Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

305 0 Новини високих технологій

З кожним роком з'являється все більше способів заробити гроші в інтернеті. Частина з них – це реальні заробітки, інша – це шахрайські схеми, прикриті обіцянками легкого доходу. Щоб не потрапити в халепу і не втратити гроші, необхідно ретельно шукати інформацію про ту чи іншу програму в мережі Інтернет. У цій статті ми розберемо інтернет-проект «Легко - інформацію, надану його творцями, і ті відомості і відгуки, які поширені в Мережі. Спробуємо скласти об'єктивний огляд.

Що являє собою програма, за версією її творців?

Проект «Легко» - це клуб, де збираються однодумці, обговорюють нагальні проблеми, намагаються знайти загальне рішення поставлених завдань, вивчають духовні практики. Створена програма для людей, які хочуть реалізуватися, зрозуміти, як влаштований світ, змінити себе і навколишнє дійсність.


Після реєстрації в проекті "Легко" кожному учаснику будуть доступні:
 • Публікації про особистісне зростання, духовного розвитку, самовдосконалення.
 • Особисті консультації фахівців.
 • Щоденні персональні гороскопи.
 • Можливість брати участь в партнерській програмі.
 • Суть проекту "Легко" - розкрити потенціал учасників, допомогти реалізуватися, знайти свій шлях і цілі в житті. І все це відбувається легко і невимушено. Для цього потрібно лише зареєструватися в клубі в якості учасника.
  Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Як увійти в клуб

  Для участі потрібно зареєструватися на сайті проекту "Легко", попередньо знайшовши собі наставника. Це не складе труднощів, пошуковик видає десяток сторінок наставників. І після цього треба тільки виконати вхід в особистий кабінет проекту «Легко».


  Існує щотижнева плата за участь у клубі – 110 РМ ("Перфект мані"). Це сума в 60-70 рублів, або 1 долар. Сплатити можна після входу в особистий кабінет проекту "Легко". Крім звичайного клубу за інтересами, проект надає можливість отримувати дохід по партнерській програмі. Якої-небудь конкретної інформації про заробіток і партнерській системі на сайті до реєстрації в якості учасника не надається.
  Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Партнерська програма

  Цілі і завдання проекту, які вказують творці, нічим не відрізняються від інших МЛМ, мережевих компаній, пірамід.
 • Інтернет-проект "Легко" дозволяє заробити, не маючи капіталу для створення свого бізнесу в інтернеті, сформувати команду однодумців для спільної роботи. Клуб надає можливість швидкого заробітку без вкладень.
 • Місія компанії – разом побудувати команду, в якій немає перших та останніх.
 • Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Суть маркетингу проекту «Легко»

  Для того щоб увійти в партнерську програму, необхідно оплатити вхід вартістю в 1 долар. Він йде на просування структури. І доплатити 10 центів на розвиток самого проекту. Таку суму потрібно перераховувати щотижня. При простроченні виплати обліковий запис анулюється. Маркетинг-план складається з 5 столів, які послідовно потрібно заповнювати учасниками. Гроші вивести не можна, поки не заповнені всі 5. При заповненні першого столу учасник клубу отримує 4 долари, які переходять на відкриття наступного етапу і служать так званим входом на другий стіл. Заповнивши його, учасник отримує 16 доларів, які дозволяють "відкрити" третій стіл. І так далі.
  При заповненні третього столу користувач отримує 64 долара, а четвертий дає заробіток в 256 доларів, які відкривають п'ятий із заробітком 1024 долара. І ось начебто мета досягнута, всі 5 столів відкриті і заповнені. Але далі слід умова, що половину зароблених 1024 доларів можна вивести на свій рахунок, а іншу половину необхідно витратити на участь в іншому дорогому проекті «Гарант». Крім того, 24 долара від заробленої суми йде на розвиток програми. Для тих, хто хоче прискорити заповнення столів, а також збільшити суму винагороди, творці придумали ефективний метод. Це покупка входу відразу на 3 столи вартістю 231 долара. При цьому щотижневі плати не скасовуються. Таким чином, всього буде 3 аккаунта, «прокачавши» які, можна заробити 1024 долара з кожного. У відгуках про проект "Легко" багато пишуть, виконати всі умови клубу дуже складно.
  Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Як заповнювати місця в столах?

  Є два способи:
 • Самостійно щотижня докуповувати місце, заплативши 110 долара, це так звані «клони». Для цього немає необхідності навіть заходити в систему. Головне, щоб на рахунку були гроші, які будуть автоматично списуватися щотижня. У відгуках про проект "Легко" учасники пишуть, що цей факт говорить про не пірамідальній системі маркетинг-плану. Тут теж цікавий момент: за 11 долара можна купити «клонів» тільки на першому столі і перейти на другий стіл. Але як, не запрошуючи інших людей, перейти на наступні етапи, якщо клони створюються тільки на першому?
 • Запрошувати партнерів, які будуть купувати місця і шукати нових учасників.
 • Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Правила клубу

  Для об'єктивної оцінки проекту слід уважно прочитати правила. Після ознайомлення картина стає не такою райдужною.
  По-перше, витрачені гроші ніхто не поверне. Отримані бонуси при виході з проекту також поверненню не підлягають. Таким чином, якщо учасник не дійшов до 5 столу і не вивів 500 доларів, то при виході всі його раніше витрачені гроші згорають. По-друге, при неактивності протягом двох місяців аккаунт може легко передатися іншому учаснику з усіма витраченими грошима. При простроченні платежу в 11 долара обліковий запис анулюється. По-третє, творці проекту в односторонньому порядку можуть змінювати угоди. По-четверте, самий цікавий пункт. Уважно ознайомтеся з ним, перш ніж вкладати гроші. Адміністрація може в односторонньому порядку відмовитися від угоди і самого проекту «Легко». Ніяких гарантій ніхто не дає. А прямо вказує на можливість його закриття в будь-який момент.
  Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Піраміда це?

