросила не виїжджати на дороги в період снігопаду. До її прохання прислухалися тільки комунальні служби»; «Девіз комунальних служб: хто сніг накидав, той нехай і прибирає». Очевидно, навіть комунальні служби зачаровані красою засніженого світу, і кожен раз у новинах чути: «Виявилися не готові до такої кількості опадів».

Чари, що впало під ноги

Чари, що впало під ноги. Статуси про сніг
Статуси про сніг можуть бути не тільки красивими, але сумними, романтичними, загадковими, філософськими. Виною тому холодний вітер або безперервна снігова атака - невідомо, але зима завжди чарівна і прекрасна, про що й пишуть в статусах.
«Хіба можна не любити зиму? Сніг, що іскриться на сонце, свіже морозне повітря, яким приємно дихати». І дійсно, хіба можна робити вигляд, що краси навколишнього світу не існує або що вона - буденна справа? Зима, може, й звичайний час року, але сніг – це завжди щось дивовижне. І скільки б разів він не падав, кожен снігопад сприймається вже майже забутим дитячим захопленням. Адже не дарма є такий статус про зиму і сніг: «Зиму чекаєш не тільки заради снігу і свят. У цю пору року найбільше віриться в чудеса і чарівну казку про кохання» або «Кожна зима – це невелике диво». Є в цьому пори року щось особливе – післясмак тривалих свят, падаючі сніжинки і мороз. Окремо всі ці речі здаються буденними, але тільки поєднавшись, вони ніби ведуть за руки свою молодшу сестру, ім'я якої - Чари. І кожен раз розлітається Чари мільйонами сніжинок, падає на землю, огортає все в білий саван і затихає в надії, що хтось його помітить і просто повірить в диво. «Зима спеціально створена в білому кольорі, щоб кожен повірив у те, що можна почати життя з чистого аркуша».