Чому не копіюється файл на флешку? Рішення проблеми

144 0 Новини високих технологій

Флешки давно замінили цифрові диски в якості переносних накопичувачів інформації. Однак і з такими зручними пристроями теж виникають проблеми. Часто вони пов'язані не з механічними пошкодженнями, а системними. У даній статті ви дізнаєтеся, чому не копіюється файл на флешку і що з цим можна зробити.

Чому не копіюється файл на флешку? Рішення проблеми

Можливі причини

Спочатку перерахуємо основні проблеми, які можуть перешкодити копіювання:
 • неправильна файлова система;
 • недостатньо місця;
 • наявність вірусів;
 • системні помилки розділу.
 • Розглянемо кожний з варіантів докладніше.

  Зміна файлової системи

  Більшість флешок відформатовані файлової системи FAT16 або FAT32 які не підтримують дані обсягом понад 4Гб. Оскільки багато користувачів скидають на накопичувач великі файли, наприклад, фільми або архіви, то пристрої просто не сприймає їх. Для виправлення цього потрібно форматувати носій у файловій системі NTFS:


 • Відкриваємо провідник і клікаєм ПКМ по підключеної флешці.
 • У меню вибираємо пункт "Форматувати".
 • У вікні, виставляємо NTFS в пункті "Файлова система" і натискаємо кнопку "Почати".
 • Після цього підтверджуємо дію і чекаємо закінчення процедури.
 • Якщо після виконаних дій не копіюється файл на флешку, то переходьте до наступного.
  Чому не копіюється файл на флешку? Рішення проблеми

  Перевірка місця

  Можливо, ви були неуважні при копіюванні даних, тому розмір файлу перевищує вільне місце або загальний обсяг флешки. Зазвичай про це свідчить повідомлення операційної системи при спробі перенесення. Ви можете вручну перевірити необхідність звільнення пам'яті. Для цього відкрийте "Мій комп'ютер" і зайдіть у властивості флешки через контекстне меню. Тут вказано загальний розмір і зайняте простір. Тепер вирушаємо до файлу і також відкриваємо його властивості, щоб дізнатися розмір. При необхідності можна позбавитися від зайвої інформації на флешці або повністю її відформатувати, як зазначено в попередньому пункті.


  Вірусне зараження

  Такий варіант часто зустрічається в тих випадках, якщо пристрій передається різним користувачам занадто часто. При підключенні до комп'ютера необхідно спочатку перевіряти на наявність вірусів, а вже після цього відкривати вміст. Якщо ви не можете перенести файл на флешку і навпаки, то обов'язково перевірте накопичувач антивірусом.

  Помилки розділу

  Цей варіант складно виявити неозброєним поглядом. Для сканування потрібно скористатися стандартним засобом аналізу Windows. Відкриваємо вікно властивостей накопичувача і переходимо у вкладку "Сервіс". Тут тиснемо на кнопку "Перевірити". Для запуску перевірки необхідно володіти правами адміністратора. Після виконання процедури операційна система постарається виправити виникли помилки.

  Популярі новини
  Загрузка...