  Для того щоб відповісти на це питання, розглянемо ознаки піраміди і відповідність їм проекту «Легко»:
 • Одним з головних ознак мережевого маркетингу є виплата винагороди за рахунок внесків інших учасників. В інтернет-проекті «Легко» це можна простежити. Для отримання якого-небудь заробітку потрібно залучити інших людей, які також будуть вкладати гроші і залучати наступних учасників. Звичайно, проект пропонує нікого не запрошувати, а просто 1 раз в тиждень вкладати 11 долара, створюючи так званих «клонів», але тільки на першому столі. Дуже цікава математика виходить: треба вкласти 77 долара (в кожному столі 7 осіб), щоб отримати 4 долари, які ще до того ж не можна витратити, а тільки вкласти в наступну сходинку.
 • Немає продукту, який продається. На сайті спочатку пропонують оплачувати членство в клубі щотижня, можна припустити, що це продукт, який продається. Але все не так просто. Зареєструватися можна без наставника. Після реєстрації і входу в особистий кабінет проекту "Легко" про продукт вже ніхто не згадує. Весь маркетинг-план побудований на тому, щоб залучити нових осіб для заробітку. У всіх відгуках про проект «Легко» ніхто не говорить про клуб, тільки про маркетинг-плані.
 • Велика реклама, обіцянка високих доходів. Подібні запевнення повинні відразу насторожити. У презентаціях проекту постійно вживається одне слово «легко».
 • Відсутність конкретного визначення діяльності. Зайшовши на сайт клубу, дуже важко визначити, чим займається компанія. Все дуже обтічно, ніякої конкретики.
 • Складний маркетинг-план. Хоча всі презентації говорять про легкодоступному маркетинг-плані, це зовсім не так. Щоб розібратися у всіх нюансах, а не просто сліпо довіряти наставникам, потрібно витратити не одну годину. Все досить заплутано, крім одного - внести лише 1 долар.
 • Невідомі організатори. У графі контактів клубу вказані тільки скайп та електронну адресу. Про творців проекту «Легко» нічого не відомо. Крім того, на електронну адресу учасника приходить лист з підтвердженням. У цьому листі немає ніякої інформації, що стосується компанії. Тільки пошта, з якої прийшов лист, атрибути скриньки повністю збігаються з адресою, зазначеною в контактах сайту.
 • Що ж таке інтернет-проект «Легко», стає цілком зрозуміло. Серйозне підприємство ніколи не стане приховувати інформацію про себе.

  Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Відгуки

  У багатьох відгуках про проект «Легко» люди діляться скріншотами виплат, розповідають, як вони легко заробляють гроші. Підтвердити або спростувати це не можна, не спробувавши. Можна цілком припустити, що виплати проходять і справді є щасливчики, які вивели великі суми грошей з цього проекту. Є також думка, що клуб - це каса взаємодопомоги. Але вони працюють по-іншому. Каси надають безвідсоткові позички, діяльність їх проста і прозора.
  Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Що повинно насторожити?

  Але перш ніж вкладати навіть таку незначну суму, як 1 долар, потрібно відповісти собі на декілька питань:
 • До кого я можу звернутися з проблемою невиплати мені винагороди чи будь-якими іншими проблемами? Немає ніяких контактних осіб, немає ніякої інформації про фірму, яка збирає гроші.
 • Звідки беруться гроші на виплати винагороди? Про фінансовий стан цієї компанії немає ніякої інформації. Своїх засобів у них немає, так як навіть на розвиток і просування проекту гроші дають самі учасники (10 центів). Можна припустити, що всі виплати йдуть за рахунок інших учасників, часто менш щасливих, які вклали гроші, але не змогли побудувати команду. Тут працює простий принцип: у кого-то прибуло, а у кого-то вибуло.
 • Чому вивести гроші можна тільки на п'ятому столі, та й то не повну суму?
 • Що буде з моїми грошима, коли проект закриється?
 • Інтернет-проект "Легко": відгуки, суть, реєстрація, творці

  Висновок

  Питань до цього інтернет-проекту багато, особливо насторожує, що творці себе так ретельно приховують. Робити висновок про те, що інтернет-проект «Легко» - лохотрон, вирішувати кожному самостійно. Перш ніж вкладати навіть 1 долар, уважно вивчіть всю інформацію, прочитайте правила, відгуки, вислухайте маркетинг-план. Адже живої 1 долар в кишені набагато приємніше, ніж примарні тисячі.

  Популярі новини
  Загрузка...