Як у "Стиме" включити трансляцію: поради та підказки

219 0 Новини високих технологій

Летсплеи і просто ігрові відео, зроблені користувачами, щодня набирають сотні тисяч переглядів. Вони цікавлять як просунутих геймерів, так і новачків. Трансляції користуються попитом майже в будь-якій області життя. У додатку Steam з 2015 року є опція під назвою Broadcasting. Вона дозволяє вести онлайн-трансляції в режимі реального часу. Тепер не потрібно спеціально записувати відео для демонстрації летсплея. Але як в "Стимі" включити трансляцію? А яким чином її налаштовують?

Як у "Стимі" включити трансляцію: поради та підказки

Опис

Опція під назвою Broadcasting була розроблена і впроваджена Valve ще в 2015 році. З того часу вона активно використовується для створення так званих стримов. Це прямі трансляції ігор і додатків, якими користується на даний момент той чи інший юзер.


Як у "Стимі" включити трансляцію? Це абсолютно безкоштовна опція, вона не вимагає ніяких витрат. Все що потрібно користувачеві - зареєстрований акаунт у Steam і встановлене на ПК однойменне додаток. Настройка опції доставляє мінімум турбот.

Активація стримов

Як включити в "Стимі" трансляцію? Рішення даної задачі забирає всього кілька хвилин. Головне - знати, як діяти. Щоб активувати опцію Broadcasting, потрібно:
 • Запустити "Стім" і увійти в нього під своїм ім'ям.
 • Вибрати у функціональному меню програми розділ Steam.
 • Клацнути по кнопці "Налаштування".
 • Виділити рядок "Трансляції".
 • Розгорнути список "Налаштування приватності".
 • Вибрати необхідний пункт із запропонованих параметрів. Наприклад, "Всі можуть дивитися".
 • Залишилося клікнути по кнопці "OK", щоб почати трансляцію. Вона автоматично запуститься при вході в гру і вимкнеться після її завершення. Нічого важкого або незрозумілого в процесі немає!
 • Як у "Стимі" включити трансляцію: поради та підказки

  Де шукати налаштування

  Як включити трансляцію гри в "Стимі", з'ясували. Зробити це не складе ніякої праці. Всього пара хвилин і можна стримить.


  Величезну роль грає настройка опції Broadcasting. Наприклад, можна не просто записувати відео та ігрові звуки, але і підключити мікрофон. Тоді вдасться коментувати те, що відбувається і навіть спілкуватися з глядачами. У налаштуваннях трансляцій користувач може вказати, де і як відображати лог повідомлень. Дозвіл та оптимізацію одержуваного ролика теж легко встановити за допомогою меню параметрів. Де його шукати? Відповідний розділ можна відкрити по наступному шляху: "Стім" - "Налаштування" - "Трансляції". Він відкривається після вибору налаштувань приватності запису.

  Включаємо мікрофон

  Як включити мікрофон в трансляції "Стім"? Нерідко саме це питання стає величезною проблемою. У налаштуваннях опції Broadcasting можна побачити пункт "Використовувати мікрофон". Щоб вести запис з цього пристрою, доведеться поставити позначку біля відповідного пункту меню. При цьому важливо звернути увагу на гіперпосилання "Налаштувати мікрофон". З її допомогою потрібно налагодити роботу девайса на ПК. Зазвичай додаткове налаштування не потрібно, якщо заздалегідь потурбуватися про те, щоб мікрофон справно розпізнавався операційною системою.
  Як у "Стимі" включити трансляцію: поради та підказки

  Підключаємося до стриму

  Як у "Стимі" включити трансляцію, зрозуміло. Для відключення цієї опції потрібно в її налаштуваннях вибрати пункт "Трансляція відключена". А як підключитися до чужого стриму? Зазвичай для цього потрібно:
 • Зайти в профіль стримера.
 • Клацнути по кнопці "Дивитися гру".
 • Вказати пароль доступу, якщо це необхідно. Його стример може вказати в налаштуваннях ведення онлайн-запису.
 • Популярі новини
  Загрузка...