Як видалити обліковий запис «Майл.ру»: інструкція для пошти і «Мого світу»

145 0 Новини високих технологій

Електронна пошта Mail.ru є дуже популярною. Інтерес користувачів до цього сервісу сформувався з кількох причин. По-перше, пошта безкоштовна. По-друге, ящик володіє необмеженим розміром. По-третє, біля пошти зручний інтерфейс, але деякі потрібні функції заховані. З цієї причини у користувачів часто виникає питання, де розташована та чи інша кнопка. Наприклад, багато новачків шукають кнопку видалення поштової скриньки. Як видалити обліковий запис «Майле»? Давайте розберемося в цьому.

Чи можна на Mail.ru видалити пошту?

Зазвичай поштові сервіси розташовують кнопку видалення скриньки в налаштуваннях. Творці пошти Mail.ru вчинили інакше. Вони сховали цю функцію в розділ «Допомога». Зайдемо в цей розділ з поштової скриньки. Посилання розташований у самому низу сторінки. Там же знаходяться такі посилання, як «Мобільна пошта», «Теми», «Налаштування», «Служба підтримки» та ін. Після заходу в розділ «Допомога» можна буде побачити перелік популярних питань. В ньому якраз є те питання, на який ми шукаємо відповідь, – як видалити поштову скриньку. Натиснемо на цю посилання. Відкриється сторінка з інформацією про процедуру видалення поштової скриньки. Таким чином, можливість видалення облікового запису Mail.ru існує.
Як видалити обліковий запис «Майл.ру»: інструкція для пошти і «Мого світу»

Як видалити поштову скриньку?

Процедура видалення облікового запису досить проста. Вона вимагає всього декількох хвилин. Сторінка з інформацією про те, як видалити обліковий запис «Майле», містить посилання на спеціальну форму. Перейдемо по цьому посиланню. Перед нами відкриється сторінка з попередженням. Виявляється, що при видаленні поштової скриньки блокується доступ до інших сервісів Mail.ru:

 • видаляється «Мій світ» з усіма наявними фотографіями і відеофайлами;
 • закривається доступ до «Агенту», «Хмари», «Календарю», «Відповідей», «Грошам» і пр.
 • Внизу попередження є 2 кнопки «Видалити» і «Скасувати». Натискаємо «Видалити». Відкриється нова сторінка. На ній нам потрібно вказати ту причину, через яку ми почали шукати відповідь на питання, як видалити обліковий запис «Майле». При цьому користувачеві не обов'язково вказувати якусь певну причину. В полі можна просто поставити прочерк. Далі вводимо пароль від поштової скриньки, що підтверджує код і натискаємо остаточно кнопку видалення облікового запису.
  Як видалити обліковий запис «Майл.ру»: інструкція для пошти і «Мого світу»

  Повністю видаляється аккаунт?

  Для питання про те, як видалити обліковий запис «Майле» назавжди, є одне уточнення. В кінці процедури видалення завжди з'являється попередження. Прочитавши її, можна зрозуміти, що доступ до поштової скриньки блокується назавжди. Всі листи, список контактів, і інша інформація, що зберігається на проектах Mail.ru зникає безповоротно. Але при цьому в майбутньому поштову скриньку можна в будь-який момент відновити. Однак листи та інформація з інших проектів вже не відновлюється.

  Як розблокувати віддалений поштову скриньку? Для відновлення поштової скриньки не придумано ніякої складної процедури. Користувачу, що вирішив знову користуватися своєю поштою, потрібно просто на головній сторінці Mail.ru ввести свій логін і пароль. При вході доступ миттєво відновлюється.

  Як видалити «Мій світ»?

  «Мій світ» – це соціальна мережа, яка мається на порталі Mail.ru. В ній зареєстровано багато людей. У тих осіб, які хочуть припинити користуватися соціальною мережею, виникає питання, як видалити обліковий запис «Майле». І тут є 2 варіанти:
 • Можна зайти в «Мій світ», у правому верхньому кутку натиснути на адресу пошти і в меню вибрати «Налаштування». Відкриється сторінка. На ній буде знаходитися потрібна кнопка – «Видалити свій Світ» без можливості відновлення. При цьому способі видалення пошта та інші сервіси, не будуть порушені.
 • Можна видалити пошту. Разом з поштою піде «Мій світ». Але при цьому важливо враховувати, що з пошти пропадуть всі контакти, листи, віддаляться файли з «Хмари» і т. д. Цей спосіб видалення підходить для тих, хто хоче зробити свій аккаунт на порталі Mail.ru повністю «чистим».
 • Як видалити обліковий запис «Майл.ру»: інструкція для пошти і «Мого світу»
  Як видалити обліковий запис «Майл.ру» – актуальне питання для всіх користувачів порталу, які шукають функцію видалення. На закінчення варто відзначити, що після видалення логін пошти не звільняється, тобто інша людина не зможе зареєструватися під цим логіном. Зроблено це з метою безпеки. Тільки господар пошти може при необхідності відновити доступ.

  Популярі новини
  Загрузка...