Правдиві відгуки про Power Rental Market (PRM)

129 0 Новини високих технологій

Багатьох користувачів, що бажають додатково заробити гроші в Інтернеті, останнім часом зацікавили відгуки про Power Rental Market (PRM) сервісі. Його створив якийсь Дмитро Бєлов — людина, який обіцяє людям, що вони зможуть робити прибуток в онлайні, здаючи свої комп'ютери і ноутбуки в оренду. Але чи реальний такий вид заробітку або ж це черговий лохотрон?

Правдиві відгуки про Power Rental Market (PRM)

У чому суть проекту PRM - Power Rental Market?

Якщо перекласти назву цього сервісу на російську мову, вийде "Ринок оренди потужностей". Творець проекту стверджує, що існує ціла маса людей, які не проти скористатися віддаленими серверами і готові заплатити за них. Сервіс Power Rental Market — це віртуальний посередник між тими, хто шукає додаткові потужності, і тими, хто хто хоче на цьому заробити.


На головній сторінці даного сайту є інформація про те, скільки грошей отримують інші учасники системи. Нові користувачі також можуть почати заробляти без будь-яких перешкод. Достатньо перевірити свій ПК. Після проходження тесту, судячи з відгуків про Power Rental Market (PRM), всі, хто відчував свій комп'ютер, в результаті отримують одну і ту ж суму профіту — 23550 рублів.

Чому заробіток з сервісом PRM неможливий?

Якщо б кожен володар ноутбука або девайса, з якого можна зайти в Інтернет, міг за лічені хвилини генерувати десятки тисяч з допомогою цього сайту, то незабаром вже всі, хто про нього знав, стали б мільйонерами.
Правдиві відгуки про Power Rental Market (PRM)
Насправді, якщо прочитати буквально кожен відгук про сервіс Power Rental Market, стає ясно, що нікому, крім творців цього проекту, не вдалося на ньому заробити ні копійки. Швидше навпаки, багато користувачів, які зіткнулися з цим ресурсом і повірили тому, що на ньому пишуть, в кінцевому підсумку втратили гроші!


Як творець PRM кидає людей?

Недостатньо протестувати ПК, щоб отримати "зароблені" 23550 рублів. Ця нечувана сума грошей — лише наживка, п'ючи яку, користувачі готові віддати останні гроші, щоб скоріше отримати заповітні тисячі і стати багатіями.
Правдиві відгуки про Power Rental Market (PRM)
Але щоб згенеровані рублі перейшли на реальний рахунок юзера, спочатку необхідно пройти деякі формальності:
 • створити зарплатний рахунок, заплативши всього 295 руб.;
 • активувати модуль захисту, перевівши на баланс шахраїв ще 233 руб.;
 • ідентифікувати особу (процедура обійдеться в 302 руб.);
 • прив'язати карту користувача до сформованого зарплатного рахунку за 1129 руб.;
 • сплатити комісію лохотрону Power Rental Market — всього 942 руб.;
 • і наостанок — компенсувати витрати на ручний грошовий переказ в розмірі 580 руб.
 • Навіть якщо пройти всі зазначені етапи, нічого не станеться. Це лише налагоджена схема обману, завдяки якій той, хто представився Дмитром Бєловим, зумів заробити куди більше 23550 рублів (судячи з того, скільки про PRM Power Rental Market відгуків з негативом).

  Що робити, якщо вас вже кинули?

  Цілком імовірно, що багато читачів статті — це люди, які постраждали від розлучення "Павэр Рэнтал Маркет". Напевно такі користувачі дуже хочуть повернути свої гроші назад і знайти ошуканця, який своїми ілюзіями виманив у них їх заощадження.
  Правдиві відгуки про Power Rental Market (PRM)
  Дмитро Бєлов — це не той чоловік, якого варто звинувачувати в події. Зловмисник використовував випадкове Ф. І. О. та фото з Інтернету. В WHOIS (інформації про власника домену) сайту PRM також вказані вигадані дані. Виходить, що звинувачувати нікого. Щоб подати на кого-небудь в суд, спочатку необхідно знайти хоч якусь зачіпку — IP, реальне ім'я, паспортні дані та адресу проживання. Але якщо виходити з того, що написано про Power Rental Market (PRM) у відгуках, люди не знають цієї інформації, а значить, вони безсилі. Єдине, що можна зробити, щоб зупинити обманний сервіс оренди потужностей, — це заблокувати сайт. Це вже зробили! Якщо ви спробуєте зайти на ресурс шахраїв, у вас нічого не вийде — реєстратор видалив проект.

  Який урок можна винести з історії з Power Rental Market?

  Стикаючись з подібними сайтами і одержуючи негативний досвід співпраці з ними, люди стають смышленее і перестають вірити всьому, що пишуть на форумах і в інтернет-виданнях. Якщо хтось обіцяє вам за дуже короткий термін без будь-яких складнощів заробити величезну суму грошей, в більшості випадків мова йде про розлучення! Якщо б хтось дійсно хотів допомогти людям зробити прибуток, цей чоловік не став би просити якісь передоплати, адже навіщо вони потрібні, якщо можна списати частину прибутку і тим самим оплатити всі існуючі витрати? Виходить, що якщо вам пропонують заробіток, але просять з вас гроші вперед, значить, це черговий лохотрон! PRM перестав обманювати людей, тому що користувачі заговорили про цей проект на сторонніх сайтах. З'явилася маса правдивих відгуків, заперечують чесність розглянутого ресурсу. Саме тому, якщо ви раптом зустрінете черговий портал, пропонує неймовірні гроші за прості дії, в першу чергу варто перевірити через пошуковики, немає про нього яких-небудь коментарів. В крайньому випадку можете питати про таких веб-сайтах на тематичних форумах! Підковані користувачі швидко зрозуміють, що це лохотрон чи ні. Що стосується продажу та оренди потужностей комп'ютерів — це 100 % шахраї, навіть якщо мова йде не про PRM, а про сайт з іншою назвою!

  Популярі новини
  Загрузка...